Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

To sta bili prvi dve polfinalni vožnji kateri sta bili do tistega časa odpeljani...sledilo je še superfinale, ti pa imaš skupne rezultate dneva...

A bo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta bili prvi dve polfinalni vožnji kateri sta bili do tistega časa odpeljani...sledilo je še superfinale, ti pa imaš skupne rezultate dneva...

A bo? :)

Bo .)

Popravljeno . Popravil kycysymet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreč pravi, da bodo v Cerkljah za dirko postavili šikane!

Domačini pa traktorske barikade :o

Pravijo da mora organizator poravnat dolgove pa še kak tolar zram, drgač ne bo več dirk(je blo po radiju pa tut en domačin mi je tko reku)

Upam da se bojo nekak zmenl, drgač...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem z kamionom na dirko in hočem dirko, tko da naj kar postavijo traktorje, peljem čez!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko z vitlom kej pomagam? :D

bemo boga sam res niso čist pri pravi!!!

a je kej novga okol brnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih informacijah so požegnani vsi papirji za Brnik. Proga bo nared do dirke, ki je konec avgusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js sm v nedeljo na Grobniku slišu, da je za Brnik papirno vse urejeno in da dirka BO!!!!!

Ps: Gumy kako je blo v Cerkljah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je večji del proge beton(letališka pista)sam 2 ovinka sta asfaltna.Prejšn tedn pa so vse apex-e ovinkov asfaltiral bol na noter, tak da je podlaga zej ravna, ovinki pa bol odprti.

Problem bi znau bit ko boš odpiral gas na novem asfaltu, pol boš pa prletu na beton ki slabše drži.... :wacko:

sam mislim da bo to težava sam za cestake, supermotarji pa itaq skoz slajdajo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je večji del proge beton(letališka pista)sam 2 ovinka sta asfaltna.Prejšn tedn pa so vse apex-e ovinkov asfaltiral bol na noter, tak da je podlaga zej ravna, ovinki pa bol odprti.

Problem bi znau bit ko boš odpiral gas na novem asfaltu, pol boš pa prletu na beton ki slabše drži.... :wacko:

sam mislim da bo to težava sam za cestake, supermotarji pa itaq skoz slajdajo :yea2:

Ne vem kako bo zgledala minimoto/skuter/SM dirka na še bolj odprti progi kot je že bila, ne glede na to, da bodo dodali kakšno šikano na ravnino (če jo res bodo)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene čudne govorice se širjo, pa me zanima dirka je ali ni ta vikend??

Gidl mogoče ti kej več veš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem letos zelo slabo obveščen kar se tekm po Sloveniji tiče...če popravic povem jih sploh nisem vpisal na svoj stenski koledar kjer so vpisane vse pomembne motošport prireditve, to pa zato ker se mi je že na začetku zdelo da tale dogovor z Hrvati nebo obrodil tolk sadov kot so jih naši predsedujoči obljubljal, in se mi je v štartu zdelo nesmiselno planirat nekaj česar sploh nebo....tko da me nč nebi presenatl če bi bla tekma odpovedana, oz. če bi se kaka pojavla kr tko iz neba...

Tudi časovnice kakršne so pri nas se mi zdijo smešne, treningov je malo in so kratki, tekme po pet krogov in tako....potem pa pavza za kosilo tri ure... :lol1:

Sicer pa kaj bi šimfali, bodmo zadovoljni da sploh kaj je za dirkat, škoda se je samo pripravljat se resno ko pa prvenstvo to ni, je bolj za rekreacijo če se mene vpraša....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kaj bi šimfali, bodmo zadovoljni da sploh kaj je za dirkat, škoda se je samo pripravljat se resno ko pa prvenstvo to ni, je bolj za rekreacijo če se mene vpraša....

Tut za nas rekreativce je bl za en drek, ker če že grem na dirko in dam tistih 15 jurjev, bi se rad vsaj ornk navozu čez vikend. Tko bo pa šla cela sobota za to, da naredim tehnični in se 15 minut vozim po pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš res Gumi....zgleda da bomo mogl nardit en hud piknik za konc sezone....da se bomo navozil pošteno... :grim :grim :grim

Pisto imam že v glavi...pa če boste za bi lahko naredl dva dni....v sredini Septembra enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnični pregledi so samo v soboto od 11h do 14h!!! Da ne bo kdo zamudu.

Kaj pa nedelja???!???!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo pozanimal kako bo s šikanami :? a bodo a ne bodo :? :? :?

...pustimo se presenetit... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej še enkrat informacije, ki sem jih dobil od Kreča:

- Šikane bodo

- V nedeljo ni tehničnega, je samo v soboto!!!! (p.s.: Mislim, da bo glede tega pizdarija, ker bo sigurno kdo prišel šele v nedeljo.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!