Skoči na vsebino

R1 movie


marem

Priporočene objave

A NI TO MALO HUD KOMENTAR?! SPLOH ČE SI TAK HEROJ IN GA KUR.... SAMO PREKO FORUMA POVEJ MU TO V OBRAZ AL PA SPLOH NE!

LP BAJSI

bajsi, ne se mi dret na uho..

komentar, ki sem ga podal, je moj stalen komentar ob teh filmčkih.. glede posredovanja mnenja v obraz dotičnega nimam nikakršnih problemov.. ob pivu ga bom skurcal ko pajka.. :fight2:

:lol1:

pa še tebe povabim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za picit po ravnini ni treba ravno znat vozit, ali pac? :? :P

hotu sm rect da ce znas vozit, ni s picenjem nic narobe - seveda na primernih izletnih conah. :)

@Ice: vsak ma svoj stil zivljenja in voznje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotu sm rect da ce znas vozit, ni s picenjem nic narobe - seveda na primernih izletnih conah. :)

@Ice: vsak ma svoj stil zivljenja in voznje. .)

1. javna cesta ni "primerna izletna cona".

2. drugic naj posname se registrsko, policaji bi se radi pogovorili z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam nekje posneto "kočevko" sam je na VHS in je zadnja letošna jesenska vožnja ... tako da je vse skup videt bolj turistični izlet, je pa vsekakor zanimivo gletat "sebe na posnetku" - situacije pri katerih vcasih dobis obcutek skrajnosti/meje/panike se na posnetku pokažejo za nedolžne/počasne/slabo odpeljane, kar hocem povedat da ni vse tako počasno ali hitro kot je videti na posnetkih.

Največ k zanimivosti posnetka pa prinese montaže, v kateri se spretno odreže nezanimive dele.

Vsekakor pohvale vozniku in snemalcu.

P.S: Kar se tiče pa norenja in nevem kaj ste se pisal.... se strinjam.... ampak konec koncev ko se zamislim, je bil to na žalost popolnoma vsakdanji stil voznje. (saj za nekatere - kar mi ni v ponos) :ph34r:

Popravljeno . Popravil perimund
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOO, JAAA!!!! POPLUVITE MEEE!!! :P

vi ste mogoce proti takemu pocetju (snemanju filmov te sorte), js pac ne. ne recem, da to odobravam, proti pa nisem. in vsak ma pravico do svojega mnenja in do govora, anede?? .)

no, zdej pa se bom umaknu iz te teme, da ne bom spet kako bombo fasu. .)

LP, Zok :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok smo eni pokroviteljski in oh in sploh brez madeža v svoji kartoteki! :xx: Z eno besedeo LOSERJI!! :angry:

Ja ja fant je hitro vozil O:-) , prehiteval po desni strani namesto po levi :cry: pa oh in sploh je tišal -verjetno ne do konca svoje R1. :kva1:

Koliko od vas bi pa pogledal filmček, na katerem bi bil voznik, ki svoje lepotice ne zavrti na 10k obratov :hmm: oz bi na posnetku gledali kako se revež matra voziti po pravilih! in ga ostali prehitevajo :hmm: Koliko od vas si je ogledalo film Las Vegas extremes in koliko o kaki varni vožnji, ki se pravtako dobijo na netu?

Hah škoda pisanja- 100 ljudi 100 čudi in če enim paše kdaj malo hitreje voziti naj!

Verjetno se sami zavedajo kakšne posledice lahko nosijo zaradi tako izivalne vožnje! Če ne pač ne !

Lahko malo preredim štromarski rek

Slabih Bikerjev ni, kajti slabi so pod rušo dobri pa še živijo in se fijakajo po svetu :OK: ž

Pa s tem rekom nisem mislil nobenega užalt ker sam dobro vem da so nekateri imeli samo nesrečo, napačen kraj, napačen trenutek, kljub temu da so bili odlični vozniki ali se spravt v kako vojno s folkom kle na tem forumu ki tako radi pišejo pa pišejo pa pišejo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok smo eni pokroviteljski in oh in sploh brez madeža v svoji kartoteki! :xx:  Z eno besedeo LOSERJI!! :angry:

