Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

... Če nimaš za pljunit 20 povprečnih slovenskih plač ne moreš niti razmišljat da bi kaj vozu....

Mislim, da sem lani dokazal, da se da tudi kot začetnik z nekajkrat nižjim proračunom marsikaj narediti. Za stopničke pa je seveda tusi denarni vložek velik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem lani dokazal, da se da tudi kot začetnik z nekajkrat nižjim proračunom marsikaj narediti. Za stopničke pa je seveda tusi denarni vložek velik.

Seveda se da, a potrebna je volja, čeprav se zavedaš, da ne moreš do pokalov :cry: , je pa zadoščenje če si dober med tistimi, s katerimi se lahko primerjaš :OK: kajti tisti z boljšimi pogoji bodo vedno in če bi vsi gledali na to, bi samo eden dirkal :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Gumy, js sm kontaktiru Ktm za tist trening k sma se pogovarjala po sestanku v Domžalah pa je blo že kr kmal vse polno.

Nč druzga nam ne prostane kot pa individualni.

A že kej drgneš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumy a bo nov stroj letos al kaj??

:hmm: :hmm: :hmm:

Ja sej prav da je tko. Sam mal me skrbi k bo zdej še večja razlika med nama....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj pride naslednji teden. Že več kot pol leta nisem bil na motorju, tko da bo velik za nadoknadit. Jest sem kontaktiral KTM za trening že v začetku februarja, pa je blo že vse zasedeno. So rekl, da mi letos pošljejo koledar takoj ko pride ven (septembra), da se bom lahko prjavu za 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov stroj, fabrški tečaj....a tole pomen da govorimo o novem CHAMP-u? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetno metanje denarja stran... <_<

Še dobro, da si se hvalisal, kako malo si zapravu... O:-)

No vidš. Tko mal sem zapravu lansko leto, da lahko letos dnar kr u smeti mečem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo Gumy, lepo.

Ne se za takele drekače preveč sekirat kot je tale Jexta, itak so tile Caffe racerji sami gobcači, po pistah se pa mi sami podimo..

Še enkrat vse naj z nvim strojem!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno kot v temi MOTO GP:

Kdo si upa napovedati zmagovalca na prvi dirki 02.05.2004 v Zagrebu v naslednjih kategorijah:

- PRESTIGE ( Stern, Skarja, Gumy, Golmajer, Habat, Kuret, Pogorelc; btw kdo bo sploh se v tej klasi)

- 450 CCM (Kovač, Mihelčič, Milošič, Hlad, Bizjak, Langus, Podobnik, Klekl, Miha (gidl), ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno kot v temi MOTO GP:

Kdo si upa napovedati zmagovalca na prvi dirki 02.05.2004 v Zagrebu v naslednjih kategorijah:

- PRESTIGE ( Stern, Skarja, Gumy, Golmajer, Habat, Kuret, Pogorelc; btw kdo bo sploh se v tej klasi)

- 450 CCM (Kovač, Mihelčič, Milošič, Hlad, Bizjak, Langus, Podobnik, Klekl, Miha (gidl), ...)

V prestiž klasi sem tudi jaz kot novinec in se seveda absolutno ne štejem za nikakršnega favorita... Včeraj sem peljal svoj prvi trening s Supermoto, in veliko se bo treba še naučiti in seveda privaditi na čisto drugačen stil vožnje.

Zmagovalec pa mislim da bo kar Šternou Beno....

450 klasa: Zmagovalec Hlad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagovalec pa mislim da bo kar Šternou Beno....

Nebo....nažalost imamo takrat Avstrijsko prvenstvo zato Beno v Zagrebu nabo vozu, če bi blo po prvotnem planu devetega maja, potem bi še nekak šlo, tko pa žal...

Predvidevam pa da bo Aleš Hlad vozu v tavelki klasi, no mogoče pa tud ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEDIZZA PRVI V IESOLU

partenzatop2.jpg

Top Class Assoluta

1 Medizza Cristiano (HONDA 199) 10 giri in 12:03.816 - 2 Poloniato Stefano (HONDA 5) a 1.747 - 3 Zanutto Luca (YAMAHA 127) a 20.562

medizzapenna.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Medizzi :OK:

Kaj pa je bila to zaena tekma? 3-veneto ali kej druzga?

Prva za 3-Veneto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vedno iscem koga ki bi bil zainteresiran za pisanje člankov na temo Supermoto.

041767397

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrenalinu: Jest bi bil pripravljen pisati Članke o Supermoto, prejšno sezono sm že nekaj pisal o minimotu!

Kontakt:

Blaž

Gsm:041/878-619

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!