Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Jest sm pa slišal, da je blo na morju zelo lepo vreme, pa tud gajbice z deli so se zlo hitr sestavle do vikenda. No tko. Nej pa fantje po Poreču za sponzorstvo ljudi morijo... Tam so sigurno nardil promocijo... :naughty:

bla bla bla bla bla bla bla bla

same klobase!!!!!!!!!

Bravo, se strinjam :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A NE BI BILO MAL BOLŠ TLE GOR PISAT O MOTOŠPORTU KOD PA SPET ZAČET PODJEBAVAT PA SE JA NE BOSTE ZAČEL ŽE NA ZAČETKU SEZONE :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako! Mal povejte, kako napredujete s časi (na dol :devil: ), pa kje trenirate,...

#61 je ta vikend v Poreču popravu rekord za 1sek :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Binca kr spomni se, da dnar za dirkanje ne pride sam od sebe... Ti si mogu verjetn na vsako pasjo procesijo včasih, da si kak dinar nafehtal, telim dons pa to ni več potrebno al jih je pa sam gobec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, smo fehtal k norci, sam je blo bl mal od tega :( .

Danes so pa drugačni časi.

Dirkač naj bi se poglablu sam v dirke, ostalo pa zrihtajo pajaci okoli njega :naughty:

Takav je život, j..i ga .)

Je pa danes ogroooomno gobcačev, več kot pravih dirkačev :devil: ,žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo #61 Kr tko naprej. A je bilo to na drugem motorju kot lansko leto?

Oz ali je tudi voznik napredoval tekom cele lasnke sezone ter letošnje zime?

BTW: Binca ne zameri ampak zakaj imam občutel da ti zadnje čase tudi zelo veliko go..voriš?

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: a lahko napišete kdo je na moto Bumu sploh vozil Supermoto, minimoto, skuterje....

ker jst sem par fantov gledal in kapo dol...na začetku (v soboto pol poldne) sem gledal dva ki sta se ogrevala supermoto in med ogrevanjem padla-manjši zdrsi predvidevam..... pol ob 15.00 pa sem gledal nekaj minimoto in pa fanta na skuterju.... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: a lahko napišete kdo je na moto Bumu sploh vozil Supermoto, minimoto, skuterje....

ker jst sem par fantov gledal in kapo dol...na začetku (v soboto pol poldne) sem gledal dva ki sta se ogrevala supermoto in med ogrevanjem padla-manjši zdrsi predvidevam..... pol ob 15.00 pa sem gledal nekaj minimoto in pa fanta na skuterju.... :notworthy:

Par slikc je v rubriki "Skuterske dirke"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo #61 Kr tko naprej. A je bilo to na drugem motorju kot lansko leto?

Oz ali je tudi voznik napredoval tekom cele lasnke sezone ter letošnje zime?

BTW: Binca ne zameri ampak zakaj imam občutel da ti zadnje čase tudi zelo veliko go..voriš?

Seveda spidy, kot si reku: od dirkača do gobcača :)

Kaj pa ti? Ti obratna varijant kar dobr uspeva, ni kaj :devil: (seveda brez zamere :lol1: )

Sm pač pripadn domačemu tišaču, katerega sm vzgoju v odličnega dirkača. Zato upam da mi to ne zamerite O:-)! Pa saj sami niste nič boljši :P !

BTW: Vozil je z novejšo verzijo s standardnim vzmetenjem (se še ne pelje kot tastar .), se pa bo kmalu! :yea2: )

Off road treningi očitno delujejo ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil v Poreču z Šternom ter Barletom, Kuret in Škarja še nimata motorjev.......bi pa sigurno prišli na sejem če bi bli kompletni... :)

zakaj bi pa prišli na sejem sej ni bil sejem motornih žag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa prišli na sejem sej ni bil sejem motornih žag

No vidš.......zdej si pa kar sam odgovoru zakaj vas je blo vseh skup pet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa prišli na sejem sej ni bil sejem motornih žag

Ja.. Bojo pol fantje gozdarsko zbornico zaprosil za sponzorstvo... hehehe

Vse skup samo potrjuje kolk smo bli sploh dobrodošli, zato pa je tko kot je v Slovenskem motošportu...Če bi organizator poklicu ene 14 dni prej bi še razmišlu o tem in bi zasilo poštukal z motorji....bi vsaj kdo lahko vidu motor državnga prvaka oz. najboljše tri v Sloveniji, in bi publika ki je prišla gledat lahko vidla kaj res je Supremoto....tko pa....jah nč kaj naj rečem, BRAVO ORGANIZATORJI... :BUA:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl nimaš prov... čist vsi so bli dobrodošli... Vabila so vsui dobil in tuki sploh ne gre zdej za en gidl tim štirih pilotov... Gre za celo sceno in sicer da nihče ni sploh vprašal nikol " Ej stari a bo letos kej da nas bojo lahko vidl?)... Drgač pa vidim, da ste res eni cmokači in če še pomislim na tisto, kar mi je Izl odgovoru na vprašanje zakaj ni folka... Namreč Izl mi je reku da če bi pršli, bi pa itak folk spet govoru da vseskup ni nič... Rđavom kurcu i dlaka smeta... Za gidl tim se jest nč ne bojim de ne bi dirkal, ker ste pač organizacijsko dost močni, sam se morjo pa ostali fajn uprašat a bi rad mel ljudi na dirkah al bi rajš sami seb bli v namen pa tazadne fičnke iz svojga žepa dajal za gume pa dele...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl nimaš prov

Kako da nimam....sj je pa tvoj šefe začel s tem da sploh ni bil timbrlend chalenge, ampak Supremoto, pa da kaj bomo mi z nekimi motorkami....

