Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Včeraj odjavil, tablice deponirane, gospa hotela za odjavo 2300 sit :hmm: edino niso še imeli pošlihtanih programov, tako da še vedno piše deponiranje 15 dni, čeprav deponirajo za 1 leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odjavil, tablice deponirane, gospa hotela za odjavo 2300 sit :hmm:

Danes tudi jaz odjavil....tablice deponirane...odjava 2.300 sit enako....To moram še mal raziskat v čem je keč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz odjavil....tablice deponirane...odjava 2.300 sit enako....To moram še mal raziskat v čem je keč.

Samo v tem, da država služi na svojih davkoplačevalcih. Če imaš svojo tablico jo pa lahko deponiraš, oz. shraniš doma brezplačno. Jaka jim finta.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz odjavil....tablice deponirane...odjava 2.300 sit enako....To moram še mal raziskat v čem je keč.

Če odjaviš tam kjer opravljajo tehnične preglede je cena 2300 sit in si zaračunajo "registracijo" :slap: :grrr , kar se tiče deponiranja tablice "tvoje" in ne "tvoje" :lol1: "pa još ti duva vetar sa istoka" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..pi*** sj se mi je zdel,da moram na UE raj :angry2: ....ma qurc gleda tisih 1.500 razlike, ne da se mi v gužvi na UE čakat, glavn,da mam nasledn let isto številko rege...nekam mi je k srcu prirasla :D

Sam naj "duva taj vjetar"...men osebno je dost prevažanja za letos. Za tisto urco sončnega vremena, se mi pa tut več ne da kompletne bojne opreme nase vlečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se odpravljam odjavit motor. Zanima me, rabim poleg prometne in tablice še kaj drugega zraven?

In pa še kam ga grem odjavit, tam kjer sem ga registriral in zavaroval ali na občino?

hvala za odgovore

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, rabim poleg prometne in tablice še kaj drugega zraven?

dobra dwa jurja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se odpravljam odjavit motor. Zanima me, rabim poleg prometne in tablice še kaj drugega zraven?

In pa še kam ga grem odjavit, tam kjer sem ga registriral in zavaroval ali na občino?

hvala za odgovore

lp.

pojdi na upravno enoto je ceneje :yea1: Občinarji ti ne bodo nič zrihtal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem plačal samo 850 tolarčkov :)

odjavil danes

plačal 2300 SIT za odjavo

tablice deponirane 0 SIT

obrazec za povračilo cestnine 350 SIT - nateg (so me vprašali ali bi mel cestnino nazaj, sem rekel ja, pa so mi prodali obrazec za 350 SIT - nazaj bom dobil pa enih 500 SIT)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrazec za povračilo cestnine 350 SIT - nateg (so me vprašali ali bi mel cestnino nazaj, sem rekel ja, pa so mi prodali obrazec za 350 SIT - nazaj bom dobil pa enih 500 SIT)

odjavil, plačal 2300SIT, tablice deponirane za 1 leto 0 SIT

dobil obrazec(kopijo) 0SIT :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavil danes..plačal 2300 sit..tablice deponirane.

Sem pa šele sedaj opazil na prometni da piše RT deponiranre 15 dni :eek:

Kako pa imate ostali ki ste odjavljali?

lp brabos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa šele sedaj opazil na prometni da piše RT deponiranre 15 dni :eek:

na prometni mi piše VOZILO JE ODJAVLJENO RT deponirane za 15 dni(prečrtano) s kulijem dopisano 1 leto, ter žig in podpis odgovorne osebe.

Kolikor pa vem je od nekje konca oktobra v veljavi nov zakon, zaradi katerega naj bi deponirali tablice 1 leto, čeprav so jih ponekod že prej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odjavil danes

plačal 2300 SIT za odjavo

tablice deponirane 0 SIT

obrazec za povračilo cestnine 350 SIT - nateg (so me vprašali ali bi mel cestnino nazaj, sem rekel ja, pa so mi prodali obrazec za 350 SIT - nazaj bom dobil pa enih 500 SIT)

Pa si zaslužil 150 sit. :OK:

Jaz grem ta trenutek odjavit. Sam da ne bo pr men čist kontra varianta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Odjava uspela. Tudi na UE Brežice deponirajo za eno leto. Plačal 850 sit, se enkrat na obrazec podpisal in stvar rešena. Zdej pa še zavarovalnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr vedu da moram na UE..banda :angry2: :rtfm:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odjavil danes

plačal 2300 SIT za odjavo

tablice deponirane 0 SIT

obrazec za povračilo cestnine 350 SIT - nateg (so me vprašali ali bi mel cestnino nazaj, sem rekel ja, pa so mi prodali obrazec za 350 SIT - nazaj bom dobil pa enih 500 SIT)

Obrazec za povračilo cestnine ti na UE šenkajo :) Ali pa je mogoče že vštet v 850sit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko btw od kod razlike v cenah med tehničnimi pregledi in UE.

Citiram odg., ki sem ga dobil na e-mail od amzs-a: "Pri odjavi se računata upravna taksa 850,00 SIT in naša storitev 1.450,00 SIT. UE storitve ne računajo, ker dobijo denar od države."

Ok, sedaj vem za drugič.

P.S.: obrazec za povračilo cestnega sklada sem dobil na tehničnih brezplačno.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm motor mel regestriran 7 mescev, mi ni blo treba nč odjavlat ampak ko mi je prometna potekla sm šov na zavarovalnico po keš :naughty: Tablce mam lohk še en let gor tko d mi ni treba nč vračat tut če ni regestriran. Se prav da me je odjava motorja koštala 0 sit :OK: :grim Sam od zavarovalnce sm dnar nazaj dubu, se ga zvečer orenk nasekal :drunk: .... Pa še je mal ostal :o

Popzdrav :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Odjava uspela. Tudi na UE Brežice deponirajo za eno leto. Plačal 850 sit, se enkrat na obrazec podpisal in stvar rešena. Zdej pa še zavarovalnica

Potemtakem če grem na EU je cenej kot na tehičnih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm motor mel regestriran 7 mescev, mi ni blo treba nč odjavlat ampak ko mi je prometna potekla sm šov na zavarovalnico po keš :naughty: Tablce mam lohk še en let gor tko d mi ni treba nč vračat tut če ni regestriran. Se prav da me je odjava motorja koštala 0 sit :OK: :grim Sam od zavarovalnce sm dnar nazaj dubu, se ga zvečer orenk nasekal :drunk: .... Pa še je mal ostal :o

Popzdrav :closedeyes:

Enako, imela ga registriranega za 7 mesecev. Imela ga tudi zavarovanega samo za 7 mesecev :naughty: . To pomeni, da mi je tablica konec sezone ostala, nikamor mi ni bilo treba it in nikjer nič dinarčkov plačat :lol1: .

:cry: je pa res, da mi zato nikjer niso nič vračal.

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm motor mel regestriran 7 mescev, mi ni blo treba nč odjavlat ampak ko mi je prometna potekla sm šov na zavarovalnico po keš :naughty: Tablce mam lohk še en let gor tko d mi ni treba nč vračat tut če ni regestriran. Se prav da me je odjava motorja koštala 0 sit :OK: :grim Sam od zavarovalnce sm dnar nazaj dubu, se ga zvečer orenk nasekal :drunk: .... Pa še je mal ostal :o

Popzdrav :closedeyes:

Enako je bilo pri meni včeraj, le nasekal se ga nisem :D

Pozdrav od Roberta

Potemtakem če grem na EU je cenej kot na tehičnih :?

Ne, pri meni 0 SIT .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!