Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Jutri zjutraj grem na ogled dirke IterCup prvenstva v avstrijski kraj Hartberg. Če ima mogoče kdo željo se mi lahko pridruži. Malo čez sedmo bom štartal iz Kranja in nato nadaljeval pot proti Mariboru čez Šentilj v Hartberg.

Info na 051337010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot vrjetno že veste je ta vikend potekalo intercup prvenstvo v Avstriji. Udeležilo se nas je tudi nekaj dirkačev iz Slovenije. :OK: Najbolje se je izkazal Marko Škarja, ki je v prvi vožnji zasedel 10.mesto v drugi vožnji pa celo 4.mesto :notworthy: :notworthy: Naš najboljši supermoto voznik pa je nažalost zbolel z gripo in v nedeljo ni nastopal :cry: :cry: . V soboto pa je kljub hudim bolečinam dosegel odlično 6.mesto za merjenje časa. Res škoda da je zbolel ker menim da bi se ta vikend zapeljal med prve tri. Sedaj pa še malo od mene v soboto sem dosegel 4. štartno pozicijo. V nedeljo pa sem v prvi vožnji padel, v drugi pa sem se zapletel v prvem ovinku in ponovno padel in navsezadnje končal na 20.mestu, vozil sem v michelin cupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona 2004 je zaključena, nadomestne dirke za Čakovec ne bo!

Čestitam zmagovalcem v 450 ccm in open kategoriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav vsem skupaj.Imam en problemček.Rad bi si kupil en rabljen kombinezon za supermoto in ker sem šele začetnik v tem in tudi ne poznam dovolj ljudi me zanima če kdo prodaja kaj takega.Novega pa nebi kupoval ker je kar ogromna cena za moj žep.Vbistvu imam plan še en motor kupit pa moram mal stisnt.Že vnaprej se zahvaljujem vsem ki mi boste kakorkoli pomagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj.Imam en problemček.Rad bi si kupil en rabljen kombinezon za supermoto in ker sem šele začetnik v tem in tudi ne poznam dovolj ljudi me zanima če kdo prodaja kaj takega.Novega pa nebi kupoval ker je kar ogromna cena za moj žep.Vbistvu imam plan še en motor kupit pa moram mal stisnt.Že vnaprej se zahvaljujem vsem ki mi boste kakorkoli pomagali.

Eno vprašanje ?kako to da imaš moj motor v avtarju ???? :blink: Kombinezon pa lahk zrihtam povej št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla.

Evo glihkar iz Portoroža priderkal.A veš da nimam pojma kje sem tole slikco snel.Verjetno še predno sem si svojega kupil.No vidiš-dobre stvari se same hvalijo. :D Gidl in salsa sta mi tudi ponudila pomoč.Tale motosvet mi je prov všeč ko si lahko tako informacije delimo.Ne vem čisto točno kakšno številko nosim...hlače imam L jakno pa M.Drugače sem pa 180cm velik in imam 73kg.Sem pa iz Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje je huda ko pes, je povedal nekdo, ki pr Apriliji skrbi za tele motorje.

O ceni pa raj nebi.... :o :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da jim je to tudi cilj.......prodaja, zaslužek ter užitek lastnikov. Je pa huda,a?! :grim

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!