Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Za povračilo cestnine rabiš potrdilo o plačani cestnini, poseben obrazec in potrdilo o odjavi. Pol greš pa še na zavarovalnico po preostanek zavarovalnine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..emmm, mene zanima, kako dolgo ste čakali na vrnitev denarja od premije po odjavi motorja :hmm: ...motor sem odjavil 27. 10. agentka na zavarovalnici si je zapisala št. mojega tekočega računa, kamor bi mi naj vrnili denar, samo do danes še ni blo nič nakazano :doze:

Še čakam .) Odjavil s datumom 28.10.2006, vendar sem na zavarovalnici zadeve rihtal 2.11.2006 .) Se pravi da čakam že 13 dni in ni še nič (Zavarovalnica Maribor). Če bo kot lansko leto, potem bi moral dobit do petka :blush:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos za spremembo odjavil na UE plačal 850 SIT po komadu in tablice deponiral do spomladi.

Jaz bedak sem jih pa trgal dol s silikona ker sem mislil da grejo itak v uničenje in so zvite k cura. Jebat ga malo jih bo treba spomlad poklepat pa bo :P

In kaj bi naredil, če bi vedel, da ne grejo v uničenje in, da jih lahko po novem spet deponiraš? :hmm:

Tablico pustil na motorju in jo z motorjem vred odnesel na upravno enoto in tam deponiral oboje do naslednjega leta? :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri odjavi sem dobil tudi obrazec za vračilo cestne takse. Na zavarovalnico moram it pa še za vračilo zavarovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri odjavi sem dobil tudi obrazec za vračilo cestne takse,

ki ga moraš poslati na direkcijo RS za ceste v Ljubljano. Poleg pa priložiti naslednje fotokopije od: bančne kartice, odjavljenega prometnega dovoljenja in plačila cestnine.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..emmm, mene zanima, kako dolgo ste čakali na vrnitev denarja od premije po odjavi motorja :hmm: ...motor sem odjavil 27. 10. agentka na zavarovalnici si je zapisala št. mojega tekočega računa, kamor bi mi naj vrnili denar, samo do danes še ni blo nič nakazano :doze:

Pri Triglavu sem dobil razliko denarja "takoj" in to na roke. :eek: Me je začudilo , da dajo takoj denar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest sm takoj dobila denar nazaj....(AMZS; zav.triglav)

sm se zapletla u pogovor z neko gospo v vrsti.....ji rečem "se mi mudi, grem še na zavarovalnico"

pa mi je gospa na okencu rekla, da mi lahko ona uredi vračilo denarja in mi je bila pot prihranjena :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Triglavu sem dobil razliko denarja "takoj" in to na roke. :eek: Me je začudilo , da dajo takoj denar

Če plačaš zavarovanje z gotovino, dobiš pri odjavi vozila denar izplačan na roko.

Če bi zavarovanje plačal na trajnik ali čeke, dobiš denar nakazan naknadno na tvoj transakcijski račun. Tako je pri vseh zavarovalnicah. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če plačaš zavarovanje z gotovino, dobiš pri odjavi vozila denar izplačan na roko.

Če bi zavarovanje plačal na trajnik ali čeke, dobiš denar nakazan naknadno na tvoj transakcijski račun. Tako je pri vseh zavarovalnicah. :yes:

..jaz sem plačal s kešom, pa sem čakal skor mesec dni, da so mi nakazali na transakcijski račun :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak se boste vozli pozim z motorjem, ce ga boste odjavli?? :D

Za kakšen krog po mestu pa res ne rabi bit prjavlen :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak se boste vozli pozim z motorjem, ce ga boste odjavli?? :D

Na črno!

Tablico pa skreiraš na računalnik, pa sprintaš nalepiš na lepenko pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri odjavi sem dobil tudi obrazec za vračilo cestne takse. Na zavarovalnico moram it pa še za vračilo zavarovanja.

A je tut zavarovanje za skuterja že tok drago, da je treba odjavljat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če plačaš zavarovanje z gotovino, dobiš pri odjavi vozila denar izplačan na roko.

Če bi zavarovanje plačal na trajnik ali čeke, dobiš denar nakazan naknadno na tvoj transakcijski račun. Tako je pri vseh zavarovalnicah. :yes:

zavarovanje sem plačeval pri triglavu s trajnikom,po odjavi pa dobil razliko denarja takoj na roko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovanje sem plačeval pri triglavu s trajnikom,po odjavi pa dobil razliko denarja takoj na roko :D

Pri Z MB, pa ne. Naslednjič jim svoje povem. :fight2: :fight1::headbang:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi pri Grawe,če plačuješ preko trajnika, ne dobiš razliko plačila na roko,ampak na tekoči račun. Traja pa točno 14 dni od izpolnitve obrazca za vračilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva imela včeraj z bmwslojem poglobljeno razpravo tam v eni oštariji ob poti ob pijači na temo odjavljanja/prijavljanja.

In sva starčka nebolgljena ugotovila:

Če bo s/z zdravjem vse v redu, je pred nama še 10 motorističnih sezon,

lahko pa tudi le kakih 5, če se poleg starostnih peg začno pojavljati še kake druge starostne tegobe.

Lahko tudi 20, ampak tiste preko deset bodo verjetno bolj tako-tako, na kakšnih srečanjih veteranov.

Zato.

Nima nobenega smisla odjavljati.

Vsaj za naju.

Vsak dan šteje.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če plačaš zavarovanje z gotovino, dobiš pri odjavi vozila denar izplačan na roko.

Če bi zavarovanje plačal na trajnik ali čeke, dobiš denar nakazan naknadno na tvoj transakcijski račun. Tako je pri vseh zavarovalnicah. :yes:

:grrr

zavarovanje sem plačeval pri triglavu s trajnikom,po odjavi pa dobil razliko denarja takoj na roko :D

:grim

Sva imela včeraj z bmwslojem poglobljeno razpravo tam v eni oštariji ob poti ob pijači na temo odjavljanja/prijavljanja.

In sva starčka nebolgljena ugotovila:

Če bo s/z zdravjem vse v redu, je pred nama še 10 motorističnih sezon,

lahko pa tudi le kakih 5, če se poleg starostnih peg začno pojavljati še kake druge starostne tegobe.

Lahko tudi 20, ampak tiste preko deset bodo verjetno bolj tako-tako, na kakšnih srečanjih veteranov.

Zato.

Nima nobenega smisla odjavljati.

Vsaj za naju.

Vsak dan šteje.

:grim

mladeniča :yea1: zdaj sta komaj prišla v zrela leta in vesta kaj je fino fajn. :worship: Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva imela včeraj z bmwslojem poglobljeno razpravo tam v eni oštariji ob poti ob pijači na temo odjavljanja/prijavljanja.

In sva starčka nebolgljena ugotovila:

Če bo s/z zdravjem vse v redu, je pred nama še 10 motorističnih sezon,

lahko pa tudi le kakih 5, če se poleg starostnih peg začno pojavljati še kake druge starostne tegobe.

Lahko tudi 20, ampak tiste preko deset bodo verjetno bolj tako-tako, na kakšnih srečanjih veteranov.

Zato.

Nima nobenega smisla odjavljati.

Vsaj za naju.

Vsak dan šteje.

:grim

:grim Lastnogobčno potrjujem da je vse

Pravo razmišljanje, še posebejob takšnih dnevih kot je danes :worship:

Ja tudi mladina ma včasih prav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar odjavil motor na upravni enoti za 850sit, zdaj pa samo še pokasiram preveč plačano zavarovanje in cestnino. Za letos je to to. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!