Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Če boste tle take bedarije klesal bom zrihtu da bo tale tema enkrat za vselej zaklenjena.

Res je žalost hodit po boksih od enga do druzga ko se pa vsak zase drži! Sicer je pa to na žalost Slovencem v krvi zapisano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAHKO TUDI ZA DOBER DNAR AMPAK SAMO ZA ORJAČKE (poredne) :004

Zmenjeno na prvi dirki ko boš prisotna v boksu Orjakov! Cena - se bomo že dogovorili, v najslabšem primeru bomo v začetku leta dvignili članarino pa bo! Mislim da bo to 30.5. v MS, ker 9.5. te v Mičevac ne bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno na prvi dirki ko boš prisotna v boksu Orjakov! Cena - se bomo že dogovorili, v najslabšem primeru bomo v začetku leta dvignili članarino pa bo! Mislim da bo to 30.5. v MS, ker 9.5. te v Mičevac ne bo!

ZAKAJ PA MISLIŠ DA ME NEBI BILO V MIČEVAC... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ PA MISLIŠ DA ME NEBI BILO V MIČEVAC... :wub:

Če si pravilno predstavlja kdo si, potem to sklepam po besedah tvojega zaročenca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LAHKO TUDI ZA DOBER DNAR AMPAK SAMO ZA ORJAČKE (poredne) :004

Še malo, pa se bodo ORJAKI med seboj parili :lol1: . No, nekako moramo priti do mini dirkačev :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je žalost hodit po boksih od enga do druzga ko se pa vsak zase drži! Sicer je pa to na žalost Slovencem v krvi zapisano!

Nikol nism imel občutka da se držim zase... :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste tle take bedarije klesal bom zrihtu da bo tale tema enkrat za vselej zaklenjena.

Res je žalost hodit po boksih od enga do druzga ko se pa vsak zase drži! Sicer je pa to na žalost Slovencem v krvi zapisano!

:? :? Berem tole žalost in zavist Slovenčkov :fight2: ....namesto da bi se zraven dirk še zabavali :beer2: :beer1: :yea2: , si nekateri ne morejo odpustiti svojih napak(neuspehov)...žalost res žalost :cry: :cry: :cry: ...ne samo,da je ta tema za zaklent :BUA: :BUA: :BUA: ...jest bi vam še dirke ukinu :angry: :angry: ,ker ne morte prenest čar tekem...tekmovalnost....ja res je tukaj prisotna še organizacija team-a,ampak tudi slabši team-i so zmagovali in se dokazovali z pol manjšim budžetom :book: :book:. Mal se zamislte nad postom spidy-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prebiral tole kregarijo :fight2: malo nazaj, si ne morem kaj, da nebi napisal svojega mnenja okrog tegale. Kot nepoučen bi si lahko mislil, da je to ena klošarska liga, kjer se navijači med sabo stepejo kot na kakem fuzbalu. Kvaliteta nekih dirk se pozna po tem koliko je dober ta peti ali deseti in ne kako je dober zmagovalec, kajti koliko je pa vredna zmaga, če jo lahko dosežeš, tako da premaguješ zanič nasprotnike :? in koliko je vreden naslov če v tej kategoriji vozijo samo trije, dva, ali celo samo en dirkač :hmm: je zgolj črka na papirju :hmm: zato bodimo veseli, da imamo (kvalitetne) nasprotnike in jih temu primerno spoštujmo :OK: Marsikdo od nas motociklizmu veliko daje, a od tega tudi nekaj imamo, sicer se tega nebi šli, pa čeprav vemo, da ima denar (pre)-veliko vlogo pri tem in da se bodo vedno našli tisti, ki ga imajo več :? B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno saj bi še sam mehanik lahko ponižal z OPEN klaso Hlada z 450 klaso...... :beer1:

Ma čudno,čudno;ko sem videl rezultate pa so bili drugi fantje z 450 čisto v vrhu!?Nekaj tu ne štima.Že v Ljubečni je močno zaostajal, še 15 let star Kawasaki mu je

bil konkurenčen... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čudno,čudno;ko sem videl rezultate pa so bili drugi fantje z 450 čisto v vrhu!?Nekaj tu ne štima.Že v Ljubečni je močno zaostajal, še 15 let star Kawasaki mu je

bil konkurenčen... :hmm:

Majstr ne pretiravaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pilot 1,to je pa zelo nizek udarec.Očitno zadeve ne poznaš dovol dobro,zato rajši take obdrži zase.Hladov motor sem sestavil jaz osebno pa na prvi dirki je z njim tudi zmagu,da pa za to dobro opravljeno delo v profi ekipi ne dobiš pohvale da o denarju niti ne govorim.O sposobnosti pa potem kdo je koga nagnal nima več smisla govort.Vse se vidi kako dobre rezultate ima profi Hlad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz najinega odnosa to res ne drži, ampak...

