Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

evo fantje, sm končno uploadov dolgo nazaj obljubljene filmčke iz zadnje dirke v sezoni 2003, Murske Sobote.

no filmčke dobite na tem naslovu

vse je snemano z digitalnim aparatom, tako da tudi ločljivost ni newem kako dobra, mislim pa da je kar zadovoljiva :D

LP, Boris :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot bi biu Seel, če bi Thierry van den Bosh še vozu... ;)

Misliš rečt tko kot je bil VDB sezono 01 ko ga je Seel v Magari v predzadnji vožnji prehitu in mu ispred nosa odnesu prvaka, pol je pa še VDB vn zapelu in je reku da on se pa na drugem že nebo vozu, al zmaga al pa nič. V zadnji vožnji je pa Sell Chambona naprej spustu in je bil on potem vice prvak VDB pa šele tretji, pa še KTM je konstruktorja zgubu zarad svojeglavosti VDB-ja...Tolk o njem...

Mormo pa vedt eno: KTM ima 43 full fuctory pilotov in so letos osvojil tri naslove svetovnih prvakov (Smets, Ramon, Salminen)

Husqvarna pa ima 3 Full fuctory pilote in so osvojil dva naslova svetovnega prvaka (Ericsson, Seel), da o financah ki jih KTM namenja motošportu sploh nebi govorl...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kej še...en delček sekunde sm pa še res mislu da ja... :o Hlad pomoje nima dnarja da bi se sploh do Bolonije prpelu, kaj šele tam nastopu...da bi ga pa kdorkoli prosu da mu odstop mesto pa niti slučajno ne...sploh pa Max....

Kdo pa sploh je Hlad???? :blink:

MA DA NIMA AL KAJ KAKO PA POL DOL ŽIVI....SEJ TAM SO PA € CENE... :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kej še...en delček sekunde sm pa še res mislu da ja... :o Hlad pomoje nima dnarja da bi se sploh do Bolonije prpelu, kaj šele tam nastopu...da bi ga pa kdorkoli prosu da mu odstop mesto pa niti slučajno ne...sploh pa Max....

Kdo pa sploh je Hlad???? :blink:

hlad je pa un kje prispevu neki dnara da si lahk gledu derko v alpe d huez, tko da mislm da je dnar za u bolonjo tut večkat na mesc :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hlad je pa un kje prispevu neki dnara da si lahk gledu derko v alpe d huez, tko da mislm da je dnar za u bolonjo tut večkat na mesc :ph34r:

Se mi zdi da nism šu dirko gledat,tam sem bil kot manager Slovenske ekipe, kateremu zveza plača potne stroške in stroške bivanja. Da pa bi Slovenska ekipa, oz. njeni tekmovalci dobili kakšno nagrado od zveze ki za te namene takrat ni imela na voljo nobenih sredstev, sem se jaz osebno v dogovoru odpovedal denarju kateri mi kot managerju pripada in ko bo ta na mojem računu ga nameravam razdeliti med vse ki so bili zaslužni za uspeh Slovenske ekipe.

Hlad osebno pa ni nič prispeval ampak je organizator plačal potne stroške vsaki ekipi ki je prišla tekmovat in to ni bil Hlad ampak Slovenija katera je nastopala, on pa je dobil potne stroške plačane, tako kot vsi ostali.

Toliko tebi v razlago da boš še naprej lahko solil/a pamet vsem ki se na te stvari ne spoznajo najbolje in ti veselo prikimavajo češ kolk se na zadevo spoznaš.

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Se mi zdi da nism šu dirko gledat,tam sem bil kot manager Slovenske ekipe, kateremu zveza plača potne stroške in stroške bivanja. Da pa bi Slovenska ekipa, oz. njeni tekmovalci dobili kakšno nagrado od zveze ki za te namene takrat ni imela na voljo nobenih sredstev, sem se jaz osebno v dogovoru odpovedal denarju kateri mi kot managerju pripada in ko bo ta na mojem računu ga nameravam razdeliti med vse ki so bili zaslužni za uspeh Slovenske ekipe.

Hlad osebno pa ni nič prispeval ampak je organizator plačal potne stroške vsaki ekipi ki je prišla tekmovat in to ni bil Hlad ampak Slovenija katera je nastopala, on pa je dobil potne stroške plačane, tako kot vsi ostali.

Toliko tebi v razlago da boš še naprej lahko solil/a pamet vsem ki se na te stvari ne spoznajo najbolje in ti veselo prikimavajo češ kolk se na zadevo spoznaš.

