Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

klekl poskrbel za freestyle show: :OK:

dovolj za enkrat,če pa kdo nuca kšno sliko-PM!

post-14-1079378099.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si me mogoče poklicu pa povabu ekipo ki je osvojlia vse kar se je osvojit sploh dalo lani???? :hmm: :hmm: :hmm:

A ste mogoče na svoj štant povabil državnega prvaka SM???, al pa mogoče izrazl željo da bi imel motor državnega prvaka???

Ojej ojej kolk enga krega je zdej tle!

Sej ne da hočem kej težit - vsaka čast orjakom ker se trudijo že vsa ta leta ampak ko tole berem se mi zdi, kot da je Gidl team prilezel že tako visoko, da mora dobit vsaj 5 vabil, da pride na neko prireditev oz. da pride samo takrat, ko je povablen.

Sej je prou, da so trenirali in se pripravljali na sezono, ne rečem, res pa je, da ni prou sedaj Gidl, da pljuvaš po orjakih zakaj niso povabili državnega prvaka - saj bi lahko prišel tudi sam in se predstavil publiki - mu ni nihče branil.

Nisem na nobeni strani -vsak zagovarja svojo tezo, kar je prav, saj ima vsaka stran svoje upravičene interese, samo prosim dejte se kregat raje na dirkah v boksih ob kozarcu piva ne tle gor.

Spoštujem Gidl team ker je res vrhunsko urejen team in spoštujem vse Orjake ki se trudijo nekaj narediti za ta naš motošport in mislim, da to še bolj velja pohvale.

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSO Slovensko sceno smo dvakrat zaporedoma osvojil 02 in 03 sezono,03 sezono sploh noben drug kot pa moji fantje ni stal na prvi stopnički za DP, a se ti sploh zavedaš kolk je dela in denarja vloženga v ta rezultat....pomoje da se ne, povrh je pa HUSQVARNA še Evropski ter Svetovni prvak, pa kaj bi vi več od enih motork sploh radi????????A se da še koga prehitet???A je še kje kdo ki je boljši???

DSC00410.JPG

EVO ENGA, KI JE BIL BOLJŠI !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si komej čaku na ta trenutek, a ne .) ! Si pa vrjetn težko najdu to fotko :devil: :lol1: (na nočni omarici)

BTW: boljši v čem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si komej čaku na ta trenutek, a ne .) ! Si pa vrjetn težko najdu to fotko :devil:  :lol1: (na nočni omarici)

BTW: boljši v čem :hmm:

YEP .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOMAJ ČAKAM PRVO DIRKO DA BOMO VIDELI KAKO SO SE LETOS MOŽJE PRIPRAVLI IN SEVEDA KAKŠNI BOJO REZULTATI..... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI JE KAJ ZNANO ŠTEVILO NOVIH IN KDO SO TO  V SUPER MOTU ????? :hmm:

NEW ENTRY: JURE007 !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: Jest bom organizerou blatni ring na SM dirkah :OK: ...bo blo več gledalcev k bodo gledal kako se v ringu premetavajo dirkači,serviserji in še kakšna big bubis bi se najdla :yea2: :yea2: :yea2: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl lahko se je s tujim kurcem po pesku rit. Bil si organizator sestanka voznikov v ljubečni da je preveč dirk. Na sestanku voznikov in organizatorjev v domžalah KAR pa ti nisi ne eno ne drugu si imel pa velik za povedat takrat ste vsi glasovali za tako veliko dirk kot jih imamo sedaj. In nehi že drek mešat med ljudi. TEAM ali klub ali društvo so registrirane organizacije prijavljene v registru ne pa mehanične delavnice.

Popravljeno . Popravil ORJAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahoj! Ker vsi govorite o napredku in promoviranju tega šport, bi prosil nekoga ki resnično pozna SM, tako tehnično kot tudi sceno okrog tega in bi znal napisati kak pameten članek v zvezi z SM naj se mi javi!!!

Moj email je

adrenalin@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl lahko se je  s tujim kurcem po pesku rit. Bil si organizator  sestanka voznikov v ljubečni  da je preveč dirk. Na sestanku voznikov in organizatorjev v domžalah KAR pa ti nisi ne eno ne drugu si imel pa velik za povedat takrat ste vsi glasovali za tako veliko dirk kot jih imamo sedaj. In nehi že drek  mešat med ljudi. TEAM ali klub ali društvo so registrirane organizacije prijavljene v registru ne pa mehanične delavnice.

Ni kaj, zgleda da se je sezona začela....

Nemorm da ti nebi odgovoru na tvoje neutemeljene besede, žal mi je pa samo toliko ker si nikol nebi mislu od tebe da tako kontra večini razmišljaš, ampak zarad mene lahko, pa tud kakšno lahko pljuneš po mojem delu mene ne boli nič...

Bil si organizator 

Še dobr da nis napisu da sm ORGANIZATOR štrajka... :lol1:

Bil sem samo eden tistih (po neljubem dogodku v Puli) ki se jim je zdelo da bi bilo dobro poslušat vse tekmovalce kaj si želijo in bi na podlagi tega lahko nekdo posredoval želje tekmovalcev našemu vodstvu ki pa je načeloma popolnoma odprto za spremembe in si tudi samo želi da bi bili tekmovalci zadovolnejši. Jaz sem samo poslal vabila tekmovalcem in jih pozval da se pogovorijo....če si pozorno spremljal dogajanje si verjetno opazu da niti enkrat nisem povedal nič in da sem bolj kot ne iz ozada spremljal dogajanje, kot že rečeno, bil je sestanek voznikov, jaz pa to kot si že sam napisal nisem...Sploh pa če se jaz kaj spomnim ni bilo določene teme na sestanku, uprašanje se je glasilo kaj si kdo želi in kaj misli o samih tekmah ter načinu izvajanja...kaj se je zgodilo: nič se niste mogl zmenit, drli ste se vsepovprek eden čez drugega in šeenkrat se je pokazalo da ste nesložni, skor bi se stepl za prazn kurac

Na sestanku voznikov in organizatorjev v domžalah KAR pa ti nisi ne eno ne drugu

Na sestanek me je povabu Roman Kreč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!