Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

ATHENA ... BORE KIT

kolk ima pol dejansko in v kateri klasi mora potemtakem voziti - a v "taveliki"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahko kdo men povedu kdaj je naslednja dirka pa kje? :hmm: :hmm:

Mal sm že izven tele slo supermoto scene pa nc ne vem kaj se kej dogaja...

Kako to da Hlad ne dirka več v Italiji?Baje se je skregal..pa ne samo tam... :? :huh:

Hlad Aleš še zmeraj vozi za TISCALI HONDA MARTIN in se ni z nbenim kregal ali skregal in je drugi na lestvici treveneto. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo da so to bolj samo privoščljive govorice!

Pa hvala za informacijo!

Aja pa še vedno mi ni noben napisu kdaj je naslednja dirka? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 August Brnik

29 August Murska S.

12 September CRO Mičevac

pa baje je naslednji vikend ena na hrvaškem,bo kdo drug več povedal

DRUGAČ JE BLA PA TALE DIRKA NA MOBIKROGU PROV FEJST! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za mobikrog sm slišu da je blo kr zanimiv!Sambl je zanimiv če sta Štern pa Hlad v isti klasi! :naughty:

Če sm prov razumu je pol Hladov vozu z Tiscalijevo Hondo ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sambl je zanimiv če sta Štern pa Hlad v isti klasi! :naughty:

sej sta vozila isto dirko,samo točkoval se je posebej.drugo vožnjo ga je hlad vodil mislim da 2 kroga-takrat je blo sploh pestro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATHENA ... BORE KIT

takole v soboto po treningih v Cerkljah je Hlad probal štart z Kučanovo hondo katero je vozil Andro in Hlad z svojo ZGOLJUFANO ni imel za BUREK ČUDNO da mu 530 ccm-jov ne pride u poštev proti Bizjakovi(kučan) in bil sem tam v neposredni bližini ko si ti Gidel ravno malical in se mi je zazdelo da ti ta stvar ni ušla iz pogleda s tem da je Hladov motor še vodo žru poleg tega pa na athena cilindrih obstaja iz podmornice vidna oznaka in nevem kako da vi znalci svetovni prvaki tega niste videli ker bi lahko glede tega zmagali še na protestu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zmagujemo samo na pisti.....pa še to ne vedno... :cry: :cry: :cry:

A pa ti res misliš da bi šu jaz protest napisat zarad tega???, tud v sanjah ne, pa vem vsaj za pol al pa več motorjev po boxu kateri bi padl na pregledu....že tako nas je malo, a pol bi se drkal še z protesti...ni šans....

Men je čist vseen kolk kubikov je vozu, vem pa da ni bla 450-tka ker ravn glih tolk posluha pa še imam da nerabim dvakrat slišat motor po ravnini da slišim da ni 450, tolk hudičev firbec me pa tud ne matra da bi ga šu gledat....sicer mi pa ni treba, ga slišim....

Ne zdi se mi fer do ostalih ki se trudijo z 450 ccm v svoji klasi katera je ravno zaradi nekonkurenčnosti oz. premoči tavelkih motorjev tud nastala, naj bi Aleš raje peljal Prestige klaso kjer mu sploh ni šlo slabo.

ps. a ni čudn da veš kolk kubikov je imel....pa da veš da ima Athena ravn tak kit katerga je Martin razvijal lani.......pa še to, tesnilo glave pri teh kitih je potrebno menjati na dve uri, drugače se dogaja da motor žre vodo... :naughty: :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dejte no mal jezike z gasa...

Brez veze, že itak nas je tolk mal da je prava žalost.

A je tale zgornji koledar s tremi dirkami fiksn??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa baje je naslednji vikend ena na hrvaškem,bo kdo drug več povedal

Je ja....in to zelo zanimiva, samo tokrat še brez off-roada.

motoutrka1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer mi pa ni treba, ga slišim....

a ni čudn da veš kolk kubikov je imel...

pa še to, tesnilo glave pri teh kitih je potrebno menjati na dve uri, drugače se dogaja da motor žre vodo...

Gidl A SI zgleda Dunajski deček z posluhom

vem 450 ccm ČE JIH NI ŽE NEKAJ POCRKALO?????????

Ja hudo sploh nisem vedel po tvoji trditvi sem jest padu u dilemo ,ker ko sem lani kupil nov motor mi je tesnilo glave šlo u maloro po cerka treh urah in mi je motor tako kot praviš žru vodo...HUDO BREZ MOJE VEDNOSTI SO MI PRODALI NOV NAVIT MOTOR za ceno normalnega JUHUHUU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej lej... pr Hondi dajo zastonj kit zravn! Sam če bi jest vozu tole, mi niti 1000 kit ne bi pomagu da bi kak rezultat naredu, zato vsem kapo dol... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo sploh nisem vedel po tvoji trditvi sem jest padu u dilemo ,ker ko sem lani kupil nov motor mi je tesnilo glave šlo u maloro po cerka treh urah in mi je motor tako kot praviš žru vodo...HUDO BREZ MOJE VEDNOSTI SO MI PRODALI NOV NAVIT MOTOR za ceno normalnega JUHUHU

Prodal že...sam ne vem kdo ga je kupu oziroma plaču za koga... :blink:

Ne JUHUHU-ampak HAHAHA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole v soboto po treningih  v Cerkljah je Hlad probal štart z Kučanovo hondo katero je vozil Andro in Hlad z svojo ZGOLJUFANO ni imel za BUREK ČUDNO da mu 530 ccm-jov ne pride u poštev proti Bizjakovi(kučan) in bil sem tam v neposredni bližini ko si ti Gidel ravno malical in se mi je zazdelo da ti ta stvar ni ušla iz pogleda s tem da je Hladov motor še vodo žru poleg tega pa na athena cilindrih obstaja iz podmornice vidna oznaka in nevem kako da vi znalci svetovni prvaki tega niste videli ker bi lahko glede tega zmagali še na protestu  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Joj, če vas italjani dobijo da guljufate :devil: , bodo frčali špageti ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem lani kupil nov motor mi je tesnilo glave šlo u maloro po cerka treh urah in mi je motor tako kot praviš žru vodo...

A takšen jajc je Honda :blink: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všeč mi je pa to da imate eno kost za glodat!

Kr tko naprej! Sicer pa dejte še kaj več povedat o teh kitih me ful zanima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa dejte še kaj več povedat o teh kitih me ful zanima!

Kiti so sesalci in živijo v morju. Poznamo več vrst kitov: sinji kit, kit grbavec, orka-kit ubijalec,... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiti so sesalci in živijo v morju. Poznamo več vrst kitov: sinji kit, kit grbavec, orka-kit ubijalec,... :grim :grim

hudiča,vse sem pregledal in ni čist nobenega 530 kubičnega :?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker z motosveta nimam nobenga odgovora na to,da bi fotke objavil v galeriji,bom kr semle mal prilepil:

post-14-1089284089.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!