Predlagam Gidla (k se hval, da je tak mana-ger) za SM ma-na-gherja leta.

Nedvomno zelo dobro ve kako globoki so žepi raznih slovenskih pilotov, katere lahko fanj ožema, katere pa ne. Verjetno zato ne ve gdo je Hlad? $ :naughty: $ :naughty: $ :naughty: $ :naughty: $

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja kycysymet....sj vem da te še vedno boli... :lol1:

...smo pač boljši od tebe...

...bili...

...smo... in

...bomo... :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pošteni, brez Gidla SM v SLO nebi bil to kar je (v dobrem pomenu ;) ). Res je, da je zelo ponosen fant in rad zagovarja sebe, Husko, ..., toda, ali naj mu to štejemo kot slabo??? Če bi vsi ostali, ki pluvate po njem, vsaj pol te energije usmerili v pomoč nekemu dirkaču, bi vsaj nekaj dobrega naredili :devil: !!! Trenutno je edini v SLO, ki je vložil v ta šport sebe in svoj denar tudi za druge :notworthy: !!!

Debate, kdo je najboljši, pa mislim, da je vsem jasno kdo to je :OK: !

Gidl, kar tako naprej! Kycysymet, ti bi pa tudi lahko kakšno ekipo ustanovil, da ne boš samo ropotal ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolg nisem brav pa vidm da je vse po starm,le da vas bo počas zmankal za pre govarjanje in talanje zaslug in medalj.O Hladu in njegovem timu oz. kolk kdo pozna stanje pa rajš ne bi govoru ker je ostal preveč nedorečenih stvari. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo pošteni, brez Gidla SM v SLO nebi bil to kar je (v dobrem pomenu ;) ). Res je, da je zelo ponosen fant in rad zagovarja sebe, Husko, ..., toda, ali naj mu to štejemo kot slabo??? Če bi vsi ostali, ki pluvate po njem, vsaj pol te energije usmerili v pomoč nekemu dirkaču, bi vsaj nekaj dobrega naredili :devil: !!! Trenutno je edini v SLO, ki je vložil v ta šport sebe in svoj denar tudi za druge :notworthy: !!!

Debate, kdo je najboljši, pa mislim, da je vsem jasno kdo to je :OK: !

Gidl, kar tako naprej! Kycysymet, ti bi pa tudi lahko kakšno ekipo ustanovil, da ne boš samo ropotal ;) !

Brez zamere:

Ekipo sem mel...

Pilotom sem pobagal bolj kot kateri koli drug...

Denarja sem pa porabil toliko, kot ga ti nikoli ne boš za koga drugega...

Drugič se raje pozanimaj preden odpreš usta. ups, tipkovnico. ;)

PS: niso mi pač všeč ljudje, kateri so v tem športu samo zaradi denarja, zato tam ne sodelujem več. Da ne bo pomote, ne mislim samo na Gidla, ampak ciljam mnogo višje...

Popravljeno . Popravil kycysymet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še pokomentiram, potem pa dost o preteklosti...

Kycysymet, res si imel ekipo, ampak kakšno se moraš uprašat: na začetku sezone si si z veliko denarja kupu najboljše pilote (na papirju) in upal na najvišje stopničke, ampak problem v tvoji ekipi so bili ljudje ki so bili med seboj skregani vsak z svojimi interesi, ampak vsi z istim cijjem in to kako bi ti izmolzli čimveč denarja za svoje sanje. Ti pa kot nepoznavalec situacije ki se je pletla okrog tebe verjamem da nisi imel drugega izhoda kot da se pustiš ožemat na koncu si pa še sam poprijel za zadnjo rešilno biljko katera ti tud ni pomagala, verjamem da si zato jezen name ki sem prišel od nikoder in bil nihče v SM in sem z srcem naredu prvaka.

Vsa fora dobre ekipe je v prijateljstvu in medsebojnem sodelovanju, Beno je bil takrat še neizkušen tekmovalec enkretnega karakterja, bil je dijamant katerega je bilo treba obdelati, vsi pa vemo da so dijamanti krhki in če se ga narobe polotiš se ti zdrobi in ostane samo prah. Nama je to uspelo in nagrada je bila prvak, točn to kar si si želu ti z denarjem kupit smo mi dosegli z voljo in trdim delom.

Da neboš mislu da imam osebno kaj proti tebi....nimam, sm se pa iz tvoje izkušnje veliko nauču in šeenkrat potrdu da denar v tem športu pač ni car......treba je delat, delat in šeenkret delat......slej ko prej pa pride tudi uspeh.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipo sem mel...

