Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Dobro je vedeti:

Vračilo neizkoriščenega dela cestnine lahko zahtevaš še 90 dni po odjavi motorja na upravni enoti, denar od zavarovalnice pa je najbolje zahtevati še isti dan, ker zavarovalnica šteje (obračuna) neizkoriščen del denarja šele z dnem, ko se pojaviš na zavarovalnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 zimskih km (on a day like this)

je zadosten razlog, da je odgovor na

zastavljeno vprašanje: NE

se strinjam, vsak mesec se najde kaksen dan za se peljat

vsaj za tiste ki ne zdrzimo brey motorja.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odjavil Husota in dobil povračila 43.000...,v uporabi pa sem ga mel 7 mescev.

Bo za zadno gumo pa še za kak pirček bo ostalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem prvič odjavil motor iz prometa, zaradi stroškov :? (reg. za avto 28.10 za motor pa 03.11.) pridem na AMZS povem kaj bi rad, teta reče ni blema vse zrihtamo :OK: , podpišem izjavo o deponaciji tablice in vprašam kaj moram storiti spomladi mi teta lepo pove :OK: ..... in nato pa na upravno enoto po tablico :huh: ! It sucks!!!! Mislim da je to zadnjič! :angry:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*** a sem jaz edini,ki zavaruje motor konc septembra :blink:  :blink:  :blink:

...ker pozno jeseni.......................še kak lep dan! ;)

DAN

Nisi edini. Jaz sem ga zavaroval v začetku novembra :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slucajno ve NATANCNO(ne neki tolk je blo pa take), kolk stane preizkusnja za 750 kubicni motor,???

11 jurjev. Velja tri dni. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ja ! letos prvič odjavil ! zakaj ? ker preveč berem forum ! :doze:

in še doplačal 12.500 ker sem imel oboročno in z dvomesečnim zamikom plačilo !

plačal dva obroka, se znebil tablice in nič dobil nazaj !

no matematično ni blo lih slabo !

za nameček je treba še samo tablico na upravni enoti nekje "izgubit" ! glede na to kako poteka deponacija ( je samo nekje pod mizo nekaj zaropotalo) se ne bi preveč čudil ! viva birokracija ! a so koleki al kolki ? to je sedaj vprašanje ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do letos sem vedno odjavljal motor. In potem trpel za 5-6 mesečno depresijo. Zakaj? Zaradi parih jurjev. Mislim, da ne bom nikoli več odjavljal motorja...

Poozno jesenske vožnje so nekaj tako lepega, da kar res ni - filam si dušo kot nor. In če ne drugega, sem prav vesel občutka, da imam motor registriran in da pripravljen čaka, kdaj ga zajaham.

Odsvetujem odjavljanje - pa ne iz objektivno/finančnih razlogov, ampak izključno iz emocionalno/subjektivnih. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 zimskih km (on a day like this)

je zadosten razlog, da je odgovor na

zastavljeno vprašanje: NE

Alter čist prou maš.Tistih par jurjev ne odtehta užitka vožnje na krasen sončni zimski dan.Pogoj pa je seveda,da si primerno opremljen z oblačili za take razmere,predvsem čelada mora biti 100% diht pri vizirju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, 3.12.2004:

Sončen dan, skoraj brez oblačka, 14 stopinj celzija.

To je ves argument, ki ga človek rabi proti odjavi motorja. Those things were bulit to move.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, 3.12.2004:

Sončen dan, skoraj brez oblačka, 14 stopinj celzija.

To je ves argument, ki ga človek rabi proti odjavi motorja. Those things were bulit to move.

na kateri celini je blo to vreme??????????????????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima kako se vsi tisti, ki odjavite motorje, naslednje leto pripeljete do tehničnega pregleda. Ali se peljete brez tablice ali greste po preizkušnjo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa grem lepo po preizkušnjo! :blink:

(mam cca 40 km do prvega tehničnega,pa neb mu rad kakšnih problemov z oblastjo že na začetko sezone). :grim

LP tato :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 5 jurnov, sam odjavljam letos sem tudi bonus prenesel nazaj na avto, ker mamo pač dva avtija guzln je pa sam eden in samo pol leta registriran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, če je možen prenos popusta na drugo osebo-motor in kakšen je postopek?

Namreč imamo dva motorja, prvi (125ccm) ima že kar nekaj popusta, vendar je pisan na fotra, lastnik drugega sem jaz in bom mel zdej 5% bonifikacije. Torej mi lahko fotr podari bonus in ali se ta nato sešteje 5%+fotrova?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!