Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Ravnokar odjavil motor na upravni enoti za 850sit, zdaj pa samo še pokasiram preveč plačano zavarovanje in cestnino. Za letos je to to. :closedeyes:

:headbang: :headbang: :headbang:

Kako ti bo žal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar odjavil motor na upravni enoti za 850sit, zdaj pa samo še pokasiram preveč plačano zavarovanje in cestnino. Za letos je to to. :closedeyes:

Sedaj se pa ti tudi ne boš mogel vež voziti. Juhuhu, tralala, hopsasa. :grupni: :010 :whistle: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang:

Kako ti bo žal :D

...seveda, mi je že, ampak glede na to, da so gume bolj ali manj hin :cry: in da sem se zadnje vikende začel (pre)pogumno voziti, je današnja odjava pametno dejanje :closedeyes: . Nove gume že čakajo na naslednjo sezono :grim :evilgrin: :grim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Nima nobenega smisla odjavljati.

Vsaj za naju.

Vsak dan šteje.....

Hvala za moralno podporo. Zdaj bom vsakomur, ki me obtožuje lenobe tole pomolil pod nos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz odjavil včeraj, danes popokal 50.000,00sit. Drugo leto dam delat tablico, ker bom drugače znorel, da mi vsako leto režejo tablico... :devil:

dobil še 2.250,00sit od cestnine :naughty:

50.000,00sit.

..2.250,00sit

=................?

do marca zimski spanec :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ne odjavlam, ker imam 50% bonifikacije, pa zgleda, da je sezona že pred vrati,juhuhu :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne odjavlam, ker imam 50% bonifikacije, pa zgleda, da je sezona že pred vrati,juhuhu :OK:

janih

ali misliš, da se sploh ni končala in se nadaljuje v novo leto 2007 :OK:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa zanima , če je tole res:

Citiram:

Obvestilo št. 16

Motoristi, ki zavarujejo ( AO) svojega jeklenega konjiča in imajo zavarovanje več kot 4 mesece, so ob naslednjem zavarovanju upravičeni do popusta, kot bi imeli motor zavarovan nepretrgoma celo leto.

Vemo, da motofani običajno zavarujejo motor konec aprila, v začetku maja, se vozijo vso sezono, konec septembra, oktobra pa ga odjavijo iz prometa. Na takšen način so vedno plačevali polno (PR14) letno premijo, katere so sicer neizkoriščeni del (če niso povzročili škode) dobili nazaj. No sedaj pa bodo ustvarjali na takšen način tudi bonus.

Vsako leto po 1 PR navzdol, če ne bo škode ali pa 3 navzgor, če bodo brez 1 kupona.

Zatorej ob odjavi je dobro narediti fotokopijo zavarovalne police (original itak vzamejo ko vračajo premijo).

Trenutna zavarovalnica, ki to omogoča je zavarovalnica Triglav d.d., če pa izvem, da tudi katera druga, bom pa pripisal, da ne bom nepotrebne reklame ali diskriminacije delal.

vir: http://www.mobisux.com/tabla/showflat.php?...8095&page=0

:? :hmm:

???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je....motor imel zavarovan pri Triglavu 4 mesece in 10dni, pripada mi 5% pri nalednjem zavarovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ni za to temo...samo kupone od stare police imam doma, kar pomeni, da ob predložitvi pri naslednjem zavarovanju padem v pr. razred nižje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!