Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

:topic: :topic: ampak vseen mogoce kdo ve kje v italiji,avstriji(mogoce nemciji) al pa v slo. se dobi feltne in diske za supermoto ki bi bli pravi za 85ccm motor. :yea2: :OK:

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: :D :hmm: :BUA: Mislim da ze smeskoti dovolj povejo. .)

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: ampak vseen mogoce kdo ve kje v italiji,avstriji(mogoce nemciji) al pa v slo. se dobi feltne in diske za supermoto ki bi bli pravi za 85ccm motor. :yea2: :OK:

prodam alu trikrake feltne za SM komplet z diski in polžem za števc primerne za 125 ccm (aprilija etx, kava kdx in podobno) mere so prva 2.15 x16 zadnja 2.15x 18 cena 20.000 sit velja za člane THEF-a

:yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam alu trikrake feltne za SM komplet z diski in polžem za števc primerne za 125 ccm (aprilija etx, kava kdx in podobno) mere so prva 2.15 x16 zadnja 2.15x 18 cena 20.000 sit velja za člane THEF-a

:yea2: :OK:

Hvala ampak zal jaz rabim feltne konkretno za ta motor ker bo prirejen za dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: ampak vseen mogoce kdo ve kje v italiji,avstriji(mogoce nemciji) al pa v slo. se dobi feltne in diske za supermoto ki bi bli pravi za 85ccm motor. :yea2: :OK:

Kater motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hondo ali Yamaho sej najbrz imajo v trgovini za obe znamki. Razlog nameravam zacet trenirat supermoto zato da bom lahko cez kako leto ko se dobro pripravim mogoce ze nastopil v 125ccm klasi. :yea2: :OK: Kdor trenira bi ga prosu da mi bi podal nekaj vec informacij glede tega katere proge v slo in sos. drzavah so the best, kere gume ITD. :? Aja se to kater motor mi bolj priporocate hondo ali yamaho (mogoce pride v postev kawasaki ce ga ze slucajno dobim bolj ugodno) sej v slo je ponudba cross motorjev bolj slaba zato grem drug teden gledat se v Svico, italijo nemcijo in avstrijo. Gre se mi da bo motor cimprej doma in da lahko zacnem s predelavami. LP mejte se :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nc hudga bom pac kako let vec pocakal. Bom vsaj lahko prisel na sceno kot konkurenca ne kot looser. Ampak ce me spomin ne vara sem enkrat bral v motoristu o nekom ki je zacel s kawasakijem (125) kubikov tocno se ne spomnim zdej pa je kupu novga KTM-a 450. :OK: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nc hudga bom pac kako let vec pocakal. Bom vsaj lahko prisel na sceno kot konkurenca ne kot looser. Ampak ce me spomin ne vara sem enkrat bral v motoristu o nekom ki je zacel s kawasakijem (125) kubikov tocno se ne spomnim zdej pa je kupu novga KTM-a 450. :OK: :notworthy:

Niko Volčič je lansko leto tekmoval s kawasakijem 85 ccm, v kategoriji do 85 ccm supermoto. Letošnje leto je presedlal v kategorijo do 450 ccm s KTM. Kategorijo do 85 ccm so ukinili. Za trenirat z 85 ccm motorjem ti predlagam da voziš kar na obstoječih feltnah samo z cestnimi gumami in ne kros.

BTW Kolk si star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 marca bom 15. :OK: (boljs zacet pozn kot nikol :hmm: ) :OK: Aja no ce bodo pa te feltne v redu pa tud O.K. potem bom najbrz samo sprednji obroc menjal za bolj ugoden predtek pa mal sirsega bom namontiral. Kako pa kaj zavore ker originalni diski so mal majhni ali pac dovolj veliki :?

LP

Popravljeno . Popravil Demolitionman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljs zacet pozn kot nikol :hmm: ) :OK:

Kaj pozn? ko sm jest začel bi ti bil lahko fotr...)))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pa naši asi iz cestnih dirk trenirajo na črno in se prpravlajo za vstop na SM sceno....

