Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Bravo Aleš Hlad! Mislim,da je uzadi pustu (tud letos),enga k ga vsi puznamo

iz naših dirk,Luca Zenutta!Vse čestitke Alešu! :notworthy: Fantje za Benota bo pa treba še navijat,ker se bori za tretje mesto...sicer pa lahko "koordinator ekipe"

sam gospod Gidl kej več pove! Za "avstrijsko prvenstvo " ima verjetn čist druge

direktive.Pa še neki: tist k v Kamniku ni opazu,da je bla dirka zaigrana je precej zabit al pa totaln nepozanavalc supermoto dirk in dirkačev!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje za Benota bo pa treba še navijat,ker se bori za tretje mesto...

Hm, ja no kako bi reku. Se bova borila ja, samo bi mu Gidl mogu namontirat eno 125ccm mašino namesto 630. :naughty:

Popravljeno . Popravil GUMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja no kako bi reku. Se bova borila ja, samo bi mu Gidl mogu namontirat eno 125ccm mašino namesto 630. :naughty:

se bo boril za tretje ja....samo na na Slovenskem prvenstvu, temveč na Avstrijskem...in to 3.10. v Greinbachu...

Sem pa dons zvedu da DP ni 12.09. tko kot piše va AMZS strani temveč 19.09.....sicer pa ne spremeni nič ker smo takrat itak na InterMotu v Munchnu.

ps

Gumi 600 je, ne 630... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: Ne tice se dirk ampak konec koncev je tema supermoto. Mam manjse vprasanje za vas strokovnjake a se splaca kupit 2 takten stroj al je skoraj nuja da bi nabavu 4 taktnega , ker v mislih mam kako 250 cross za predelat v supermoto. Sej sem sanjal o manjsi kubikazi ampak vse pod 250 je bl tko :BUA: . Za tiste ki se ne vejo(ste) mam to v mislih samo tko mal za trening ker bom spomlad zacel mal trenirat ker takoj je JASNO da ne morem na dirke. :OK: Kaki dve leti intenzivnega treninga - pol bom mogoce kdaj poskusu kako odpeljat prej pa odlocno ne. :OK: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo boril za tretje ja....samo na na Slovenskem prvenstvu, temveč na Avstrijskem...in to 3.10. v Greinbachu...

Ma nej pokaže tistm jodlarjem kako se voz. Držim pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gumy!

Beno ni nevarn, ker ma pomojem dirko u tujini :grim

Kolk pik je pa Goldi za tabo?

Dost, če bom pameten. Seveda pa se prvenstvo konča, ko damo skoz še zadnjo dirko in nima smisla preveč kalkulirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: Ne tice se dirk ampak konec koncev je tema supermoto. Mam manjse vprasanje za vas strokovnjake a se splaca kupit 2 takten stroj al je skoraj nuja da bi nabavu 4 taktnega , ker v mislih mam kako 250 cross za predelat v supermoto. Sej sem sanjal o manjsi kubikazi ampak vse pod 250 je bl tko :BUA: . Za tiste ki se ne vejo(ste) mam to v mislih samo tko mal za trening ker bom spomlad zacel mal trenirat ker takoj je JASNO da ne morem na dirke. :OK: Kaki dve leti intenzivnega treninga - pol bom mogoce kdaj poskusu kako odpeljat prej pa odlocno ne. :OK: LP

:OK: Dejte no fantje :OK: gidl ti 100% ves :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost, če bom pameten. Seveda pa se prvenstvo konča, ko damo skoz še zadnjo dirko in nima smisla preveč kalkulirat.

yep ... It ain't over till it's finally over ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Dejte no fantje :OK: gidl ti 100% ves :hmm:

4T naj bo...vsaj kar se tiče tehnike vožnje ti bo lažje, če pa ti pr dnarju striže pol pa je 2T mal ceneje, vozu se boš pa ravn tako, samo da slajdat neboš mogu tko kot z 4T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa probej kupit nekaj registriranga, če si začetnik, da boš lahko nabral čimveč km, pa čeprav po cest. Po pistah boš bolj mal treniral, ker jih pač ni kej dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Demolitionman, torija kup pa od karjole gume dej gor!! :OK:

Hvala za nasvet ampak vprasanje je blo resno. :lol1: GIDL in GUMY najlepsa hvala za informacije - nsem mel kogarkoli za vprasat ker vsi ki jih poznam so bolj motokrosisti. Ja najborz bo kar 4T. GUMY s tabo se popolnoma strinjam ampak je mal problematicna moja starost ker sem star sele 14 (no ja ko bom zacel bom ze 15). Namen mam zacet spomlad. :OK: :OK: :OK: VAJA DELA MOJSTRA CE MOJSTER DELA VAJO. Men so zmeri govorl da je najboljs cim prej zacet :yea2: :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

demolitionman-takih se manjka,čimprej začni da se boš čez par let tukej javljal s svetovnega .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki: tist k v Kamniku ni opazu,da je bla dirka zaigrana je precej zabit al pa totaln nepozanavalc supermoto dirk in dirkačev!!!! :BUA:

a na to pa nima noben komentarja? a pol drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce je pa folk tud ze doumel da se ne spodobi vmesavat v ekipno strategijo. Koga sploh briga vazno je da je blo tko za Skarjo in Sterna najboljs. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za supermoto ne vem, za minimoto pa garantiram, da nimamo nobene strategije in gre vse na polno kolikor je pač kdo sposoben tisti trenutek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!