Izjema ne potrjuje pravila kaj... :o :o :o

Ma ne se sekirat Spidy....sj vem da ni name letel, itak pa nihče nikol nebo mogu rečt da mu kdaj nism vsaj mal pomagu, kaj šele da bi se držu zase...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prebiral tole kregarijo :fight2:  malo nazaj, si  ne morem kaj, da nebi napisal svojega mnenja okrog tegale. Kot nepoučen bi si lahko mislil,  da je to ena klošarska liga, kjer se navijači med sabo stepejo kot na kakem fuzbalu. Kvaliteta nekih dirk se pozna po tem koliko je dober ta peti ali deseti in ne kako je dober zmagovalec, kajti koliko je pa vredna zmaga, če jo lahko dosežeš, tako da premaguješ zanič nasprotnike :? in koliko je vreden naslov če v tej kategoriji vozijo samo trije, dva, ali celo samo en dirkač :hmm: je zgolj črka na papirju :hmm: zato bodimo veseli, da imamo (kvalitetne) nasprotnike in jih temu primerno spoštujmo :OK: Marsikdo od nas motociklizmu veliko daje, a od tega tudi nekaj  imamo, sicer se tega nebi šli, pa čeprav vemo, da ima denar (pre)-veliko vlogo pri tem in da se bodo vedno našli tisti, ki ga imajo več  :?  B)  :P

Ti dam prav, profi, ni kaj :yea2: ! Jaz se bil prav šokiran, ko sem vidu kaj se vse dogaja tu v SM! Veliko podjebavanja, kuhanja zamer, nastavljanja pasti, kako na najlažji način nekomu točke vzet,... :BUA: . V CHD dirkah tega nismo bili navajeni, saj smo bili z največjimi tekmeci vedno zelo dobri prijatelji in smo si tudi ogromno pomagal med seboj :OK: . Seveda na stezi prijateljstva ni, toda dirka se pošteno, pa naj zmaga boljši!!!

Zato se je na začetku SM poti, Beno tudi ujel v nekaj pasti, ki so mu jih tekmeci nastavili, pač ni bil te podlosti navajen. Se pa dečko pridno uči in bo vedno težje z njim češne zobat ;) ! Neglede koliko mi, ki smo okoli njega, ropotamo in upijemo, bi se dalo od njega veliko naučiti o poštenosti in kolegialnosti :notworthy: !

Zato mislim, da vsa ta zajebancija in pravokacije okoli teh par dirkačev res ne spada v nobeno temo na MS!

Dajmo vso to energijo vložit v ta naš lepi šport, da bodo fantje še hitrejši, boljši,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....namesto da bi se zraven dirk še zabavali :beer2: :beer1: :yea2: , si nekateri ne morejo odpustiti svojih napak(neuspehov)...

Yes, Yes. Res ne vem zakaj bi v dirke zmetal en kup denarja in cajta, če se pri tem nimam fajn.

Jasno, da bi vsak, ki pride dirkat, rad premagoval ostale. Ampak nekaj pik gor ali pa dol, pa tudi državni prvak pri nas ne bo nikoli niti slaven niti bogat.

Zame je čar nekoga premagat v direktni borbi, ne glede na to za katero mesto gre, pa da si nakonc dava roko, pa pokomentirava mal kako sva se borbala, pa da greva zvečer na eno pivo in da potem komaj čakam, kdaj bo naslednja tekma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa res ne vem! Pa mi povej da ne bomo neutemeljeno višali članarine

sploh mi ni jasno kaj ma tukaj članarina in kdo je pa rekel da bom kdaj vaš član/ica :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh mi ni jasno kaj ma tukaj članarina in kdo je pa rekel da bom kdaj vaš član/ica :chase:

HalOOOOO!!!

Striptieas! Da bomo pokril stroške tega bomo višali članarino :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal moram popraviti nekatere ki vstrajno trdijo koliko so naredili za moto šport

Sestaviti ekipo in hoditi samo na dirke še nepomeni delati za moto šport.

Kar se tiče prijateljstva v boksih, o tem bi se dalo veliko razpravljati. Najbolj nizkotni udarci pa so pluvanje kdo je koga kdaj in kako. V sak tekmovalec ima dobre in slabe dneve temu so primerni tudi rezultati, da pa nekateri ta šport jemljejo bolj profesionalno od drugih pa ni tema ljudi, ki stvari gledajo iz tribun in navijajo za svoje voznike. Za vse pljuvače bo navoljo organizirano tekmovanje na Celjskem sejmu kategorija ( kdo dlje pljune iz mesta).

:D :D :D :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

! Neglede koliko mi, ki smo okoli njega, ropotamo in upijemo, bi se dalo od njega veliko naučiti o poštenosti in kolegialnosti :notworthy: !

Se 100% strinjam glede tega. Tud jest vem in imam izkušnje s tem, da Benotu ni nikol stopilo v glavo to da je pač enden naših najbolših motoristov ( kakor nekomu, ki še vedno vozi CHD)! Je eden redkih, ki ima zelo korekten odnos tudi do najhujših tekmecev. Vsaka čast :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!