:grrr

samega sebe seveda izvzemas iz omenjene kategorije, kajne..... (profilpress) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je filmček fejst, že zato ker JE končno en slo izdelek (po endurašu)

želim si jih še več, še boljših, daljših, aktivnejših in ravnotakih kot je bil ta: nenevarnih

komur gre film v nos pa naj uporabi kapljice OPERIL, je kar v redu razložena uporaba v reklami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

samega sebe seveda izvzemas iz omenjene kategorije, kajne..... (profilpress) :lol1:

Napak si me razumel! Tudi sam sem velik LOSER, verjetno največji daleč naokoli, vendar vseeno ne solim drugim pamet! Vsak ima svoje izkušnje in svoje prepričanje, ni pa treba sedaj to vsiljevati drugim. Najlažje je soditi drugim, sami pa svojih napak niti ne vidimo oz. nočemo videti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. drugic naj posname se registrsko, policaji bi se radi pogovorili z njim...

Hmmm ... saj - ne me narobe razumeti, nikakor ne podpiram brezglavega divjanja, ampak ko ze omenjas policaje - ti imas vidim ninjo. Predpostavljam da se ne vozis cisto po predpisih? :? :hmm:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ......5 za poznavanje Ljubljane in okolice.

Tisle na zacetku pa na koncu sete pa pr men posnel (Zalog) :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo se zgledujem po endurašu in dajem link do filma v katerem lahko vidite njega na R1, ni nevem kaj a za prvič....

Vse skupaj je snemano z digitalnim fotoaparatom tako da kvaliteta ni nevem kaj, montirano in celo glasba pa je vse HOME MADE, čeprav je glasba od enega kolega onstran luže ;)

Dolžina: 43 sec

Velikost:cca 3.5 Mb

Enjoy

-MOVIE-

Vse skupaj zelo v redu! :yea2:

A to je končna R1-ke?

Jaz sem se po gorenki vozil že tudi hitreje, seveda z motorjem druge znamke, beri Honda 1100XX.

Policaji naj tega ne gledajo in berejo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stevcu gre motor tocno 301 km/h niti km vec (po ravnem seveda, treba pa je se upostevati odstopanja), sam je mogu spustit gas zaradi prometa. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stevcu gre motor tocno 301 km/h niti km vec (po ravnem seveda, treba pa je se upostevati odstopanja), sam je mogu spustit gas zaradi prometa. :D

Če bi imel čas in mi ne bi bilo škoda živcev bi z veseljem prijavil tvojega brata za tako vožnjo. 280 ob prometu na nasprotnem voznem pasu ni le samomor ampak je poskus umora drugih udeležencev.

Taka vožnja ne zahteva nobenih veščin, le neumnost...

ta pa je očitno brezmejna. In taki imbecili nimajo mesta na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj te bo bajsi nadrl :devil:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel čas in mi ne bi bilo škoda živcev bi z veseljem prijavil tvojega brata za tako vožnjo. 280 ob prometu na nasprotnem voznem pasu ni le samomor ampak je poskus umora drugih udeležencev.

Taka vožnja ne zahteva nobenih veščin, le neumnost...

ta pa je očitno brezmejna. In taki imbecili nimajo mesta na cesti.

ti mas pa ninjo da se 50 vozis... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Taka vožnja ne zahteva nobenih veščin, le neumnost...

ta pa je očitno brezmejna :cry: :cry: kaj bi reku na to ghostrider.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mas pa ninjo da se 50 vozis... :lol1:

A med 50 in 280km/h ni nobene vmesne stopnje?? :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej kaj lahko nardis s prehitro voznjo (pa ce naletis na pravega).

A koga zanima slika motorja?

vidu tut ostale slike, grdo, huje kot tiste od crashed ferrari

in še bojo nesreče, pa ne zaradi takih filmčkov, kjer se za potrebe veselja do montaže in malo bolj skrajne uporabe motorja v parih minutah zmontira "smrtonosno" mešanico

marem, dodat text, ne počni tega sam, ali: motor je upravljal igor jerman ipd, da bodo duhovi pomirjeni :D, mal psihologije ne škodi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!