Pilotom sem pobagal bolj kot kateri koli drug...

Denarja sem pa porabil toliko, kot ga ti nikoli ne boš za koga drugega...

Drugič se raje pozanimaj preden odpreš usta. ups, tipkovnico. ;)

PS: niso mi pač všeč ljudje, kateri so v tem športu samo zaradi denarja, zato tam ne sodelujem več. Da ne bo pomote, ne mislim samo na Gidla, ampak ciljam mnogo višje...

No, o tem, kdo je koliko denarja porabil za dirke, vidim, da tudi ti nimaš pojma :hmm: . Komu in kdaj si ti tako izdatno pomagal, se mi pa nikakor ne uspe spomniti :? . Malo nam osveži spomin, prosim ;) .

Tiste visoke cilje pa žal nihče ne zadane :BUA: :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet pogrevate stara jajca :SS !

Ok ne bomo več pogrevali, kar je blo je blo. Sam mislim, da si Hlad ne zasluži takšnega podjebavanja.

Prva testna vožnja Benota na supermotardu je bila z mojim VORom na dirkališču v Luciji, takrat Gidla še ni blo zravn.

Čim dobim nazaj trdi disk s popravila, lahko objavim tudi slike, če seveda koga zanimajo davni začetki SLO-SM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mislim, da si Hlad ne zasluži takšnega podjebavanja.

Mogoče res ne, samo to kar sm napisu jaz so samo dejstva...velik smo slišal zgodilo se je pa malo, oz. nič...to je to kar me najbolj jezi...men osebno je v Ljubečni kjer je bil samo gledalec (Hlad) na moje vprašanje zekaj ne nastopa odgovoru da nima denarja za štartnino in iz tega izhaja moje mišljenje.

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fantje skor se jest počutm že krivega ker sem omenil Hlada in motorshow Bologna..... Nč se kregat, jest mislim da sta oba, tako Štern kot Hlad ena najbolših voznikov supermota pri nas! Za Benota se že ve iz časov CHD da pri nas nima konkurence - niti Nedoga, saj ga je Beno vseskozi več ali manj premagoval. Tudi v supermoto je Beno pokazal iz kakšnega testa je zato :notworthy:

Ne pozabimo pa, da je bil pred Benotom Hlad oh in sploh v Supermoto pri nas in tega ne gre zanemarit. Tudi to da je prvak triveneta v Italiji šteje nekaj. Zato tudi njemu :notworthy:

Ne zdi se mi pa fer, da se takole med sabo kregate kdo je bolši in kdo ni, pa kdo je to naredu in kdo je uno.... Letos je bil Škarja boljši od Šterna čeprav vsi vemo, da če se Beno nebi poškodoval, da bi bila po vsej verjetnosti situacija drgačna.... Ampak nikjer ne bo pisalo da če bi.... pa ko bi.... pa če....., pisalo bo le da je bil Marko Škarja državni prvak, s točko pred Benom Šternom.

Zato fantje.... ma vsi ste dobri vsaka vam čast, le tako naprej, pa s čimmanj padci :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl očitno se diamant ne da obdelat brez dobrega orodja,zato pa rabiš denar,a je tako?Tudi drugi smo imeli kaksne dragocene kamenčke pa se jih ni dalo samo z veliko truda in dobre volje ter prostovolnega dela obdelati do visokega sijaja brez vsaj malo dobrega orodja pač ne gre. Tudi pri Kycysymetu smo že obdelovali pa se je pila takoj skrhala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se tuki kurčite? Probite mene izbrusit če mate jajca... Uložte vame dnar, pa vam garantiram da ne bom nikol državni prvak.. hehehehe :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men osebno je v Ljubečni kjer je bil samo gledalec (Hlad) na moje vprašanje zekaj ne nastopa odgovoru da nima denarja za štartnino ...

Lahko potrdim. Men je reku čist isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospodje,

naslov teme je Supermoto SLO 2004, vi pa se neki za nazaj prepucavate.

Raje nam laikom povejte, kakšni so recimo stroški za eno tako ekipo furat celo leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se tuki kurčite? Probite mene izbrusit če mate jajca... Uložte vame dnar, pa vam garantiram da ne bom nikol državni prvak.. hehehehe :devil:

No no, SF, ne morš rečt da ne boš nikol DP.... nikol se ne ve!

Drgač pa za tvojo izjavo: :notworthy: :notworthy: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!