Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

DIZAJN PA MAJO ITALJANI.KOK BO PA LETEL BOMO PA VIDL,TAPRAUGA PILOTA PA BI MOGL LETET :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se je na rogli smrtno ponesrečil znani slovenski organizator gorskih motodirk in tudi voznik Brane Rokavec.

:o :o :o :o :o O moj bog, tole me je pa zdele pretreslo :cry: :cry: :cry: :cry:

Družini in vsem najbližnjim, vsem motonavdušencem in tistim ki so (smo) ga poznali izrekam iskreno sožalje :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se je na rogli smrtno ponesrečil znani slovenski organizator gorskih motodirk in tudi voznik Brane Rokavec.

Moje soželje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto 13.3 se dobimo tisti ki bodo vozili exsebicijske vožnje najkasneje do 10:00 na vhodu na sejem.

urnik za soboto.

sobota

od 10:30 do 11:00 Električni skuterji

od 11:00 do 11:30 minimoto

od 11:30 do 12:00 skuter

od 12:00 do 12:30 supermoto

od 12:30 do 13:00 štirikolesniki iziline

od 13:00 do 13:30 skuterji PVG

od 13:30 do 14:00 skuterji PVG

od 14:00 do 14:30 predstavitvena vož

od 14:30 do 15:00 minimoto

od 15:00 do 15:30 skuter

od 15:30 do 16:00 supermoto

od 16:00 do 16:30 kimko skuterji

od 16:30 do 17:00 kimko skuterji

od 17:00 do 17:30 štirikolesniki iziline

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se je na rogli smrtno ponesrečil znani slovenski organizator gorskih motodirk in tudi voznik Brane Rokavec.

Kako se je pa nesreča zgodila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja motor je ok, slikce tud, sejma pa tud konc... Kaj naj rečem? Očitno gre slovenskim voznikom v klasah skuter in supermoto zelo dobro, saj jih je prišlo le 5. Očitno ne rabijo denarja in predstavitve in za take bogataše jaz ne mislim več zapravljat svojega časa in denarja. Sklenil sem, da za te ljudi z moje strani ni več ni več volontarizma. Dragi prijatelji za vas delam samo še po tarifi 500 ojrotov dnevno plus stroški seveda s predplačilom. Pa prosim, da na sestankih ne govorite, da ni sponzorjev in promocije vsaj v pričo mene ne... Naslednjič vglavnem pripravite denar al bomo pa koga drugega promoviral, kar po tem sejmu sploh ne bo več problem... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vreme :?

Hladno, pomalo deževno in nasploh neobetavno...mislim za vikend...pa sploh že celo pomlad...

Lani se je tak čas že treniralo na polno, letos pa so po večini še vsi motorji pod dekcami al pa v gajbicah....mislim da je to največji problem za slabo udeležbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da vreme ni blo nevem kako sončno,ampak brez sledu o snegu,dežju...

res je manjkalo dirkačev,pa folk je bil drgač precej zainteresiran-takoj k se je začel karkol dogajat je blo polno ljudi okol. no ja,tud po zaslugi spidijevega dretja :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa slišal, da je blo na morju zelo lepo vreme, pa tud gajbice z deli so se zlo hitr sestavle do vikenda. No tko. Nej pa fantje po Poreču za sponzorstvo ljudi morijo... Tam so sigurno nardil promocijo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v Poreču z Šternom ter Barletom, Kuret in Škarja še nimata motorjev.......bi pa sigurno prišli na sejem če bi bli kompletni... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa slišal, da je blo na morju zelo lepo vreme, pa tud gajbice z deli so se zlo hitr sestavle do vikenda. No tko. Nej pa fantje po Poreču za sponzorstvo ljudi morijo... Tam so sigurno nardil promocijo... :naughty:

Ja, tko to je. Slabši morajo trenirat, profoti pa sponzorje po Celju nabirat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!