Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Čestitke Šternu za osvojeno 8.mesto na dirki v Munchnu na sejmu!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ampak konkurenca je pa zelo huda v tujini :wacko: nekateri so še za en razred boljši in hitrejši od Šterna :blink: ,tko da Beno kapo dol :OK: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tkole bom reku... Tole z merjenjem bi se lahko zgodil komurkoli pri nas. Mi smo po eni strani celo tolk nesposobni, da si ne moremo ene piste zrihtat. Drugač je blo pa v Čakovcu ogromno folka. Men je žal, da se niso fantje zmenil med sabo tko kot mi pri minimotu in skuterjih, ko smo dobil pol denarja nazaj pa vseeno peljal dirko. Dejstvo je, da nikjer ne piše da mora bit merjenje časov elektronsko. A mislite, da se ne bi dal tkole na uč pogledat, ker je prej čez cilj prletu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tkole bom reku... Tole z merjenjem bi se lahko zgodil komurkoli pri nas. Mi smo po eni strani celo tolk nesposobni, da si ne moremo ene piste zrihtat. Drugač je blo pa v Čakovcu ogromno folka. Men je žal, da se niso fantje zmenil med sabo tko kot mi pri minimotu in skuterjih, ko smo dobil pol denarja nazaj pa vseeno peljal dirko. Dejstvo je, da nikjer ne piše da mora bit merjenje časov elektronsko. A mislite, da se ne bi dal tkole na uč pogledat, ker je prej čez cilj prletu?

Cel dan sem čakal, da bi kdo od SM klase "spljuval" to kar se je zgodilo v Čakovcu, pa ni bilo nobenega...

Res je, da so se "pizdarije" začele že na meji, nadaljevale z zahtevo po plačevanju "parkiranja" v boksih, potencirale z odklopom elektrike, eskalirale z nedelovanjem transponderjev, vendar je velika večina (vsaj tako upam) prišla dirkat...,zase in za gledalce, da se ta šport popularizira...in gledalcev je bilo letos več samo v Kamniku (teden dni nazaj smo bili na A-A dirki CHD na Grobniku, pa mislim, da je bilo v Čakovcu več gledalcev).

Razlog za "bojkot" dirke je bil v tem, da je nekaterim, ki so očitno močni v lobiranju, bolj odgovarjal trenutni razpored v skupnem seštevku (kdor bo zato bogatejši, naj mu "bog požegna").

Še najbolj pa zamerim predstavniku naše AMZ, Romanu Kreču, ki je temu takoj podlegel, razglasil dirko za neregularno, na koncu se pa razglašal za rešitelja situacije in si potem pustil podeliti priznanje za sodelovanje.

Čudim se pa tudi vam supermotašem, da vas tako malo (Hlad in Sitar) dirka zaradi dirkanja, vsi ostali pa zaradi točk v državnem prvenstvu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem nekaj v spomin starim dirkačem in v opomin novim - v slovenskem ( in še marsikaterem) prvensvtu je bilo merjenje časov s transponderji pred nekaj leti (predlani) znanstvena fantastika, pa so bile kljub trdi roki Petra Verbiča vse dirke regularne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa še to (zdaj bo pa res konec), takega šov, kot so ga tu ustvarili z vmesnimi "fri stajling" vložki pri nas ne vidiš, čeprav niso mogli iz svoje kože in za najboljšega nagradili "svojega", česar jim pa verjetno Hlad ni preveč zameril, saj je to verjetno že pričakoval..., pa je šel vseeno pokazat kaj zna :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudim se pa tudi vam supermotašem, da vas tako malo (Hlad in Sitar) dirka zaradi dirkanja, vsi ostali pa zaradi točk v državnem prvenstvu :cry:

Ce mislis da samo ta dva dirkata zaradi dirkanja samega se pa zelo zelo motis,poglej malo okrog pa ih bos videl se vec,ce jih bos le hotel..ne vem zakaj se mora vse ustaviti na Hladu in ostalih, ki so med najboljsimi(da ne bo pomote nimam nic proti nikomur),vendar brez zadnjega ni prvega,tako da bi lahko o veselju do dirkanja govorili do srede zvecer :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem da jih tudi v Supermoto več kot samo dva dirkata iz veselja, pa se vendar zdi, da je bilo preveč tistih, ki so nepremišljeno hitro, zamerljivo sklenili, da dirkali ne bodo.

