Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Joj, joj fantje, dejmo se mal pomirt vsi skupaj. Tale debata pa tko hitro preide v obtoževanje kaj kdo je ali ni, pa kdo je komu kaj in podobno. Sej se ni treba takoj počutit ogroženega, napadenega, izzvanega, užaljenega in potem tako tako živčno reagirat na to.

Probejmo spelat tole debato nazaj v bolj športne vode. Na sejmu v Celju mi je prišla v roko zloženka AMZS s termini tekem, kjer sta prvi dve (ZG in MS) prestavljeni na drug termin, kot je bilo prvotno rečeno. Ali je to sedaj dokončno potrjeno in 100% drži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še na amzs nimajo nč objavljen. Sem jim pisal ene 3 dni nazaj, pa do danes še nism dobil odgovora :hmm:

Zgibanka je objavljena in po mojem mnenju je to uradno!

02.05 Zagreb

23.05. Murska Sobota

20.06. Požega Hr

27.06. AMD Domžale

22.08. AMD Sitar

29.08. Murska Sobota

12.09. Zagreb

09.05. baje promocijska dirka na Ljubljanski grad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GIDL,OBCUTEK IMAM DA SLOVENSKA SUPERMOTO SCENA NAZADUJE,AL PA STOPICA NA MESTU.KAKSNO JE TVOJE MISLJENJE?LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da napreduje...saj letos dobimo klaso 450 in z njo nekaj novih tekmovalcev, poleg tega tekmujemo s Hrvati skupaj kar je zame že lep napredek za tako mlad šport v Sloveniji.

Imamo tudi dva voznika v mednarodni konkurenci (Hlad, Štern) in kar nekaj lepih rezultatov (7 mesto SM DSN) pa še kakšna dobra mednarodna uvrstitev bi se najdla. Imamo dvanajstega skupno na EP ter vice prvaka Evropskega pokala kar je za dvoletno tradicijo fenomaen. Imamo tudi konkurenčne motorje gledano v Evropskem merilu in vse to nakazuje da zadeva napreduje, vsaj meni. :OK: :OK: :OK:

Če odštejemo vsa :fight2: katera so po večini nepotrebna smo kar velesila za 2 mio folk, od tega jih je itak milion fuzbalerjev , se pravi da ostane milion in če se pomerimo v vseh športnih panogah z Munchnom+ okolica (2 mio) jih nažgemo za ohoho.... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ta šport bo v sloveniji propadel zaradi notranjih zdrah.... kaj ni škoda? Ahhh.. sami ste si krivi....

Bla bla bla

Nč nau propadl in prou noben od nas ni, ne bo oz. nebi bil kriv za to btw! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ta šport bo v sloveniji propadel zaradi notranjih zdrah.... kaj ni škoda? Ahhh.. sami ste si krivi....

Hahahha in glih ti to rečeš? hehehhe

Mi se bomo že poglihal med sabo, ker se konc koncev vsi poznamo sam, ker si pa ti kurac jextra? Še do danes nisi mel jajc razkrit svoje identitete pa še na trening smo te vabil pa nč od tebe... Ane fantje?:lol1:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha 02.05 - na moj Roj. dan :naughty: :beer2: :010

Jure tole si bom pa zapomnil!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zamenjal računalnik :naughty: plombe šle papa...

SF: Recimo da sejem veter tako kot gidl..... bom že žel neurje ob pravem času.... lahko pa sem jasnovidec :hmm:

Če boste pri zvezi nastopali kot lulike bo ta šport res samo še za odstrel... kam je šla vsa tista vnema in osebno zadovoljstvo (beri: prostovoljstvo), ki ga vsaj 6 let ni več videt in zato gre počasi vse k hudiču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jextra dej če si lačen prid h men, pa te bom nafutru, sam da bi pa zastonj delal za nekoga k samo seje in nič ne žanje pa še poznam ga ne, k se skriva...

Jextra... Zakaj mam občutek, da si en od tistih k nočejo vozit zato ker nimajo svoje klase?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF si popolnoma mimo ustrelu..... jaz ne vozim zato, ker je vse skupaj en navaden nateg: vse preplačaš, se (premalo) voziš in kadar na koncu prideš domov in imaš občutek, da so te spet krepko nategnili. Kdo? Vsi! Od organizatorja, do zveze, tistega ki ti je prodal motor, dele... sotekmovalci te grdo gledajo, ker se verjetno sami počutijo nabrisani... Če nimaš za pljunit 20 povprečnih slovenskih plač ne moreš niti razmišljat da bi kaj vozu.... A ni to žalostno? Vse se vrti okoli denarja!

VEč let nazaj je blo marsikaj drugače.... organizator ti je bil frend, sotekmovalci bratje in sestre, zveza pa ti je vedno nudila pomoč, če si imel težave s tujimi organizatorji.

Če bi hotu svojo klaso bi jo verjetno ustanovu.... "luzerji" se bo klicala.... verjetno ne bo nikoli zmanjkalo tekmovalcev - za razliko od drugih klas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak še zdej ne vem, kdo je ta volonter... Pa tud mi smo te že vabil na sestank, da ti na papirju pokažemo, kakšna pušijada je dirka, pa te nikjer ni blo...

Katere prostovoljce imaš v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš za pljunit 20 povprečnih slovenskih plač ne moreš niti razmišljat da bi kaj vozu....

Če si na tesnem z denarjem lahko voziš skuterje .) Orenk dirke so, pa še s solidnim dnarjem se da skoz pridet :huh: samo :hmm: moraš pa bit dirkač ne gobcač <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar gobcač ostal, ker v skuterjih ni nič boljše..... B)

Seveda, ker to je najbolj enostavno pa še vsak zna - gobcat namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jexta in kva boš (pravzaprav kaj bi <_< ) ti naredil da bi šlo na boljše? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!