Skoči na vsebino

IMOT 2004


Tratnjak Damijan

Priporočene objave

imot ja hm :hmm:

blo je fajn zarad družbe. je blo v petek tam več slovencev kot pa kterih drugih sam res pa smo meli premal cajta za pogledat, dober tisti ko so šli sam gledat so prišli na svoj račun eni pa smo še probaval pa tak pa smo res polovico zamudil, zgori sploh ne vem kaj se je dogajalo :?

sam so ble tam tud določene stvari k so me spravle v dobro voljo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bilo je fino. Fina druzba, motorji,... kaj lahko sploh se pricakujes? :) Da ne pozabim organizacije! Hanzi... :notworthy:

Glede opreme me je sejem dokaj navdusil, bilo jo je ogromno, a se je bilo treba ze v petek kar fino zagrebst za kaksen dober poceni kos opreme, saj je dobra roba, ki je bila fino znizana, zelo hitro kopnela. Nekatere stvari pa niso bile popolnoma nic cenejse kot pri nas(npr. skornji), zato je bilo dobrodoslo poznavanje cen, da se nisi opekel.

Se je pa dalo dobit skoraj vse-od najcenejsega shita, do zelo dobre robe.

Je pa kar malo casa zmanjkalo za motorje si dobro ogledat. :( Bilo je pa fino, ker noben ni tezil, ce si se vsedel gor in vse preslatal. :D

Fin je bil se izlet v center mesta, kjer sem dobil obcutek, da je tu folk nabavil obcutno vec stvari kot na samem sejmu. No, tudi sam sem si ene par stvari privoscil... :rolleyes: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud tole ni blo slabo

:OK:

No jaz sem bil pa tam v soboto. Bilo je ogromno ljudi tako, da smo nekaj časa prav hodili eden po drugem.

Za novo R1 je bila prav vrsta, da si se lahko vsedel gor in jo malo potipal.

Ponudba opreme je bila že tudi bolj omejena na dolčene številke.

Hostese :wub: Zgleda, da sem tudi jaz vse zamudil :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej evo mene, v soboto sem bil gor. skoraj popolno razočaranje, še dobro da sem bil službeno tako da me nič ni stalo (avto+akreditacija .) ). glede motorjev žalost, pol modelov ni blo, sam sem sicer že vse videl jeseni v milanu, za tiste ki pa so hoteli videt kak motor pa ni blo glih dosti oz. je manjkalo kar nekaj pomkembnih modelov.

glede robe je tako, da je večina stvari bila dražja kot pri nas + zelo malo je bilo novih modelov (DRAGO!!!) večina robe je lanskih in predlanskih modelov, ki so se jim očitno valali po skladiščih. če ne veš dobro kaj kupuješ in po kakšni ceni je to pri nas si se lahko dobro nasral, zbijanje cene je blo obvezno, brez večjih problemov in z malo poznavanja ali blefiranja ("hej, gospod to je pa predlanski model, dosti predrago!") si lahko ceno zbil no problem (npr. dainese 2-delni recing kombi iz 800 na 500 eur v 5 sec). bilo je par svetlih izjem in zelo ugodnih cen ampak le v kakih čudnih številkah. mogoče je bilo v petek več, v soboto je bla žalost.

vglavnem ugodna je bila večinoma le slaba roba s katero bi upal edino na skuter (goretex jakne za 50 eur, čelade za 100 eur). npr stari model nolanke N 100 se je prodajal po 230 do 250 eur kar je dražje kot pri nas novi model, ampak očitno se eni niso niti pozanimali kolko to stane ker so vseeno na veliko kupovali. minili so časi ko so bili sejmi poceni, meni se je vse skupaj zdelo nategovanje.

no na koncu sem prinesel domov vseh 700 eur, ki sem jih mel zraven (iskal enodelni kombinezon in čevlje) ker ni blo nič pametnega (al pa ni blo moje številke :cry: ).

mogoče bi se drugo leto splačalo it v petek ali v nedeljo ko pred zapiranjem lahko verjetno izsiliš dobro ceno če sploh še kaj najdeš takrat.

za motorje gledat bom tako še vedno hodil na intermot (letos je spet septembra v munchnu), za opremo pa v trgovine pri nas in v bližini.

