Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Ne vem kako bo zgledala minimoto/skuter/SM dirka na še bolj odprti progi kot je že bila, ne glede na to, da bodo dodali kakšno šikano na ravnino (če jo res bodo)?

jes sm ze vozu na tej progi ... naredu sm 6sec. slabi cas od najbolsega narejenega z cestakom ...

oprijem se mi je zdu kr zadovoljiv, bol so me motile neravnine ... tega je kr precej, motece so pa se bol zarad tega ker so znotraj ovinka

baje bo na najdalsi ravnini sikana (me ne moti tut ce jo neb blo)

MOT ME PA TO DA SO NAM DAL 4 KROGE :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :BUA: nevem kje je fora da je dirka dovga 5 min :lol1: :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- V nedeljo ni tehničnega, je samo v soboto!!!! (p.s.: Mislim, da bo glede tega pizdarija, ker bo sigurno kdo prišel šele v nedeljo.)

Another one bits the dust :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prestige:

1. vožnja:

Štern - Škarja - Korošak - Koselj

2. vožnja

isto

450 ccm

Hlad, Milošič, Sitar, Kovač, Mihelčič, Bizjak, Brle, Podobnik, Mladovan, Volčič,...

Hlad, Milošič, Sitar, Kovač, Mihelčič, Bizjak, Brle, Volčič, Mladovan, Podobnik

Mislim, da je tko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450:

1. Hlad

2. Milošič

3. Sitar

4. Kovač

5. Mihelčič

6. Bizjak

7. Barle

8. Kolar

9. Volčič

10. Mladovan

11.Podobnik

650:

1.Štern

2. Škarja

3. Korošak

4. Koselj

Proga je bila seveda hitra, kljub eni šikani na najdaljši ravnini. Povprečna hitrost Šterna je bila 110 km/h. Še enkrat se je izkazalo, da delitev na 450 in 650 v naših razmerah, ko je malo tekmovalcev nima nobenega smisla, saj celo na tako hitri progi ni kazalo, da bi bile 650 v prednosti. Če upoštevam tudi Hrvate, je bilo uvrščenih 19 tekmovalcev, 650 pa so zasedli naslednja mesta: 1, 3, 8, 9, 11, 15, 16, 19.

Junak dneva je vsaj zame Škarja, ki je le dan pred dirko snel mavec z noge + dobil otroka, pa kljub temu pripeljal na 2. mesto. Marko čestitke.

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a kdo ve koliko je razlike v času med prvim iz 450 in prvim iz 650??Me zanima čist tako za primerjavo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati kvalifikacij:

1. Štern (650) 1:06:621

2. Hlad (450) 1:08:349

3. Škarja (650) 1:09:347

4. Milošič (450) 1:09:378

Če boš iz tega kej lahko primerjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati kvalifikacij:

1. Štern (650) 1:06:621

2. Hlad (450) 1:08:349

3. Škarja (650) 1:09:347

4. Milošič (450) 1:09:378

Če boš iz tega kej lahko primerjal.

Prvi 450 motor je bil Milošičev... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobn čas kot Šternov je biu kao nek rekord proge pred predelavo proge, brez šikane, čigav je biu ne bi vedu sam so pa vozl tut neki Superbike dirkači, tak da :notworthy: Štern.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi 450 motor je bil Milošičev... :naughty: :naughty: :naughty:

Ja, verjetno bi moralo biti v 650 klasi 10 uvrščenih in v 450 klasi 4 uvrščeni, ne pa da je ravno obratno.

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm samo hotu povedat tistemu ki bo primerjal 450 z 650 da naj primerja Bena z Milošičem, ker je to prva najbližja primerjava...

Drugač pa najhitrejši čas dneva Beno Štern v drugem krogu prve vožnje 1:06:349 in verjetn bi šlo lahko še ene dve sekundi dol če nebi blo šikane...

Samo ne pozabit da bodo cestaki sedaj tud sigurno popravli svoj čas ker so nedavno popravljeni vhodi v ovinke in je z tem proga bolj tekoča...

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) 450 :grrr :grrr :grrr ....pa ne mene no.... :lol1:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne pozabit da bodo cestaki sedaj tud sigurno popravli svoj čas ker so nedavno popravljeni vhodi v ovinke in je z tem proga bolj tekoča...

Kolikokrat pa si bil na Mobikrogu :? :? :? Proga je povsem enaka kot je bila, popravljeni so pa večinoma samo vogali tistih ovinkov kjer je prej res prevreč treslo, popravljeni so pa tudi nekateri notranji robniki. Vhodi v ovinek pa :? :? :? pa ja ne misliš tistega končka asfalta na koncu ciljne ravnine.

Da bi bila pa proga sedaj bolj tekoča pa res ne vem :? pa ja ne misliš, da se tam kjer je sedaj nov asfalt prej ni vozilo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahko kdo men povedu kdaj je naslednja dirka pa kje? :hmm: :hmm:

Mal sm že izven tele slo supermoto scene pa nc ne vem kaj se kej dogaja...

Kako to da Hlad ne dirka več v Italiji?Baje se je skregal..pa ne samo tam... :? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) 450 :grrr :grrr :grrr ....pa ne mene no.... :lol1:

a ma majn kot 450 al kakj ?????????? :? :? :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!