Naš paparaco ga je ujel med tiščanjem čez ovinke.

post-14-1090487860.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc ne štrajkam, pač so se mi neki termini pokrili.

Se pa ziher vidmo na naslednji.

To je pa 29. avgusta če se ne motim, a ne?

Baje bi naj bla dirka nekje v Logatcu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce bo v Logatcu bo najbrz v IND. coni (mislim da se proga imenuje BLAGO-MiX al neki tko) . Sem mislu da je tam samo za avtomobile , je pa tud res da so neki sanjal da se bo supermoto tam vozil.

Ampak sem bil zadenjc tam pa se niso velik predelal ker v takem stanju kot je bla ni blo mozno z motorjem varno vozit.

Kopiram novico iz njihove strani

Osnovne značilnosti proge:

skupna dolžina 970 m - 1000 m, od tega cca 350 m asfalta in cca 650 m utrjenega makedama. širina proge min. 10 m.

Prvo dirko v paralelnem rallycross-u smo uspešno izpeljali 05. in 06. junija 2004, se pa že pripravljamo na naslednjo dirko, ki bo 18.julija 2004. Progo, bomo, kljub temu, da so bili tekmovalci z podlago zadovoljni oz. še več, prijetno presenečeni, dodatno utrdili na kritičnih mestih in dokončali oba S ovinka, ki nam jih zaradi zamude pri gradbenih delih, do prve dirke ni uspelo dokončati. Do naslednje dirke bomo poskrbeli, tudi za novo ploščad za gostinsko ponudbo in gledalce. V teh dneh potekajo tudi intenzivni pogovori, da bi progo uredili na način, da bo primerna tudi za supermoto. V kolikor nam uspe zadovoljiti vse zahteve lahko prvo dirko pričakujemo že v zacetku septembra???

Sem se kar zadovoljen s tem kar slisim ker bom mel zlo bliz progo za trening.

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat pravilno!!

1. Camlek

2. Panonia

Mogoče se je pa navdušu za novo zvrst.... B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nc ne štrajkam, pač so se mi neki termini pokrili.

Se pa ziher vidmo na naslednji.

To je pa 29. avgusta če se ne motim, a ne?

Baje bi naj bla dirka nekje v Logatcu??

Uradno je Sitar prijavil dirko 22.08. neuradno pa jo bodo prestavili na 05.09. To pomeni, da je naslednja dirka za DP 29.08. Murska sobota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZADNJO NEDELJO SE JE ZGODILA SM GORSKA DIRKA NA SORIŠKI PLANINI IN ZGODILO SE JE TAKOLE

Trening:

Toni Podobnik AMD Sitar Dunlop Racing KTM 449 00:46.60 1

Niko Volčič AMD Gorica KTM 450 00:46.89 2

Rok Mihelčič AMD Lukovica KTM 449 00:47.39 3

Jože Langus AMD Sitar Dunlop Racing KTM 449 00:47.53 4

Rok Bizjak AMD Orjaki Honda 450 00:48.84 5

Janez Golmajer AMD Orjaki KTM 620 00:49.52 6

Gorazd Koselj AMD Orjaki KTM 625 02:07.48 7

Dirka:

Niko Volčič AMD Gorica KTM 450 00:44.91 00:44.24 00:44.24 25 1

Rok Mihelčič AMD Lukovica KTM 449 00:45.20 00:44.60 00:44.60 20 2

Toni Podobnik AMD Sitar Dunlop Racing KTM 449 00:45.18 00:45.32 00:45.18 16 3

Jože Langus AMD Sitar Dunlop Racing KTM 449 00:46.14 00:45.27 00:45.27 13 4

Rok Bizjak AMD Orjaki Honda 450 00:46.27 00:45.52 00:45.52 11 5

Janez Golmajer AMD Orjaki KTM 620 00:47.44 00:48.51 00:47.44 10 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno na strani amzs:

AMD Sitar Dunlop Racing je objavil spremembo datuma in kraja dirke za DP supermoto, minimoto in skuterje. Tekmovanje 22.8. odpade, nov datum bo ali 5. oziroma 19.9., kraj pa bo znan z objavo v posebnem pravilniku tekmovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!