Skoči na vsebino

R1 movie


marem

Priporočene objave

mogoče vse to kar se govori v zadnjih objavah spada v drugo temo....tu se je pač nekdo odločil pokazat en film in to je to...se pa tudi sam s takim početjem ne strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj te bo bajsi nadrl :devil:

:naughty:

:OK: Bajsi ni zloba, tovrstno kurcanje se mi ne zdi smiselno, ker garantirano ne zaleže, ostalemu svetu pa ni treba dokazovat, da smo moralni, podpiramo zakonsko omejeno vožnjo, se distanciramo od deviantnih voznikov, bla, bla, bla.....

:devil:

Zgornje vrstice sem napisal kot policist :devil: , spodnje pa kot motorist..... :devil:

Pa naj pubec dela kaj hoče, če se bo zaklal bomo pač na britofu stali....

Ne bo prvič, ne zadnjič. Vsak zase ve kak dolgo bi rad živel. O:-)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj pubec dela kaj hoče, če se bo zaklal bomo pač na britofu stali....Ne bo prvič, ne zadnjič. Vsak zase ve kak dolgo bi rad živel. O:-)

Če se krepira, dvomim, da bi šli "mi" tja stat...

Mah, brezveze ... dolgočasen film, dober kvečjemu za pokazat, kaj zmorejo sodobni telefoni... ko se bo pa frajer znal po zadnji pelat in še kak trik na parkirišču brez avtomobilov pokazat, naj pa kar še kaj posname in pokaže. Polovičarjev nimam rad... Ali znaš vse, ali pa si pač motoristična nula, tako kot jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru ce bi bol pozorno pogledal bi videl da se bratec vozi po zadnjem kolesu ampak je na zalost film odsekan ker fotoaprat ni kamera (skoda ker nima posnetih se ostalih stvari) . Vseeno pa mislim da ni veliko (ko je bilo to snemano je bil star se 19) starih ki bi poceli to. Verjemite mi da je bratca pravi uzitek gledati tudi "ko hvata krivine", res kapo dol mulcu da si upa dolocene stvari. Hocem samo povedat da nekaj jajc moras imeti za take stvari, mali je bil velikokrat na tleh in verjetno se dostikrat bo, ampak ce je njemu to v veselje (stunt riding) bo to pocel ne glede na posledice. Aja se to symru al pa kdo drug ki se prituzuje cez trike naj mu posodi svoj motor pa mislim da bo kar malo ljubosumen kaj vse zmore njegov konjicek. Uglavnem naj fant razvija svoj talent naprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru ce bi bol pozorno pogledal bi videl da se bratec vozi po zadnjem kolesu ampak je na zalost film odsekan ker fotoaprat ni kamera (skoda ker nima posnetih se ostalih stvari) . Vseeno pa mislim da ni veliko (ko je bilo to snemano je bil star se 19) starih ki bi poceli to. Verjemite mi da je bratca pravi uzitek gledati tudi "ko hvata krivine", res kapo dol mulcu da si upa dolocene stvari. Hocem samo povedat da nekaj jajc moras imeti za take stvari, mali je bil velikokrat na tleh in verjetno se dostikrat bo, ampak ce je njemu to v veselje (stunt riding) bo to pocel ne glede na posledice. Aja se to symru al pa kdo drug ki se prituzuje cez trike naj mu posodi svoj motor pa mislim da bo kar malo ljubosumen kaj vse zmore njegov konjicek. Uglavnem naj fant razvija svoj talent naprej. :)

občudujem te da tako ponosno razlagaš kako je bil tvoj bratec že na tleh, kako obvlada stvar in kako bi lahko nam pokazal kaj sploh naši motorji zmorejo....vendar te ne razumem kako si lahko tako brezskrben in se sploh ne zavedaš da bi tvoj bratec ki tako obvlada sceno postal žrtev naših cest, ali pa bi se kdaj tako poškodoval da bo njemu in tebi žal da si napisal to objavo...in če je že "stunt rider" naj te zadeve počne na placih ki so za to...tam naj se uči in ko se bo navadil kaj kar bi nam rad pokazal bom v prvi vrsti stal z aparatom in užival v tem kar nam bo pokazal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze glede na to, da je lastrnik Yamahe R1 me tale filmcek ni nic zacudil.

Koliko lastnikov cestakov ki gredo blizu 300 km/h se ni vsaj probalo cim bolj priblizat tej stevilki?

Ne vem zakaj bi drugace trpel neudobno pozicijo na taksnem motorju, ce ga nebi imel za potesitev adrenalinskih uzitkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze glede na to, da je lastrnik Yamahe R1 me tale filmcek ni nic zacudil.

Koliko lastnikov cestakov ki gredo blizu 300 km/h se ni vsaj probalo cim bolj priblizat tej stevilki?

Ne vem zakaj bi drugace trpel neudobno pozicijo na taksnem motorju, ce ga nebi imel za potesitev adrenalinskih uzitkov.

:doze: R1 ni namenjena podiranju 300km/h meje, ali kakih drugih top speed rekordov. Noben super-športnik ni skonstruiran za to, da se ga na ravnini tišči do daske.

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: R1 ni namenjena podiranju 300km/h meje, ali kakih drugih top speed rekordov. Noben super-športnik ni skonstruiran za to, da se ga na ravnini tišči do daske.