PS: ni blo skoraj nobenih hostes, modna revija pa žalost, ful mi je še placa na kartici ostalo ker sem malo slikal !!!!!!!!!!!!! :o :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim, v petek je treba iti... Mi smo bili tam pol ure pred otvoritvijo in kolikor sem slišal ljudi naokrog, je bila velika večina Slovencev. Tako smo tudi hitro vstopili še pred največjo gužvo in si lahko v miru ogledali, pomerili in nakupili opremo. Tadobre stvari gredo hitro... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA Hanzi za fajno organizacijo :004

IMOT... ja, če ne rabiš škornjev, hlač, jakne, rokavic ali čelade, potem greš lahko tja samo malo na špancir in na eno ta drago kavo (2,60 evra :OK: :BUA: :doze: ). Midva z Desmotom sva vse kar sva rabila nakupila v štacunah. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je bilo v stacunah vecinoma bolj ugodno nakupovati (kot sem ze omenil), je pa pervy cisto dobro opisal situacijo. Na napakah se ucimo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je bilo v stacunah vecinoma bolj ugodno nakupovati (kot sem ze omenil), je pa pervy cisto dobro opisal situacijo. Na napakah se ucimo .)

Tudi jest sem bil gor in moram rect, da sem bil razočaran.

Skratka zapravu sm 600 EUR, sanja se mi ne, a je poceni al ne..Skratka nabavu sm za sebe in za punco usnje..Usnjena jakna 2x, ter usnjene hlače 2x..

Sej pravim, usnje je kvalitetno, cena po moje temu primerna, ne vem, ali je poceni 150 eur za jakno in 150 eur za hlače?Vem, da so drugi kupovali jakne po 60eur, skratka boste ostali povedal kako je z usnjem, a se da dobit pr nas ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem, po moje, dobro... Dvodelni Spidijev touring kombinezon, majka, pa še par rokavic in svašta drobnarij.

Izlet se je splačal, čeprav sem trpel še cel vikend zaradi utrujenosti.

Sicer pa je bilo vredno ogleda, bom šel sigurno še kdaj, če bom kaj rabil, obvezno pa spet v petek (usnje sem našel, probal, plačal in spakiral do 9.30, pol pa na lagano dalje firbcat).

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, usnje je kvalitetno, cena po moje temu primerna, ne vem, ali je poceni 150 eur za jakno in 150 eur za hlače?Vem, da so drugi kupovali jakne po 60eur, skratka boste ostali povedal kako je z usnjem, a se da dobit pr nas ceneje?

Poceni ali drago je odvisno od znamke in modela, katerega si nabavil. Kar tako je tezko reci.

Sicer se mi pa zdi 150 eurov v vsakem primeru poceni za usnjeno jakno. Sploh, ce je za cestaka s scitniki.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja stvari so pocen, vsaj za enduro robo lahko rečem. Samo dosti folka pa res pride tja in misli da jih bo vse čakalo na kupčku zloženo, daleč od tega. Švabi majo gor 60% robe ki je ni za kupit niti pod razno. so pa tudi kvalitetne stvari poceni, pa ni nujno da je zvenečih imen, če kdo ne verjame mu lahko pokažem jakno iz Cordure za 120 Eurov za katero bi pri nas dal vsaj 2x toliko.

Pač malo je treba pobrskat po vseh štantih pa sigurno kaj najdeš.

recimo gor sem najdu škornje za motocross od Alpinestar za 180 Evrov (cca 42000) pri nas jih prodajajo tam okol 60 000

Definitivno moraš poznat cene pri nas, materiale in njihove proizvajalce ter znat barantat, pol se lahko odpraviš tja v nabavo drugače se boš nasral kot sem se jaz prvo leto, hvalabogu za majhno vsoto.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gor smo bili v soboto. Peklenska gužva (tud v bifeju - kljub zasoljenim cenam). Bila sem prvič in pričakovala več kolikor videla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
A bo mogoče drugo leto tudi kaj organizirano?

Lp

Ja, ampak greš lahko zraven samo če imaš rad mrzlo pivo, slabe vice, neuravnovešeno klimo, mehke podplate in predvsem; dobro družbo :lol1:

(welcome :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!