Kar s tiče dogajanja na meji :BUA: za to organizator ni bil nič kriv vsi pa vemo da so birokrati (pa ne samo cariniki in policaji) svojega denarja vredni, pa naj bodo naši ali njihovi.

Tudi jaz ne morem mimo Hlada in njegovega fristajla :OK: :OK: :notworthy: bil je gladko najboljši, tudi manj izkušeno oko bi to z lahkoto opazilo, a hrvaški strokovnjak za motokros, je veliko nagrado fristajla, strokovno dodelil svojemu :zzz: :doze: :? a kdo bi mu zameril taki so Hrvati, pri nas bi v podobnem primeru veliko nagrado slinasto podelili tujcu tudi, če bi bil kdo od naših najboljši :BUA: :BUA: :BUA: lahko se spomnimo samo klobasanja Jukiča v Kamniku in na Mobikrogu, v raznoraznih jezikih (komu na čast) :BUA: :BUA: :BUA:

Kar se pa tiče predstavnika AMZS Romana Kreča pa tole. Sedaj mi je popolnoma jasno, zakaj ga na dirkah kjer opravlja kakšno odgovorno funkcijo nadrejeni od drugod jebejo če ga le morejo, s tolikšno mero taktnosti in pogajalskega občutka, kot ga je pokazal v Čakovcu, bo ob naslednji priložnosti še huje. Vzorčni primer za ustvarjanje podlage za medsebojno drkanje v nedogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da bi našim dirkačem blo treba vladat bolj s trdo roko?

Kar se pa freestyle-a tiče, pa mislim da so vsojga mal naprej porinili zaradi promocije... Pa nej jim bo... ljudje so zgledal zadovoljni če mene kdo vpraša to je blo pa edin važno... edin supermota bi moglo bit več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mislis da samo ta dva dirkata zaradi dirkanja samega se pa zelo zelo motis,poglej malo okrog pa ih bos videl se vec,ce jih bos le hotel..ne vem zakaj se mora vse ustaviti na Hladu in ostalih, ki so med najboljsimi(da ne bo pomote nimam nic proti nikomur),vendar brez zadnjega ni prvega,tako da bi lahko o veselju do dirkanja govorili do srede zvecer :fight2:

Očitno te ni bilo v Čakovcu, ker bi potem razumel, zakaj sem omenil Sitarja in Hlada - zato, ker sta po odločitvi, da dirka ne šteje za točke državnega prvenstva, edina štartala na dirki in to nima nobene zveze s tem kdo je prvi in kdo zadnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še js besedo al dve dodal. Med pogovorom kako in kaj bi se dalo rešit po tem ko je odpovedala tehnika, je Kreč takoj reku: dirkate lahko, a dirka se ne bo štela za državno prvenstvo.

Mislim, da je s tem vse povedu in od tam dalje je vse šlo sam še navzdol.

Naš predstavnik mora met največ idej in rešitev v taki situaciji, ne pa da takoj vse pokoplje s tako izjavo.

Sam sem bil priča letos na začetku sezone, ko je CHD-jevce prepričval na sestanku na Grobniku, naj pridejo dirkat v Cerklje in se je tako zapletu, da ga je Janez Pintar komi rešu in on naprej vodu sestank. Kreč s svojim jeclanjem ni mogu več stavka sestavt, ko so dirkači začeli argumentirat zakaj nočjo pelat dirke v Cerkljah, kjer sami veste kako blizu steze so ograje.

Hotu sem sam to rečt, da rabmo predstavnika, ki se za nas potegne in ne enga, k se kot po vetru obrača in kima vsem-nam dirkačem in organizatorju-v tem primeru hrvatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa še js besedo al dve dodal. Med pogovorom kako in kaj bi se dalo rešit po tem ko je odpovedala tehnika, je Kreč takoj reku: dirkate lahko, a dirka se ne bo štela za državno prvenstvo.

Mislim, da je s tem vse povedu in od tam dalje je vse šlo sam še navzdol.

