Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Zdravo tovariši!

Pišem vam z željo,da mi pomagate čim bolj podrobno,natančno.

Imam enduro Aprilia ETX 125 in bi jo rad priredil za supermoto.

Kaj naj spremenim (razen gum)?So potrebne tudi kakšne spremembe

motorja,menjava zobnikov,nastavitev vzmetenja (nižje,višje,trše,mehkejše)

ter kako to storim? V upanju na kiter odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Domen

domen.kersic@rutka.net :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,jst sm mel tud neki časa take namene pa sm jih kmalu opustil.gor pač daš ene bolj cestne-enduro gume in se...pač voziš :)

drugač boš pa mogu najprej najti feltne primerne širine,mogoč boš mogu menjat čeljusti,disk (dobi se tud adapterje),pa mislm da prov širokih gum ne boš mogu furat-jst sm mel zadej navadno 130 široko in je že blizu verige.v sprednje vilice lahko daš gostejše olje,lahko bi menjal fedre...zadnji blažilec se da našponat da je trši

drugač pa poglej mal sorodne teme,sej majo večje endure podobne probleme s predelavami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo tovariši!

Pišem vam z željo,da mi pomagate čim bolj podrobno,natančno.

Imam enduro Aprilia ETX 125 in bi jo rad priredil za supermoto.

Kaj naj spremenim (razen gum)?So potrebne tudi kakšne spremembe

motorja,menjava zobnikov,nastavitev vzmetenja (nižje,višje,trše,mehkejše)

ter kako to storim? V upanju na kiter odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Domen

<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='font-size:21pt;line-height:100%'>domen.kersic@rutka.net </span></span> :kva2:

Kolk denarja pa imaš? Za precej predelav bi potreboval kar precej zelencev? Mislim pa da bi ti lahko pomagal pri platiščih in gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful sem jezen.

Kot kaze so nas nasi predragi južni sosednje nategnili! Sicer v svojem koledarju na HMS http://www.hms-moto.hr/Discipline/kalendar.htm imajo pod slovensko hrvaško prvenstvo vpisano dirko 06.06.2004 v našem koledarju pa 20.06.2004. Pravilnika ter prijav sploh ni prišlo, prav tako ni uradnega obvestila o odpovedi dirke!

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel pa je pravilnik za dirko na Mobikrogu 6.7. Proga je zelo primerna, sploh za minimoto. Vozi se celih 5 krogov SM, 4 kroge skuter in 3 kroge minimoto???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, same ravnice, o offroadu pa ni tut nč kej za slišat in videt na skici.

:huh: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prispel pa je pravilnik za dirko na Mobikrogu 6.7. Proga je zelo primerna, sploh za minimoto. Vozi se celih 5 krogov SM, 4 kroge skuter in 3 kroge minimoto???

:wacko: ...celih pet krogov....uf....bom mogu tavelk tank zmontirat da se bo sploh dalo odpeljat... :doze: ....kr vse treninge in dirke naenkrat... :kva2: :kva2:

Kljub zanimivi progi se mi zdi da je žalostno pridt tolk daleč za borih deset krogov dirke....in še to ravn ko sm jaz planiru dopust...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ja zaj sn vido,da se mi nena splača,tak,da bom kr ene malo bol cestne gume kupo,pa bom vido kak bo.

Ka pa mašino se mi splača ka predelat? Ma kdo kake izkušnju s tem -aprilia etx 125?

je neki kit 155 ccm,ko je baje vredi,ti do okol 30 km samo pride 70000 SIT.ve kdo ka o tem?

kak je kaj pol z mašino?Hitro crkne al drži isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake gume mi priporočate?Ene bol cestne,pa ne preveč drage..

policija me je orubila za 5 jurijov,kr nisn mel luči vžgane!

:fight2: Kaki pesi,e!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej s Požego? A ma kdo kašno uradno informacijo?

Na amzs ni odgovornih ljudi, informacije v ponedeljek. Mislim, pa da ima kr se tega tiče GIDL največ informacij. Njegovo vozniki so razglašali na lavrici da dirke ne bo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim.... kak šit je tole vse skupi :BUA: Tele spremembe mislim.

A sploh obstaja kje kakšna updetana stran di si lahk pogledamo kako in kaj je s koledarjem??

Drgač se pa itak ne ve točn za naprej kako in kaj!

Zgleda da bo še prej šlo vse v maloro kot smo misl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno??

Zakaj?

Zato, ker ko sem videl kaj se dogaja že predlani sem mislil, da bo šlo v k.... še veliko prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno :cry: :cry:

Hrvatje so nas :004

Dirke 20.06.2004 ne bo! Baje bo ta dirka odpeljana na Mobi krogu in sicer tudi 04.07.2004. Kako mi ni čisto jasno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno  :cry:  :cry:

Hrvatje so nas  :004

Dirke 20.06.2004 ne bo!  Baje bo ta dirka odpeljana na Mobi krogu in sicer tudi 04.07.2004. Kako mi ni čisto jasno!

Časa bo več kot zadosti, glede na to, da bo en dirka dolga celih 5 minut.

Vprašanje pa je ali nam bodo poskušali zaračunati dvojno štartnino?

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko da smo v kaki banana republiki na dirkah, tole je res en šit!!

Upam da bo dost cvička v Cerkljah, da bodo lahk funkcionarji svojo žalost splahnal kot zmeri doslej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časa bo več kot zadosti, glede na to, da bo en dirka dolga celih 5 minut.

Jaz mislim da gre za napako v posebnem pravilniku, ali pa tisti ki ga je napisal ni dobro premislil....pomoje bi mogla tekma trajat 15 min + 2 kroga oz za mm ter skuterje 10 min + 2 kroga potem pa če nardijo en sam krog ali pa sto....logičnio bi blo in povsod je tako, nevem zakaj bi mogl bit pri nas drugače....

Saj naj bi nacionalno prvenstvo nekako skrbelo za vzgojo tekmovalcev in naj bi blo praviloma veliko strožje kot na mednarodnem tekmovanju, ne pa da je ravn obratno in potem ko pridejo (kdor pač gre) na tekme v tujino (pa ne sam SM, tud MX ter cestaki) se lovijo tekmovalci in brenčijo po boxih kot kure braz glave, ker sploh niso navajeni nobenga reda....red naj bi izhajal iz domačih prvenstev.

No sj morm pohvalt SM...se mi zdi da je kar na nivoju....sam tale časovnica iz Cerkelj je pa tud mene presenetla.....

Kar se pa nadaljnih tekmovanj na Hrvaškem tiče pa tud jaz nevem več kot vi, vem samo da je naslednja Cerklje....in do takrat nič, to pomeni da vse kar je bilo planiranega na Hrvaškem odpade...zakaj nevem.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!