Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Jaz sem tud odjavo v pon. in sem mogo tablico vrnit. :devil: Mi pa je reko gospod na upravni enoti,da delajo spet na tem,da se bojo dale tablice spet deponirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav sklepam je stvar taka:

- tisti, ki je registriral motor pred 20. aprilom in ima zato še naleko, je podvržen staremu zakonu, ko so se tablice lahko deponirale;

-tisti, ki smo prijavili motor po 20. aprilu, pa pademo pod novi zakon, kjer se tablice ne deponirajo, ampak se uničijo..

(prav nam je, ker smo prišparal pri nalepki, bomo spomladi morali kupiti novo tablico )- in zato padamo v dilirij (vsaj Gorenjci) :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Če se motim, me popravite............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če, sam sem klical na AMZS in na eno upravno enoto, na kateri ni gospa vedela, če se deponirajo ali ne, no nato sem klical v drugo upravno enoto, kjer so mi zabičali, da gre vse v uničenje. No baje, lahko deponiraš do 15 dni. A potem, če prodaš avto in kupuješ drugega in če v 15 dneh ne najdeš sebi ustreznega moraš zopet kupit tablice ali kako? Ta firma, ko izdeluje tablice bo pa imela prometa...sumim, da je nekdo z zvezami v parlamentu, da so sprejeli tak zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablice jim ne dam, saj sem jo kupil. Jo bom pa mel za spomin saj je že ista na tretjem motorju. :OK: Kar se pa odjave tiče, ga odjavljam ker je postalo premrzlo in si ne mislim nakopat kake revme. Najbrž bo res vmes še kak lep sončen dan ampak vseeno. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav sklepam je stvar taka:

- tisti, ki je registriral motor pred 20. aprilom in ima zato še naleko, je podvržen staremu zakonu, ko so se tablice lahko deponirale;

-tisti, ki smo prijavili motor po 20. aprilu, pa pademo pod novi zakon, kjer se tablice ne deponirajo, ampak se uničijo..

(prav nam je, ker smo prišparal pri nalepki, bomo spomladi morali kupiti novo tablico )- in zato padamo v dilirij (vsaj Gorenjci) :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Če se motim, me popravite............

Motiš se. Tudi jaz sem moral vrniti tablico za uničenje in nalepko. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se. Tudi jaz sem moral vrniti tablico za uničenje in nalepko.  :BUA:

Pa to ni res, zdej pa res vidm, da je v tej državi kaos!!! :rtfm: :rtfm: :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem klical na UE Slovenska Bistrica in njihova razlaga je (lahko da je drugje v SLO drugače, se nebi čudil :slap: ).

če odjavim motor, ki mu še NI potekla registracija se tablice uničijo, odjava me stane 850 sit. drugače je le če imam po naročilu narejene tablice.

drugo leto morem motor na novo registrirat, naredit tehničnega (plačat jasno) in plačati 1700 sit za nove tablice, 3400 takse in 285 sit za novo prometno.

tablice lahko obdržim do 1 leto SAMO če mi je potekla registracija in registriracija ni bila podaljšana.

bom letos odjavil pa bomo vidli kaj bo. bemti si skoz nekaj zmišljujejo, pa tako lepo cifro sem imel (69 :devil: ) :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to so Tajke "krive" da boš odjavil ?!  :fredy:

po 5 letih brez odjavljanja sem letos izgubil sem upanje da se bom kaj dosti vozil, nisem se lansko zimo in še letos poleti je blo malo cajta, neverjamem da bo kaj več zdaj, sicer pa bom modificirano fotokopijo tablice obdržal če se mi kdaj zahoče :devil:

PS: niso tajke, so venezuelke .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pervy: Točn tko je, kot si rekel. Edin še to: tablica gre v uničenje samo zato, ker zavarovalnica brez tega ne vrne dnara.

Tko da.. Bomo mogl en protest naredit, da bomo lahko tablce na zavarovalnc deponiral. K jih že glih hočejo imet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pervy: Točn tko je, kot si rekel. Edin še to: tablica gre v uničenje samo zato, ker zavarovalnica brez tega ne vrne dnara.

Tko da.. Bomo mogl en protest naredit, da bomo lahko tablce na zavarovalnc deponiral. K jih že glih hočejo imet

Danes odjavil - IN rezultat!

Tablica deponirana na Remont Labore (poslovalnica Primskovo) za 8 mesecev! Glej picture - z nalepko to nima veze! :grim Glupa država - ni za vse enako...banana republika!

Zavarovanje dobil nazaj - brez problema! Samo bonusa pa ne bo .... :grrr

Razlog odjave - ne mraz ne zima ampak študij!

LP Mare

post-6249-1129890454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje.

Odjavil motor reg. marec 2005

Nova tablica z nalepko. Predal nalepko, Imam prometno brez zaznamkov, imam tablico. S kartonom šel na zavarovalnico, predal polico, ostali so mi kupončki. Torej Samo tablico gor pa gas. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo variante za deponiranje.

kako da ne :hmm: ? meni so jo deponirali. Oni tam je rekel da bi šla v uničenje če bi prodala motor in mi jo je lepo deponiral :) . Zdaj pa res več nič ne razumem :ninja: .

S tem da jaz nisem imela one nalepke, mogoče je bil to vzrok da so jo deponirali, pojma nimam.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro da ne odjavljam in se mi ni treba živcirat z našo birokracijo  :)  :fredy:

Se strinjam :OK:

Tisti ki ste že odjavli, a se vam kaj srce trga, ko je tkole toplo pa takle sonček zunaj?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :OK:

Tisti ki ste že odjavli, a se vam kaj srce trga, ko je tkole toplo pa takle sonček zunaj?? :kva2:

NE :grrr k je mrzel asfalt pa polno sledi od kmetov je na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE  :grrr k je mrzel asfalt pa polno sledi od kmetov je na cesti  :)

Ja ampak mi kateri nismo odjavili motorje se vseeno voooooooozimoooooooo!!!!

:kva2:

LP

Dravni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak mi kateri nismo odjavili motorje se vseeno voooooooozimoooooooo!!!!

:kva2:

LP

Dravni

se je vredu to ja. sam pazte da ne boste kje u malinah ker so ceste polne jesenskih pasti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je vredu to ja. sam pazte da ne boste kje u malinah ker so ceste polne jesenskih pasti  :(

Pa se še kar voooooozimoooooooooooo!!! :lol1:

LP

Dravni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE  :grrr k je mrzel asfalt pa polno sledi od kmetov je na cesti  :)

:hmm: pri 20 stopinjah :nono: upam da se bomo še decembra vozili :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :OK:

Tisti ki ste že odjavli, a se vam kaj srce trga, ko je tkole toplo pa takle sonček zunaj?? :kva2:

meni je že trgalo poleti, ko je minilo tudi 2 meseca, da sem imel prosti čas za vožnjo z bajkom... Če bi imel prosti čas bi se vozil dokler so suhe ceste.,ker imam komplet zimsko opremo. Ja, bom moral šiht menjat, da ne bom več cele dneve v LJ in tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!