Skoči na vsebino

IMOT 2004


Tratnjak Damijan

Priporočene objave

Zaenkrat prijavljenih 17 kandidatov: Jutri v OLP lahko poberem že prve $. Mogoče celo danes pri uzzyju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat prijavljenih 17 kandidatov: Jutri v OLP lahko poberem že prve $. Mogoče celo danes  pri uzzyju :rolleyes:

Kdaj in kje bo možno plačati "prispevke" za nas iz štajerskega konca??

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam še eno prijateljico, ki gre tudi zraven na IMOT.

Štejte še +1 eno mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, letos se bomo motoristi iz Bovca in okolice prvic odpavili v Munchen, zanima nas samo se ( ostalo je bilo ze vse napisano) nacin placila , gotovina ali pridrjo v postev tudi kartice. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, letos se bomo motoristi iz Bovca in okolice prvic odpavili v Munchen, zanima nas samo se ( ostalo je bilo ze vse napisano) nacin placila , gotovina ali pridrjo v postev tudi kartice. Hvala

Bolj priporočam gotovino, ker so nekateri štanti, kot boljši sejem (z novo opremo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kje bo možno plačati "prispevke" za nas iz štajerskega konca??

Za štajerce pobira Windsurf vsak torek v Mladi lipi. Če ne veš pod katero Mlado lipo se "zapelji" malo v Mariborski krožek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in Motomaniac sva tudi potencialna obiskovalca IMOT-a!

Tratnjak Damijan: zanima me sledeče:

napisal si da se gre 20.02.2004 ob 2.30-

to bi pomenilo da se gre v petek, najbrž si mislu v soboto zjutraj :?

do kdaj se je treba prijavit? ne veva a bi šla rajš z avtom- greva pa sigurno

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! Je že prav napisal. Gre se v petek, ker takrat največ dogaja in je največja izbira.

Kaj res nihče ne ve ali se splača iti gor kupit jakno Clover Hydro in Čelado Shoei? Zanima me mnenje od tistih, ki so že bili, ker drugače ne nameravam gor lazit. Saj veste kako je bilo prejšnja leta.

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res nihče ne ve ali se splača iti gor kupit jakno Clover Hydro in Čelado Shoei? Zanima me mnenje od tistih, ki so že bili, ker drugače ne nameravam gor lazit. Saj veste kako je bilo prejšnja leta.

Razlog, zakaj ti nihče ne odgovori je, ker nihče ne ve. In ker nihče ne more vedeti, kaj bo letos na IMOT-u. To je nekako tako, kot bi spraševal kaj bo v nedeljo na bolšjem trgu in če se ti splača it tja. :angry:

Če bo ta roba tam? Pojma nimam...

In če boš res dobil ceneje? Kdo bi vedel...

In če je bilo prejšnja leta, še ne pomeni, da bo letos.

Tako, da ti tudi po mojem nihče ne bo rekel, da je lani bilo in da pojdi pogledat. Ker mu boš potem lahko celo leto težil, kako te je nategnil in se ti zlagal, ker ni bilo tam stvari, ki si jih hotel.

Predlagam ti da greš na IMOT, si v dobri družbi ogledaš krasne motorčke, vržeš uč na opremo (in lej ga zlomka, lahko najdeš še celo kaj, kar sploh nisi vedel, da rabiš .) ) in gremo potem še na odlično bavarsko pivo :beer2: .

No guts, no glory.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede nakupov ti je Mustang vse povedal. Zelo težko je vedet kaj bo močno znižano na sejmu. Določene zadeve (kake stare, lahko samo stara barvna kombinacija) so lahko smešno poceni kake pa so lahko dražje kot pri nas. Lahko ti povem primer izpred dveh let ko sem kupil dva dežna kombinenzona. Bila sta istega proizvajalca, iste barvne kombinacije, različne velikosti. Za manjšega sem dal 5€ za večjega sem dal okoli 40 €. Zdaj pa vedi kaj boš kupil gor.

Jaz grem gor zaradi žura (če bo udeležba dobra bo nekaj $ ostalo za :yea2: .) tako da bo še bolj veselo) pa tudi zaradi tega ker gor lahko sediš praktično na vseh motorjih ne da bi te kdo postrani gledal. Pri nas te recimo niti na motor ne spustijo :? Pa tudi večina svetovnih znamk je na kupu, medtem ko na motoboomu jih bo samo pol (predvidevam) od tega jih bo več kot pol za varnostno ograjo. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Hvala za odgovore!