Naš predstavnik mora met največ idej in rešitev v taki situaciji, ne pa da takoj vse pokoplje s tako izjavo.

Sam sem bil priča letos na začetku sezone, ko je CHD-jevce prepričval na sestanku na Grobniku, naj pridejo dirkat v Cerklje in se je tako zapletu, da ga je Janez Pintar komi rešu in on naprej vodu sestank. Kreč s svojim jeclanjem ni mogu več stavka sestavt, ko so dirkači začeli argumentirat zakaj nočjo pelat dirke v Cerkljah, kjer sami veste kako blizu steze so ograje.

Hotu sem sam to rečt, da rabmo predstavnika, ki se za nas potegne in ne enga, k se kot po vetru obrača in kima vsem-nam dirkačem in organizatorju-v tem primeru hrvatom.

Jest bi mu to povedal pa kaj ces ker ne bo nc boljs....hrvati sucks pa se kar naprej po slovencih pljuvajo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ura crkne ali sploh ne dela se seveda lahko zgodi, tudi semafor bi lahko crknu ali karkoli drugega od tehnike. Kar pa je čudno je to, da ni pripravljen rezervni scenarij, po katerem bi lahko dirka nemoteno potekala naprej. Kot pravi SF: nikjer ne piše da mora biti s transponderji. Ne pa da se skliče tekmovalce in se jim reče: ja fantje trening ste sicer odpeljali ampak nimamo nobenih vaših časov, dajte nam predlagat kaj naj naredimo. Halo?? Normalno, da bo potem en kup vpitja in uveljavljanja lastnih interesov.

Pa še o dirkanju zaradi veselja ali zaradi točk. Po moje nas velika večina dirka zaradi veselja, zakaj bi drugače vložili en kup denarja in cajta v to. Nihče zaradi tega ker dirka v DP ne bo ne slaven in ne bogat. Če se gremo dirke zaradi dirk, super, sem takoj zraven, samo potem mi ni treba plačevat licence, pa članarine, pa dnevnic funkcionarjem, pa 15 jurjev štartnine, pa tut ne rabim transponderjev. In zato sem vsaj jaz reku jebite se, če mi za tak denar ne morete zagotovit normalne dirke.

In to da so si skuteristi in minimoto izborili polovično štartnino. Tukaj se vidi bistvo problema, da se vsak nekaj mora posebej menit. Nekdo drug je bil pa plačan tam, da bi to zrihtal. Če bi mi nekdo reku, da dirka ne šteje za DP ampak je zato štartnina pol nižja, bi tut jest šel pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, žal mi je zarad vas.

Morda zdej vidte zakaj tudi Habati letos ne vozmo, Prvo so stroški za vseh nas 4, potem vožnje na dirke, da pa te na koncu še to doleti kot je vas v Čakovcu....

Na sestanku za drugo sezono se bo treba resno pomeniti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje skromno mnenje:

- merjenje časov. tukaj sosedom ni nič za očitat ker to je pač bila napaka tehnike (upam, da ni prišlo do tega zaradi slabe infrastrkuture piste)

vse ostalo so pa sosedje krivi

Kar dobro pomislite kdaj je bilo pa vse OK na Hrvaškem: Pula - čakanje na dirko dobre 3 ure na zgočem soncu (beri 35stopnij); Zagreb - neke mutnje okoli pokalov pa še nekaj sam se ne spomnim čist dobr; Slavonska Požega - kva je že to? A ja, ni bilo dirke oz, hrvatje so jo organizirali 14 dni prej kot je bilo v koledarju samo zase brez spremembe koledarja; Čakovec - ...;

Rrromana ppppa sam ppprmir pppuste on je moj dobr prjatu. :afro1:

Še dobr da znami na dirke hodi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to da so si skuteristi in minimoto izborili polovično štartnino. Tukaj se vidi bistvo problema, da se vsak nekaj mora posebej menit. Nekdo drug je bil pa plačan tam, da bi to zrihtal. Če bi mi nekdo reku, da dirka ne šteje za DP ampak je zato štartnina pol nižja, bi tut jest šel pelat.

