Skoči na vsebino

Potovanje v večno poletje


Kruse

Priporočene objave

Mora bit pa res dobra knjiga (1. del), če sem jo jst nenačitanc vzel v roke, pol sm jo pa še clo bral (ne sam slikce gledu). Mi je všeč, ker je v njej cel kup kratkih zabavnih zgodbic (saj za ns k beremo) in ni važno kje začneš brat. Priporočam vsem ki ne in ne marate brat, vs bo ziher tega ozdravla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je krasno... Uroš in Metka sta nam danes v OLP predstavila prvi del njune poti, skozi Afriko. Noro :o

Nekaj zabeleženih trenutkov iz predstavitve...

olp_blazko20031217_1.jpgolp_blazko20031217_2.jpg

olp_blazko20031217_3.jpgolp_blazko20031217_4.jpg

olp_blazko20031217_5.jpgolp_blazko20031217_6.jpg

olp_blazko20031217_7.jpg

Sploh je pa fino, da sta Uroš in Metka obljubila, da nas prideta po novem letu ponovno obiskat, takrat z drugim delom poti... južna, srednja in severna amerika :o Nice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, včeraj je blo res fajn!!! Hvala, Uroš in Metka! In čelado dol pred vama...

Kupil obe knjigi - več kot dobrodošlo berilo za te žalostne čase, ko Suzika spi zimsko spanje... pa še teli prazniki bodo kot nalašč za začetek branja!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kdo je včeraj poravnal mol dolg na šanku ... jaz ga nisem ... ker imam luknjo v možganih ... kadar zeham ... O:-) :o B) :D (2x sok, 1x sendvič)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kdo je včeraj poravnal mol dolg na šanku ... jaz ga nisem ... ker imam luknjo v možganih ... kadar zeham ... O:-) :o B) :D (2x sok, 1x sendvič)

"basist od Šaleharja hodi po gostilnah in ne poravna zapitka :lol1: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo!

Bila sem na predstavitvi knjige od Urosa in Metke in bilo mi je res vsec! Prebrala sem ze prvih nekaj poglavij prve knjige in najbolj fajn mi je to, kako dobis oboje: po eni strani splosne podatke, ki ti nekak postavijo okvir, kje in kdaj smo (a la Maroko je kraljevina ...) in po drugi strani osebne izkusnje in anekdote (ki ti povejo, kako popotnik osebno dozivi te splosne podatke). Ja, zelo fajn. Komi cakam januarsko predavanje!

PS: Jaz sem prvic danes na forumu kot registrirana oseba. Juhu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"basist od Šaleharja hodi po gostilnah in ne poravna zapitka :lol1: "

od kakšnga šaleharja prosm ... si malce pomešal ... :o B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!