Točno tako. In da do/prodam še teorijo o tem, ki mi jo je ob priliki nekdo razložil:

- premajhna masa motorja

- zaradi mase posledično manjša smerna stabilnost pri velikih hitrostih

- prestavna razmerja prirejena za pospeševanje in ne za doseganje visoke končne hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- premajhna masa motorja

- zaradi mase posledično manjša smerna stabilnost pri velikih hitrostih

- prestavna razmerja prirejena za pospeševanje in ne za doseganje visoke končne hitrosti

-majhna medosna razdalja za vecjo okretnost

-majhen kot glave okvirja za vecjo okretnost

-majhen predtek za vecjo okretnost

...vse to pa jemlje stabilnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor vsaj enkrat ne pritisne motorja do konca, je ali cura meta ali pa ima tako star motor, da ga strah pred stroški žene v umirjeno vožnjo

je že kdo od ta pametnih ugotovil, kako lepo se pelje na frišno "spucan" motor, recimo direkt iz obvoznice pa v mesto - ni trokiranj v nizkih obratih, kot jih očitno doživljate izi rajderji na hudih mašnah

še ena malenkost je za dodat..ni ga junaka, ki bi pri nas uspel priti do končne in jo konstantno držat (fizične omejitve, razen ravni deli avtocest ponoči), če pa je motor po poznavalskih besedah namenjen pospeševanju, zakaj to nebi preprosto imenovali POSPEŠEVANJE DO KONČNE HITROSTI, potem pa itak spustiš gas...za filing

torej, namesto da rečeš, šel sem 300, rečeš, pospešil sem do 300, a bo zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor vsaj enkrat ne pritisne motorja do konca, je ali cura meta ali pa ima tako star motor, da ga strah pred stroški žene v umirjeno vožnjo

...

No tole je pa mal napačno <_< ...pač če ti ne sede stisnt motorja do konca ga ne dej unmu pa k paše pa izvoli...sam ne mene in ostale ogrožat!!!

Pač,vsak ma svoj stil vožne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-majhna medosna razdalja za vecjo okretnost

-majhen kot glave okvirja za vecjo okretnost

-majhen predtek za vecjo okretnost

...vse to pa jemlje stabilnost.

yada yada.. vse to je res, tudi (in toliko bolj) pri GP mašinah, pa jim to ne preprečuje hitrosti preko 300 km/h na ravninah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mislm sicer d noben motor ni namenjen d boš šu zdej na avtocesto pa 300 furu 200km delč...pač cestaki so narjeni zato(saj po moje)d si sprostiš adrenalin do konca pač nekateri z vrtoglavim pospeševanjm drugi z visoko končno hitrostjo...stvar okusa :hmm:

Drgač pa vrjamm usm k ste šli z motorjm 300+ d je hudo pač vedt d si eden najhitrejših ni pa po moje to neki tazga d bi reku d je blo full hudo pa d si uživu...no ka pa jst vm k sm šu z motorjm največ 110 kot voznik pa kot sopotnik bliz 200...povejo naj tisti k so tok že fural :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yada yada.. vse to je res, tudi (in toliko bolj) pri GP mašinah, pa jim to ne preprečuje hitrosti preko 300 km/h na ravninah...

3 protislovja v enem stavku........ andrej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yada yada.. vse to je res, tudi (in toliko bolj) pri GP mašinah, pa jim to ne preprečuje hitrosti preko 300 km/h na ravninah...

...pa tam mas stabilizator balance... :rolleyes:

...pa GPjevci grejo "mal" bol na limit k pa street legal motoristi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 protislovja v enem stavku........ andrej :OK:

Jaz ne vidim nobenega.

Drži kar je napisal Zok o krajši medosni razdalji, zmanjšanem predteku, itd. SS motorjev(v primerjavi z tourerji ali hitrostniki kot so busa, 12r). Vse to povečuje okretnost in zmanjšuje smerno stabilnost. A očitno ne toliko da se z istimi motorji ne bi dalo zanesljivo peljati tudi 300 kmh. Kaj ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnm men je full hud filmck, nimam nic proti takemu norenju v situacijah za kšn filmček, sicer sem 100% da ga njegov bratec ne tišči zmerj do konca! Pač za tak motor je treba met pamet pa občutk!!

Ampak unh 280km/h mi je pa najbl ušeč?

A je slučajn zale R1 kej predelana?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost vs je omenil nj se gre vozt na primerna mesta kje pa je to u slovenij prezna parkirisca dobis sele v temi prog ni a nj se gre po gmajn vozt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Dost vs je omenil nj se gre vozt na primerna mesta kje pa je to u slovenij prezna parkirisca dobis sele v temi prog ni a nj se gre po gmajn vozt :?

Povsem prazno parkirišče v Postojni pri jami.

Hehe, sem šel zadnjič ke se malo učit pizdar*je delat- pa mi je bl žal blo k ne- na gumi ni bilo več nič profila. Tko da bom sedaj dvakrat premislil o takih podvigih!

U glavnm- probu sm se mal vozt po tazadni, kar mi ni preveč dobr šlo, po taspredni clo 24 m! Pa mal sm se uču oddrsavat v ovinku, pizdari*e u glavnm- sm pa uživov k pr norcih- pa najlepš- nikjer žive duše- povsem sam!

Nakar pa prideta dva stara, pa se mi neki cajta čudita- pol mi pa en neki jezno maha nej ustavm, pa sm le ustavu- pa začne: klical bom policijo, če ne prenehaš takoj (mnde je motor bil ful glasn- halo- pa original izpuh s katalizatorjem!?), in da kalim njihov nedeljski mir pa bla.bla.bla- hiša je bla pa ene 300 m stran.

Nisem se hotel kregat, ker mi ni več dosti manjkalo, da bi ga mal ohlahu, pa sm se raj odpelov dam. Sm pa naredu 60 km za par krogov na tem poligonu! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!