Skoči na vsebino

R1 movie


marem

Priporočene objave

Malo se zgledujem po endurašu in dajem link do filma v katerem lahko vidite njega na R1, ni nevem kaj a za prvič....

Vse skupaj je snemano z digitalnim fotoaparatom tako da kvaliteta ni nevem kaj, montirano in celo glasba pa je vse HOME MADE, čeprav je glasba od enega kolega onstran luže ;)

Dolžina: 43 sec

Velikost:cca 3.5 Mb

Enjoy

-MOVIE-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamicu ti divjaško :angry:

A NI TO MALO HUD KOMENTAR?! SPLOH ČE SI TAK HEROJ IN GA KUR.... SAMO PREKO FORUMA POVEJ MU TO V OBRAZ AL PA SPLOH NE!

LP BAJSI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav je pa tisti plav 206CC na obvoznici? jej je hud :naughty:

Ta R1 mi je pa naj naj od vseh (barva in model mislim)

Bratecu pa reči nej vseeno mal bol počasi pelje :yea2:

Film je pa 1A s _, super res :OK:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se zgledujem po endurašu in dajem link do filma v katerem lahko vidite njega na R1, ni nevem kaj a za prvič....

Vse skupaj je snemano z digitalnim fotoaparatom tako da kvaliteta ni nevem kaj, montirano in celo glasba pa je vse HOME MADE, čeprav je glasba od enega kolega onstran luže ;)

Dolžina: 43 sec

Velikost:cca 3.5 Mb

Enjoy

-MOVIE-

Fantje res ste face da to delate :yea2:

Za nasvet pa:

Drugič lahko izpustiš glasbo pa da se bol sliši zvok motorja pa uvod in vmesne stvari.

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni kaj fajn ti je to ratal posnemat!! :OK: :OK: :OK:

sam kak ga tvoj bratec to tišče ne!!!tu muc ej!! :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta film od mene dobi tole: :BUA:

To, da je slabo posneto je še najmanj.

Bolj je žalostno to kar prikazuje. Pa ne mislim tukaj pridigat, ampak tole ubogo objestno divjanje si res ne zasluži kakšnih pohval. OK, če se pa že snema nek outlaw filmček, pa malo več znanja in spetnosti ne bi škodilo. Kurjenje gume, prehitevanje po desni in pičenje mimo kamere po ravnini res ni nekaj kar... whatever.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pohvale gredo ideji o filmu, ostalega pa ne bom komentiral, ker sam dobro vem da je cagar hitro na 200+.

naslednji filmcek posnemite s kamero ki ima stabilizator slike... pa hvala vam za idejo o filmih s fotoaparatom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta film od mene dobi tole: :BUA:

To, da je slabo posneto je še najmanj.

Bolj je žalostno to kar prikazuje. Pa ne mislim tukaj pridigat, ampak tole ubogo objestno divjanje si res ne zasluži kakšnih pohval. OK, če se pa že snema nek outlaw filmček, pa malo več znanja in spetnosti ne bi škodilo. Kurjenje gume, prehitevanje po desni in pičenje mimo kamere po ravnini res ni nekaj kar... whatever.

uuuu smo moralni! če kritiziraš posnetke/montažo - OK tvoja stvar. vsebina je pa relativna in vsaj po moje brezveze predmet diskusije, če nekdo snema rože me tudi ne gane ampak to je njegova stvar.

lep filmček, o nevarnostih početja in snemanja pa najbolje da vsak razčisti pri sebi. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY a praviš, da se sliši kot moraliziranje? To pa res nisem hotel. Drugače pa filmček res prikazuje ravnanje, ki ga večinoma na forumu ne odobravamo.

V svojem zgornjem postu, kjer sem napisal da malo več znanja ne bi škodilo sem hotel reči, da bi bil na posnetku lahko vsaj kakšen (če tudi samo 20-metrski) wheelie. Iz prikazanega pa je razvidno da je vožnja po zadnjem temu riderju še španska vas. In potem gre takle divjati na AC. Ja, zdaj se mi je posvetilo. Zaenkrat je pokazal največ kar zna. Za osnovo in podlago je tudi po avtocesti treba znat divjat. Izgleda pa kar perspektinvo (če bo sreča).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med čakanjem, da se filmček pretoči na moj disk, sem še malo pogledal vaše komentarje.

Ne vem, zakaj ste si ga ogledali drugi - jaz si bom filmček ogledal zaradi tega, ker mi je R1 resnično všeč, zelo verjetno pa je nikoli ne bom kupil, ker mi ni do takšne zaloge konjev. Motor je pa resnično lep.

Nekateri divjanje vzamejo kot opozorilo, naj tega ne počnejo, nekateri pa hočejo posnemati oziroma še preseči videno. Vendar to ni stvar videnega na filmu, to je nekaj, kar moraš imeti razčiščeno v glavi (pa še tako te prerado zanese pod adrenalinskim vplivom).