VSO Slovensko sceno smo dvakrat zaporedoma osvojil 02 in 03 sezono,03 sezono sploh noben drug kot pa moji fantje ni stal na prvi stopnički za DP, a se ti sploh zavedaš kolk je dela in denarja vloženga v ta rezultat....pomoje da se ne, povrh je pa HUSQVARNA še Evropski ter Svetovni prvak, pa kaj bi vi več od enih motork sploh radi????????A se da še koga prehitet???A je še kje kdo ki je boljši???

A si me mogoče poklicu pa povabu ekipo ki je osvojlia vse kar se je osvojit sploh dalo lani???? :hmm: :hmm: :hmm:

A si sploh pomislu da bi to potegnil zasabo še marsikoga drugega....tko pa ko so mene spraševal če mi gremo in ko sm povedu da me sploh noben ni klicu in da nič nevem kdaj in kako....so vsi rekl...ma kurac, jaz tud negrem da bom tam zmrzoval sam.... :BUA: A zdej veš zakaj vas je blo samo pet?????

A ste mogoče na svoj štant povabil državnega prvaka SM???, al pa mogoče izrazl željo da bi imel motor državnega prvaka??? No ja sj men je jasn da se vam pač gre za denar, jaz ga nimam in si nism mogu privoščit sejma, nekateri so si ga pač lahko, pa čeprav....mah brezveze, škoda zgubljat besede......nebi rad nikogar žalu, samo dejstva povem....

Jaz bi pršu kljub vsemu če bi bla ekipa kompletna, ker pa še nismo in ker je sezona že tu in mi sploh še nismo treniral NIČ, sem se rajš odloču za en trening na Hrvaškem kjer smo se imel super....koneckoncu sva na sejmu bla z Benom predlani in sva pobrala vse zmage....pa sm si mislu....naj letos kdo drugi zmaga....ko bomo enkrat začel dirkat na polno bo itak težko stopit na prvo štengo... :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl vsem dirkačem smo poslal vabila... tolk v vednost... Tvojga motorja pa ni blo na štantu ker si že pred leti reku da boš mel pri nas reklamo pa si pol pozabil dat kak fičnk, mi smo pa tud reven klub... Smo rajš konkurenco dal na štant ker se moramo tud mi mal pokrit finančno, pa tud sam praviš da nimaš dnarja...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojga motorja

MOJGA???? Sj se negre za moj motor, jaz sem ga samo sestavu....fant je bil Državni prvak in to neki pomen, vsaj v svetu športa...no spet si dokazu da so pač denarji pomembnejši od rezultatov....pač športnik si...že veš kako se temu streže... :wacko: :wacko: :wacko:

Sj mene nč ne boli, jaz sm to pričakoval in sem vam tud takoj povedu da bi pršu.....vi pa ste začel cvilt danes zjutri na vse pretege...... :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GIDL:

Pozivam te, da se JAVNO opravičiš za ravnokar napisane besede!!! KAKO DA TE NI NOBEDEN KLICAL? Pa kaj za en kurac sem pa JAZ? Čist lepo sva se pogovarjala o tej stvari, vse si vedel in JAZ sem te povabil, tudi opravičil se nisi, da ne prideš!

Zakaj pa motorji niso sestavljeni?

Ponovno se mi vrača misel, ki sem ti jo že večkrat izrekel, a si mi jo vedno zanikal!

Mogoče tista z motorkami ni bila na mestu, ima pa človek nasplošno pravico biti užaljen če vloži toliko prostovoljnega truda v dobrobit takoimenovane SLOVENSKE DIRKAŠKE SCENE, da bi jo pripeljali med ljudi, da si ponovno pridobimo obiskovalce na tekmah. Nato pa VI (GIDL TEAM), ki ste osvojili toliko lovorik se ne pridete pokazat ljudem (13.03.2004 = 12.000 obiskovalcev), da bodo sploh vedel kdo je osvojil državno prvenstvo! Namesto tega pa največje tovrstne prireditve udeleži in se predstavi peščica voznikov iz konca lestvice državnega prvenstva.

@BINCA:

Ja res sem se uživel v vlogo speaker (beri:zeloglasnegagobcača) in po besedah obiskovalcev ter organizatorjev celjskega sejma kar dobro šla od rok. Si pač zamudil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gidl,sej husqvarnine motorke sploh niso slabe :D

ne se kregat no.res sm pa na strani orjakov, ker se mi zdi da se zelo trudijo pokazat,predstavit motošport in privabit ljudi na dirke...pohvalno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi boste spoznal, koliko truda je Verbič vložu v ta šport, pa ste ga vsi pluval in ... :ph34r:

BTW

Kakšne posebne želje ravno niste izrazl, da bi #61 pršu :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi boste spoznal, koliko truda je Verbič vložu v ta šport, pa ste ga vsi pluval in ... :ph34r:

Tole pa ne vem če tapravim govoriš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!