Skoči na vsebino

R1 movie


marem

Priporočene objave

Povsem prazno parkirišče v Postojni pri jami.

Hehe, sem šel zadnjič ke se malo učit pizdar*je delat- pa mi je bl žal blo k ne- na gumi ni bilo več nič profila. Tko da bom sedaj dvakrat premislil o takih podvigih!

ko prideš naslednjič na ta parking mi javi da te pridem pogledat....a nimaš ti Tdr-jke....ta motor spravit na zadnjo je nemogoče...preizkusil strokovnjak iz postojne pa ni šlo...če ti je uspelo svaka čast...zdej bi to sam še rad vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prideš naslednjič na ta parking mi javi da te pridem pogledat....a nimaš ti Tdr-jke....ta motor spravit na zadnjo je nemogoče...preizkusil strokovnjak iz postojne pa ni šlo...če ti je uspelo svaka čast...zdej bi to sam še rad vidu....

Ojla- sej sm reku, da mi ni šlo najbol! Je pa povsem mogoče- vendar ne dolgo časa!

Nažgeš do konca, ko pride cagr na 6 K obratov hitro pa z občutkom spustiš sklopko pa si na zadnjem, če obvladaš zadevo, se da kr neki cajta pelat, sam jest nism preveč tvegov, ker se pač malo boljim za motor. Je pa res, da sklopka precej trpi, men ful zaškrta- verjetn je kej narobe- kaj pa vem.

Če maš pa še sopotnika pol pa itak ni problem, ene 5 m se kr sama pele v 1. prestavi, al pa tud če si sam, pa greš v klanc!

Je mogu bit pa res "strokovnjak"- jest sm ga spravu na zadnjo gumo na semaforju ta pru tedn, k sm ga dubu, valda kej dost pojma o njem, pa štor skor na hrbt skipov.

Če ta motor primerjaš s kkšno kroso- ma trikrat manj moči pa se kr sam dvigne na zadnjo (sploh z dvema)- in to je bla edina slabost, k mi no je omenu frend, k je mel neki cajta kroso s 40 konji, pa sm ga zategnu en krog.

Jest se itak ne upam pelat kej dost po zadnji- ti pa povem da se da prav vsak motor nekak na zadnjo gumo spravr.

Tud navadnga harlyja(30 m brez problema- profesjonalec valda), ...vidu na lastne oči...

Če se hočeš kregat :OK: , piši na PM, ker je to :topic:

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se hočeš kregat :OK: , piši na PM, ker je to :topic:

ah..kaj se čmo kregat...sam sej veš da se pove veliko...pokazat je pa malo težje...se bova že dogovorila in se en drugega prepričala...

drugače pa..... :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, no vidš, sva se že! :yea2:

Ja, govori se pa precej- je kr fajn, da vzameš mal z rezervo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

140 milj prevoženih na motorju on pa ga natišči do 140+ milj/h ??

kje je pa "ulaufanje"  :doze:

Vsaj trezen je... kaj pa ko pri nas na zborih navijajo makine na 10k obratov... :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

140 milj prevoženih na motorju on pa ga natišči do 140+ milj/h ??

kje je pa "ulaufanje" :doze:

zakaj bi ulaufa l... poleg tega so to nek ifrajerji vlki ... mogoče je pa resetiral števec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

140 milj prevoženih na motorju on pa ga natišči do 140+ milj/h ??

kje je pa "ulaufanje" :doze:

Cifra pod brzinomerom je 1:40 in pomeni uro! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dober filmč, vendar imam svoj komentar.

Kako se cagar obratomerja lahko tako hitro premika ?

Imam pa tud jes podobno iz grobnika v živo, pa ne znam spravit na forum.

A bi mi kdo pomagal. Posneto je z digitalno kamero in je v formatu jpeg.

Kako pa naprej, pa ne vem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kako se cagar obratomerja lahko tako hitro premika ?

zato k je hitrost posnetka (sodec po nagibu, hitrostih v ovinkih in ovinkih samih) nekje na 110%?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi kdo pomagal. Posneto je z digitalno kamero in je v formatu jpeg.

Verjetno si mislil format mpeg. Bolj me zanima kako dol je ta tvoj vilmček v megabajtih. Da vidimo kaj se da naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa naprej, pa ne vem ?

ko rešiš problem in shraniš posnetek na disk je lahko...FTP pa gor na net.....če ni ful velik...malo okrajšaj nezanimive dele....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega materiala imam več in bom pripravil nekaj manjšega za testiranje na net - konec tedna. Če pa kaj ne bo šlo pa se javim.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!