Žal moram opozoriti da so na sestanek bili vabljeni samo supermotardisti ostali

Skuterji in Minimoto pa ne (? saj tudi mi plačujemo štartnine in nič manjše kot drugi) OB OBJAVI ODPOVEDI DIRKE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO SMO PA REKLI ,DA

JE ŠKODA ČASA IN DENARJA ,KI SMO GA PORABILI ZA PRIHOD DO ČAKOVCA IN IZRABILI DAN ZA DOBER TRENING .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to da so si skuteristi in minimoto izborili polovično štartnino. Tukaj se vidi bistvo problema, da se vsak nekaj mora posebej menit. Nekdo drug je bil pa plačan tam, da bi to zrihtal. Če bi mi nekdo reku, da dirka ne šteje za DP ampak je zato štartnina pol nižja, bi tut jest šel pelat.

Žal moram opozoriti da so na sestanek bili vabljeni samo supermotardisti ostali

Skuterji in Minimoto pa ne (? saj tudi mi plačujemo štartnine in nič manjše kot drugi) OB OBJAVI ODPOVEDI DIRKE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO SMO PA REKLI ,DA

JE ŠKODA ČASA IN DENARJA ,KI SMO GA PORABILI ZA PRIHOD DO ČAKOVCA IN IZRABILI DAN ZA DOBER TRENING .

Ja jst bi naredu najbrz nekej podobnega kar si spodi opisal. Sej trening ni se nobenmu skodu. Ampak da bi pa celotno startino placval in pa da bi blo samo pol od prej poujenega bi jim pa tud jest samo pol ponudu. ah kaj se je sploh vredno jezit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal moram opozoriti da so na sestanek bili vabljeni samo supermotardisti ostali

Skuterji in Minimoto pa ne (? saj tudi mi plačujemo štartnine in nič manjše kot drugi) OB OBJAVI ODPOVEDI DIRKE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO SMO PA REKLI ,DA

JE ŠKODA ČASA IN DENARJA ,KI SMO GA PORABILI ZA PRIHOD DO ČAKOVCA IN IZRABILI DAN ZA DOBER TRENING .

Ma ne vem a so sploh koga vabil. Klasa 650 smo že čakali pred pisto da začnemo z uradnim treningom, 450 pa so zaustavil ko so hodili s piste. In ko smo bli vsi tako na kupu so nam povedali veselo novico, da tajming ne dela.

Kot rečeno: tudi jaz bi potreniral, samo ne 2x15 min za 60EUR. Pač naša neiznajdljivost, da se nismo zmenil, priznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja je pa res, da je, ko smo se mi dogovoril za polovično plačilo, že pol voznikov supermota pospravljalo motorje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Šternu za osvojeno 8.mesto na dirki v Munchnu na sejmu!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ampak konkurenca je pa zelo huda v tujini :wacko: nekateri so še za en razred boljši in hitrejši od Šterna :blink: ,tko da Beno kapo dol :OK: :notworthy: :notworthy:

Verjetn si gledov prvo vožnjo v Soboto, v drugo je bil celo četrti... :OK: :OK: :OK:

post-14-1095838371.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn si gledov prvo vožnjo v Soboto, v drugo je bil celo četrti... :OK: :OK: :OK:

A druga vožnja je bila pa bolj proti koncu enkrat? zato,ker vem ko smo mi ravno odhajali proti kombiju sem slišal štart :kva2:

No pol pa še čestitam za četrto mesto :OK:

Ampak tist,ki je bil pa prvi v prvi dirki je pa norc :blink: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem a so sploh koga vabil. Klasa 650 smo že čakali pred pisto da začnemo z uradnim treningom, 450 pa so zaustavil ko so hodili s piste. In ko smo bli vsi tako na kupu so nam povedali veselo novico, da tajming ne dela.

Kot rečeno: tudi jaz bi potreniral, samo ne 2x15 min za 60EUR. Pač naša neiznajdljivost, da se nismo zmenil, priznam.

drgač sm pa jest sam eno gužvo vidu ko sm pa zraven prišel, so mi pa povedal da stvar odpade... Kar tako... brez posveta z nami... Na koncu jim dirko rešimo...

Mal me mot da se nam ni za tole noben zahvalil...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!