Vseeno sem bolj zadovoljen z atakim odgovorm kot z nobenim B)

Torej izgleda, da bom le šel gor, če ne drugega zaradi družbe, dobrega sejma in piva :D . Se splača enkrat nekaj takega videti!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, na pivo sem čisto pozabil!!!!!!!!! :xx: :xx: Motorji, jakne, bejbe, show........čisto ste me zmešali, upam da bo kakšna šansa za "superco" da ne bom kje odšel "žejen" iz Munchna. :cry: :cry:

"Prost "

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje!

Sorry, mogoče nisem čist vsega prebral v tej temi! Vendar se mi zdi da je bus z Guzzisti že poln! Nas bi šlo pa verjetno 5 bikerjev vendar nisem zasledil kakšne druge fejst variante za odhod iz ljubljane! Je pa možnost da bodo Guzisti vzel še en bus, kjer bi se lahko pridružil še kdo, ki bi se naknadno odločil za obisk na IMOT vendar bi nas mogl bit za cel BUS!!!! :yea2: Če kdo ve za kako drugo varjanto naj mi prosm namigne!!!

Popravljeno . Popravil XRV-rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ve za kako drugo varjanto naj mi prosm namigne!!!

Mogoce motosvetova varianta? :unsure:

Namig: poglej prvo stran te teme .)

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje!

Sorry, mogoče nisem čist vsega prebral v tej temi! Vendar se mi zdi da je bus z Guzzisti že poln! Nas bi šlo pa verjetno 5 bikerjev vendar nisem zasledil kakšne druge fejst variante za odhod iz ljubljane! Je pa možnost da bodo Guzisti vzel še en bus, kjer bi se lahko pridružil še kdo, ki bi se naknadno odločil za obisk na IMOT vendar bi nas mogl bit za cel BUS!!!! :yea2: Če kdo ve za kako drugo varjanto naj mi prosm namigne!!!

Če prebereš prvo stran ali pa prejšnjo, je objavljeno moje vabilo za motosvetovce na praktično enako varianto kot guzzisti. cena 5500, avtobus še ni zaseden. Če se ti zdi fejst varianta :yea2: in se bos(te) odločili, se prijavi(te) v temi ali pa mi pošlji PM.

Do sedaj je bilo še vedno v redu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci so močno povečali udeležbo na avtobusu, zato prosim da mi v sredo prinesete $ ker potem ko bo enkrat poln avtobus :blink:

Pa tudi ne nameravam ob dveh ponoči pred tivolijem denar zbirat, pa iskat koga še ni itd in kdo ni plačal. Pred tivolijem ne bo možno plačati :unsure:

Še glede (skupinskih)kart: ker bo treba karte kupiti (in plačati)v kosu bi predlagal da že ob plačilu avtobusa plačate še 8€ oziroma 2000 SIT za karto. :hmm:

kakšna šansa za "superco" da ne bom kje odšel "žejen" iz Munchna

na sejmu mislim da prodajajo pivo :rolleyes: če pa bo kaj $ ostalo od prevoza bomo pa šoferja poslali v kako pivnico s kakim kanistrom :xx:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nocem tezit, ampak zdi se mi da sem nekje zasledil da karta stane 8€, a je ta podatek 9€ preverjen?

A je vsaj za karte mozno placati naknadno (namrec imam ze evre-tavelke pa da ne menjam nazaj v SIT-e oz. v drobiz)?

Takole piše na www.imot.de

Eintrittspreise

Erwachsene Euro 11,00

Kinder ab 12 Jahre,

Schüler,Studenten, Rentner,

Schwerbehinderte,

Gruppen ab 10 Personen Euro 8,00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prosim enmu zbeganmu cloveku (meni) nekej poveste-a ni sejem v Minhnu ponavad septembra.

Jep eden septembra ki je bolj razstavljanje motorjev in predstavitev novih stvari drugi pa na koncu zime da se trgovci znebjo starih zalog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko prosim enmu zbeganmu cloveku (meni) nekej poveste-a ni sejem v Minhnu ponavad septembra.

V Minkenu sta dva sejma.

IMOT - sejem, semenj, razprodaja, ausferkauf... proti koncu zime ...

INTERMOT - salon motociklov... skoraj nič se ne da kupit, v glavnem samo za oči past.. in gledat nove modele za naslednjo sezono. septembra, vsako drugo leto (izmenjuje se z EICMA v Milanu ...). Bienale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej za vstopnino lahko kasneje placamo(na busu/sejmu)?

Vstopnico lahko kupiš individualno na licu mesta na sejmu.

Jaz močno spodbujam nakup skupinskih vstopnic, ker:

a.) so cenejše

b.) ne bo treba vsakemu od nas posebej čakati v vrsti in delati gužve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!