Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

časi so hmm....tm okol 27,28... tista panoramska slika je precej popačena da ne bo kdo mislu kašni čudni ovinki so.drugač pa lepo urejena proga

tukej še en kratek ne preveč kvaliteten filmček:

porec supermoto trening

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se jaz ne motim po podatkih na nemški internetni strani Šterna ni bilo med prvih 15.

Mogoče ve kdo kaj več?

Binca??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, imam zidarska posla pa ni časa O:-)

Beno se mi je javu v nedeljo zvečer po dirki in poročal naslednje: Konkurenca za popenit, vsi tišijo v smrt! Na kvalifikacijah se je vozu okoli 15 mesta in ko je mislu, da je svoje že naredu, so ga zrinl na 24 :ph34r: .

Prvo dirko je šlo vse O.K. do padca v šikani (s sprednim kolesom zadel visok robnik, ki ga je vrgu na balanco in v gume), do padca bil okoli 13 mesta.

V drugo pa standardna smola, sotekmovalec se je zavalu direktno pred njim, tako da je mogu počakat in ga obvozit. Valda se je znajdu čisto zadaj, toda z borbeno vožnjo se je prebil do 16 placa, potem pa so bolečine in poškodbe naredile svoje. Kljub temu je to mesto uspel obranit do konca dirke :yea2: .

No, prve točke so tu, zdaj pa naprej v boj - sledi Avstrija v nedeljo :OK: !

Toliko za danes, kaj več pa mogoče Gilko, ko se vrne .) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

časi so hmm....tm okol 27,28...

Beno na prvem letošnjem treningu z malo bolj zaprto šikano 25.51...

Miha Barle (450) pa 27.70...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kvalifikacijah se je vozu okoli 15 mesta in ko je mislu, da je svoje že naredu, so ga zrinl na 24 :ph34r: .

Prvo dirko je šlo vse O.K. do padca v šikani (s sprednim kolesom zadel visok robnik, ki ga je vrgu na balanco in v gume), do padca bil okoli 13 mesta.

V drugo pa standardna smola, sotekmovalec se je zavalu direktno pred njim, tako da je mogu počakat in ga obvozit. Valda se je znajdu čisto zadaj, toda z borbeno vožnjo se je prebil do 16 placa, potem pa so bolečine in poškodbe naredile svoje. Kljub temu je to mesto uspel obranit do konca dirke :yea2: .

No, prve točke so tu, zdaj pa naprej v boj - sledi Avstrija v nedeljo :OK: !

Čestitke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno na prvem letošnjem treningu z malo bolj zaprto šikano 25.51...

Miha Barle (450) pa 27.70...

Še en Beno s skuterjem, pa včeraj 27,40, samo :hmm: s tremi gumami na asfaltu, v tisti šikani in ne eno na travi, kot sem videl na video posnetku malo bolj zgoraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk pa smo jo dočakal. Prvo dirko za državno prvenstvo. Vsi motosvetovci ter tudi ostali gostje motosveta ste lepo vabljeni na ogled dirke v Zagreb in sicer v nedeljo Kartodrom Špansko VABI.

Navijajte za ORJAKE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm neki napisal da bi dal na prvo stran motosveta,samo noisa ni in ne vem če jim bo ratal spedenat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk pa smo jo dočakal. Prvo dirko za državno prvenstvo. Vsi motosvetovci ter tudi ostali gostje motosveta ste lepo vabljeni na ogled dirke v Zagreb in sicer v nedeljo Kartodrom Špansko VABI.

Navijajte za ORJAKE!

A se bo use odvijalo v nedeljo a se bo dalo trenirat tut v soboto???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sm jst na ušesa vleku se mi zdi da je samo prosti in uradni trening v nedeljo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sosed oz. bratrančev kolega je letos prešaltal iz motokrosa na supermoto in bo letos tudi vozil za DP :OK: Že celi mesec poslušam zvok :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sosed oz. bratrančev kolega je letos prešaltal iz motokrosa na supermoto in bo letos tudi vozil za DP :OK: Že celi mesec poslušam zvok :OK:

Brle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da zarad vremena in tudi oddaljenosti dirke ne bom vidu,no pa vseen velik sreče in dobre vožnje vsem!! :OK: predvsem pa teb @Kučan :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!