Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Itak je vsaka dirka posamična... več skupaj jih pa šteje za nekaj.. Tega pa ne razumem kaj si hotel pripomnit...

mislu sm prašat če se točke s posameznih dirk seštevajo al je vsaka dirka pač dirka zase.

štekaš? :)

a bo pol ta razred tud na hrvaškem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislu sm prašat če se točke s posameznih dirk seštevajo al je vsaka dirka pač dirka zase.

štekaš? :)

a bo pol ta razred tud na hrvaškem? :hmm:

Na vsakem terminu kjer so dirke MM, Scooter in SM se vozita 2 dirki in vsaka dirka se šteje posebaj - se pravi za vsako dirko mislim da se razglasi zmagovalca posebaj!

Toda točke z vsake dirke pa se seštevajo in na koncu leta dajo rezultat kdo je prvak, kdo drugi tretji....

Princip dirk WSBK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjam se naokoli vsekakor se bo začel na črko H :hmm:

Honda, Husqvarna, Husaberg, Hyosung, Horex, Harley,..???? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda, Husqvarna, Husaberg, Hyosung, Horex, Harley,..???? :hmm: :?

Mrbit bo pa kaki otroček posodu peš hondo ki se imenuje HOJCA :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pošten, priznaj, da imaš kakšno kilo več, kot eno leto star otrok :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo B)

Zelo me zanima SUPERMOTO in bi ga želel tud vozt :D !!!

Prosu bi vse k kej vejo o tem sportu da napišejo kakšno "pametno" o tem.

Zanima me namreč kako je kej s treningi, motorji, kako in kje se trenira kje so dirke....... uglavnm vse o tem sportu :OK: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidavam da te zanima tudi, kako se začne vozt (tekmovat), kaj rabiš poleg motorja (ekipa, sponzorji, mehaniki, oprema... ), kako je s trenenrji > klubi > društvi, kam se it pozanimat, dirkaška licenca in pridobivanje slednje...

Ker mislim da si čist na začetku, ali imam prov? No samo tok :D , na zgornja upračanja itak ne znam odgovoriti, samo mislim da bi rabil kaj od tega :afro1: ...

Popravljeno . Popravil firefox f-15
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mislim da si čist na začetku, ali imam prov? No samo tok :D , na zgornja upračanja itak ne znam odgovoriti, samo mislim da bi rabil kaj od tega :afro1: ...

Točno to :OK: !!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidavam da te zanima tudi, kako se začne vozt (tekmovat), kaj rabiš poleg motorja (ekipa, sponzorji, mehaniki, oprema... ), kako je s trenenrji > klubi > društvi, kam se it pozanimat, dirkaška licenca in pridobivanje slednje...

Točn to me zanima če mi loh gdo mogoče odgovori

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek ne rabiš nobene velike ekipe. Kr se tiče mehanika verjatno tudi ne, če znaš seveda gume zamenjat. Motor pa vsekakor rabiš - če narediš motor iz cestne verzije si najprej preberi modro knjigo (pravilnik). Spoznor??!! Verjemi mi to je iluzija!

Ne moraš dirkat pa brez tekmovalne licence, brez zdravniškega pregleda, zavarovalne police, kluba,...

Lahko me kontaktiraš na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še treningi: treningi je v Sloveniji precej težko. Možnosti sta dve: Ko Orjaki najamejo pisto v Ljubečni lahko tam treniraš, možnost je tudi Murska Sobota. V tem času pa Poreč oz Italija zaradi temperatur.

Vabim te pa da si ogledaš supermoto sceno na sejmu Moto Boom in se oglasi pri razstavnem prostoru AMD Orjaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!