Skoči na vsebino

IMOT 2004


Tratnjak Damijan

Priporočene objave

Da, da, kdor namerava kupčevati, naj se tja spoka v petek, ko so dopoldne štanti še polno založeni z robo.

Za zgolj firbce past pa sta dobra tudi sobota in nedelja.

Mene tudi letos ne bo tja, je famiglia Brrrm še od predlani dovolj založena z Imotovsko robo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja kva je zdej, modro vodstvo in še bolj plavo članstvo: a bomo imeli MSjevci svoj bus al se prijavimo pri Guzzistih??? Saj ni blema ne eno ne drugo, samo naj se jasno pove.

Ja Guzzisti majo že kar polno mislim da je blo kak dan nazaj le še 5 mest frej. Sicer se je pisalo o še enem avtobusu če bo dovolj zanimanja.

Citat z Moto Guzzi foruma:

Tako daleč še ne razmišljam, ampak ko pa bo 48+30=2 (avtobusa)!

L.P. Matevž

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva je zdej, modro vodstvo in še bolj plavo članstvo: a bomo imeli MSjevci svoj bus al se prijavimo pri Guzzistih??? Saj ni blema ne eno ne drugo, samo naj se jasno pove.

On behalf of motosvet.com... motosvet.com zadeve ne bo organiziral (tako kot je ni še nikoli). Vedno je bilo v domeni "enega_izmed", ki je organiziral kot oseba, ne kot motosvet.com... Lucy pravi da ni nič od tega, kdo drug pa se tudi ni javil. Predlagam, da se pridružite kakšnemu od klubov, ki bodo zadevo organizirali...

LP, Noise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašte Matevža iz Guzzija? Če ima v planu še en avtobus. Majo potem iz sejma še kako uro šetanja po trgovinah (motorističnih seveda) v mestu pa te avtobus lepo do dam dostavi in je. KEr predlani se je skoraj več dobre robe po ugodnih cenah dobilo v trgovinah kot pa na sejmu.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tud šel. V petek ali soboto.

Hanzi, jest grem s tabo. :yea2:

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi avtobus definitivno bo če ne s strani LuCy pa z moje strani :rolleyes:

torej prijave se lahko začnejo zbirat:

@nata:avtobus skoraj zagotovo ne boš preko prekmurja-predlagam da se vsedeš v prekmurju zvečer na zadnjega za LJ od tu naprej pa na imot

@lucky: gre se definitivno v petek, moje udeležbe ni nihče najavil niti zanikal :P

Odhod med 2 in 3 zjutraj, vrnitev enkrat tja proti soboti :rolleyes:

pri najemu avtobusa prepuščam vodstvo Lucy: će se preda naj napiše :unsure:

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, jaz se prijavljam za IMOT avtobus v petek!

(upam samo, da bomo imeli letos kakšnega sposobnega šoferja, kar pomeni brez tropsko/ledene klime, zgubljanja po Muenchenu in brez nepotrebnega pešačenja... :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je Lucy očitno zelo zasedena kar se časa tiče sporočam sledeče:

Rezerviral sem avtobus (51 sedežev)za ceno 5.500 po osebi(minimalno 45 potnikov). Odhod se približno ve kdaj (2:30) točen čas pa bo določen ob potrditvi odhoda. Kdaj ste šli lani in kdaj ste prišli na sejem če ne upoštevate iskanja po Minhnu?(na vsak način hočem dobiti pred odhodom točno lokacijo sejma(naslov) (Autoroute) ker ne bi želel ponoviti lanskega Imota. Raje predlanskega :P :unsure:

@mustang: šoferja naj bi bila dva, klima naj bi delala (po zagotovilih naj bi bil avtobus star manj kot eno leto) za zgubljanje pa bo najbolje da sami poskrbimo da do tega ne bo prišlo (Autoroute Minhna)

Denar pobiram ko me vidite (torek uzzy, sreda OLP)

Prijave so zabeležene na prvi strani tega topica (če so napake me prosim obvestite na PM, zaenkrat 4 prijave)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsak način hočem dobiti pred odhodom točno lokacijo sejma(naslov) (Autoroute) ker ne bi želel ponoviti lanskega Imota.

Pot je opisana v datoteki, ki sem jo pripel nekaj objav zgoraj... če pa po tistem ne najde šofer, ga je pa treba opozorit, da pri dveh letih starosti še ne sme voziti avtobusa. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Ja, ja jst sem ful zasedena .. včeraj nardila en izpit, drugega imam pa ravno 20.februarja. V glavnem, če bi organizirala bus bi ga itak za v soboto. Sem prav vesela, da je Hanzi prevzel. Če bo pa Hanzijev bus poln in če bo še kaj interesentov za soboto, še vedno lahko gremo. Moram pa čimprej poklicat šoferja, ker je baje za ta termin ful interesa (karneval v Benetkah ipd.), da ne ostanemo brez busa. Verjetno boste pa tako vsi šli že v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vsako leto šmarski motoristi tudi letos organiziramo ogled IMOTA-a v Munchnu in imamo še nkaj prostih mest v avtobusu. Cena prevoza je 4200 sit po osebi,vstopnina se plača na sejmišču.Za ostale informacije in rezervacije kliči 041 434540 - PEPI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam štiri svoje prijatelje, sam pa žal zaradi smučarije ne bom mogel zdraven :cry:

Hanzi, kje imaš listo prijavljenih in kateri dan je odhod?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno sem v veliki dilemi ali it na IMOT ali ne! :hmm: Zanima me predvsem, če mi lahko kdo pove, če bom res dobil zadeve toliko ceneje, da se mi splača it?

Točno vem kaj si želim in me ostale stvari ne zanimajo preveč (za nakup). Hočem jakno Clover Hydro, čelado Shoei (Raid ali Z One), čevljev ne rabim,...

Zato ne bi rad hodil gor brezveze in me zanimajo izkušnje prejšnjih let!

Hvala za odgovore!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno sem v veliki dilemi ali it na IMOT ali ne! :hmm: Zanima me predvsem, če mi lahko kdo pove, če bom res dobil zadeve toliko ceneje, da se mi splača it?

Točno vem kaj si želim in me ostale stvari ne zanimajo preveč (za nakup). Hočem jakno Clover Hydro, čelado Shoei (Raid ali Z One), čevljev ne rabim,...

Zato ne bi rad hodil gor brezveze in me zanimajo izkušnje prejšnjih let!

Hvala za odgovore!

lp

pri meni je stanje podobno, zelim celado schubert S1 ali Arai maverick oziroma route/gt, potrebujem pa se hlace in skornje, ampak sem se ze odlocil da grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!