Moraliziranje je verjetno odveč, saj si ne predstavljam, da si nekdo omisli takšno mrcino, da bi se "lepo" vozil naokrog. Pa smo spet tam: koliko od nas se vozi po obvoznici ali avtocesti po omejitvah (100 oz. 130 km/h)?

Mogoče pa bom spremenil mnenje, ko si ogledam filmček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo :OK: :OK:

Pa od kot ideje od Enduraša al od nasih zajebancij ki so se potem prelila v snemanja skuter filmov? :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PERVY a praviš, da se sliši kot moraliziranje? To pa res nisem hotel. Drugače pa filmček res prikazuje ravnanje, ki ga večinoma na forumu ne odobravamo.

V svojem zgornjem postu, kjer sem napisal da malo več znanja ne bi škodilo sem hotel reči, da bi bil na posnetku lahko vsaj kakšen (če tudi samo 20-metrski) wheelie. Iz prikazanega pa je razvidno da je vožnja po zadnjem temu riderju še španska vas. In potem gre takle divjati na AC. Ja, zdaj se mi je posvetilo. Zaenkrat je pokazal največ kar zna. Za osnovo in podlago je tudi po avtocesti treba znat divjat. Izgleda pa kar perspektinvo (če bo sreča).

Če malo bolj pozorno gledaš (vem da je težko zaradi nekvalitetnega posntka) vidiš, da se filmček začne in konča z weliem, ta na koncu je bil sicer blizu 15 m, samo kot sem rekel za prvič je bratec zelo zadovoljen.......ne delava konkurence las vegas extremes B) manjka veliko znanja in ena huda blonđa :ph34r: . Pač bratec je nor na te filmče in se je v roku enega ali dveh dopoldonevov posenlo to kar vidite......sicer vem, da zna bolje a ni bilo časa in primerne opreme za kaj več bo pač treba počakati do prihodnje sezone (digitalna kamera B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč moraliziranja... kolikor sem videl, ni blo nikjer tko kritično, da bi koga ogrožal (razen sebe, sam to pa vsak sam pri sebi ve...)

marem: dobra kvaliteta glede na to, da je z digitalcem posnet. Lohk bi bil pa mal daljši filmček, ravno začne se, pa je že konec. S kerim digitalcem sta tole posnela in kako vama ga je uspel pritrdit na tank?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist v redu filmcic... Ocitno amatersko delo, tudi voznja je nekaj, kar sem tudi sam ze pocel, ampak ni pa glih najbolj "varno" pa po reglcih pa vsa ta sranja, ki pridejo v pogovor po tem, ko se kdo "razfuka" na cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ni zdel tuki nic kriticnega, ne vem ka vsi tak kritizirate - ko da se sami se nikol niste tak vozl!! picenje po ravnini - to je men en izmed ljubsih elementov voznje z motorjem, in ne vem kaj je tukaj narobe, ce znas vozit. druga zgodba je, ce mas prvic tak motor v roki, kar pa ta tip ni, glede na to, da je lastnik te Enojke.

ce ze kritizirate, pa se sami kaj posnemite, pa objavite, da vidimo kaj pa vi znate! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

picenje po ravnini - to je men en izmed ljubsih elementov voznje z motorjem, in ne vem kaj je tukaj narobe, ce znas vozit.

Za picit po ravnini ni treba ravno znat vozit, ali pac? :? :P

Drgac pa kul filmcek. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ni zdel tuki nic kriticnega, ne vem ka vsi tak kritizirate - ko da se sami se nikol niste tak vozl!! picenje po ravnini - to je men en izmed ljubsih elementov voznje z motorjem, in ne vem kaj je tukaj narobe, ce znas vozit. druga zgodba je, ce mas prvic tak motor v roki, kar pa ta tip ni, glede na to, da je lastnik te Enojke.

ce ze kritizirate, pa se sami kaj posnemite, pa objavite, da vidimo kaj pa vi znate! .)

zok, prezivi to fazo svojega zivljenja in se potem naprej pogovarjamo. :)

ne vem kaj naj bi bilo "kul" pri tem filmcku. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luškan filmčk!!! :OK:

Tm k je pa hitrost kazal okol 280 sm pa sam na debelo pogledu-pač nism navajn na te hitrosti :devil:

Grafika sicer ni najbolša sam vseen huda vožna!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč moraliziranja... kolikor sem videl, ni blo nikjer tko kritično, da bi koga ogrožal (razen sebe, sam to pa vsak sam pri sebi ve...)

marem: dobra kvaliteta glede na to, da je z digitalcem posnet. Lohk bi bil pa mal daljši filmček, ravno začne se, pa je že konec. S kerim digitalcem sta tole posnela in kako vama ga je uspel pritrdit na tank?

en Cannon, digitalca pa smo zavil u krpo in zaselotejpal (poseben selotejp)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!