Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Sestaviti ekipo in hoditi samo na dirke še nepomeni delati za moto šport.

Ja kaj bi pa ti sploh še rad od mene, jaz znam to delat in to bom delu dokler bom lahko in to kot se šika, ko mi to nebo več uspevalo bom pač nehu....

Če pa zate to ni delo za šport pol mi pa povej enga v boxu ki to dela........se bom poškušu učit od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bi pa ti sploh še rad od mene, jaz znam to delat in to bom delu dokler bom lahko in to kot se šika, ko mi to nebo več uspevalo bom pač nehu....

Če pa zate to ni delo za šport pol mi pa povej enga v boxu ki to dela........se bom poškušu učit od njega.

čisto realno ti si samo mehanik v neki dirkaški ekipi pa dosti reklamnega materijala imaš da zgleda kot se šika za moto šport je pa recimo ravno ORJAK nekaj postoril ker kot za vaš team še ni bilo slišati da bi katero dirko organiziral :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto realno ti si samo mehanik v neki dirkaški ekipi pa dosti reklamnega materijala imaš da zgleda kot se šika za moto šport je pa recimo ravno ORJAK nekaj postoril ker kot za vaš team še ni bilo slišati da bi katero dirko organiziral :004

Aja a SF je pa kurac???? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bi pa ti sploh še rad od mene, jaz znam to delat in to bom delu dokler bom lahko in to kot se šika, ko mi to nebo več uspevalo bom pač nehu....

Če pa zate to ni delo za šport pol mi pa povej enga v boxu ki to dela........se bom poškušu učit od njega.

Pa kva tebe tolk EGO muči, da misliš da leti vse nate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy pa samo Gonzales al KVA!!!? :fight2:

Kakšn Gonzales? Nakonc, ko mate vsi polna usta vsega, moram pa jest za tist kar obljubte, da boste nardil okrog skakat... Zato pa drugo leto ne bo dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Funkcija predsednika? Ne more presednik vsega opravljat... Če nekdo reče, da bo zrihtal določene stvari, pa ga pol čakamo skor pol leta... S tem da je bil predsednik najbolj skeptičen do tega če bojo ostali delal... Na koncu sva delala samo dva, ostali, k so tulil Dirka! Dirka!, pa so bli "paradni konji"... Da si ne bi po pomoti ostali kakih zaslug lastil...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu sva delala samo dva, ostali, k so tulil Dirka! Dirka!, pa so bli "paradni konji"... Da si ne bi po pomoti ostali kakih zaslug lastil...

Kr povej jim SF.... :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čisto realno ti si samo mehanik v neki dirkaški ekipi pa dosti reklamnega materijala imaš da zgleda kot se šika za moto šport je pa recimo ravno ORJAK nekaj postoril ker kot za vaš team še ni bilo slišati da bi katero dirko organiziral :004

Ma brez orjakov pa res nebi bilo nič.Saj kapo dol, ampak napihujete se pa trikrat bolj kot Verbič...Gotovo vas bolijo joške od trkanja po prsih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brez orjakov pa res nebi bilo nič.Saj kapo dol, ampak napihujete se pa trikrat bolj kot Verbič...Gotovo vas bolijo joške od trkanja po prsih :naughty:

JA SPIDY MA ŽE HRASTE UHANČKI SO MU PA TKO ŽE DOL POPADAL SRED SEZONE :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti stewardessa, eno neumesno vprasanje ! : kako se lahko PONUJAS deklini :wub: " malo povzdrzeval ", ce pa mas doma zaroceno s trebuhom ?

Smesko pride pride na forum vsake tok cajta pa takrat pove tist k je res (dejstva) :OK: !!!

Fantje (seveda tudi punce) nehajte z vaskim zmagovalcem (trivenoto) in zacnite z drzavnim prvakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti stewardessa, eno neumesno vprasanje ! : kako se lahko PONUJAS deklini :wub: " malo povzdrzeval ", ce pa mas doma zaroceno s trebuhom ?

Smesko pride pride na forum vsake tok cajta pa takrat pove tist k je res (dejstva) :OK: !!!

Fantje (seveda tudi punce) nehajte z vaskim zmagovalcem (trivenoto) in zacnite z drzavnim prvakom.

NAPAKA V TVOJI PREDSTAVI ...... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :? :huh:

Sej odzdej naprej bom pa čisto tiho tudi besede ne bom več reku, ker zadnje čase itak dobivam samo nizke udarce, tko da, pridni bodite pametujte tako najprej kot ste dosedaj in prosim bodite še malo bolj prepotentni itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.dejstvo: motocikli st.248050 (citiram tvojo izjavo)

hmm deklina ce si dobra in ce nisi na vseh podrocjih zacetnica se javim za moza mehanikarja,pa tut tebe ce bi lahko kdaj pa kdaj malo povzdrzeval...

2.dejstvo:(siva pot vodi me kamor hoce srce na ...)

trebuh je prav lepo viden - cestitam

3.dejstvo:(objavljene slike vaskega zmagovalca)

www.starlane.it/Racing.htm

smesko je svoja dejstva utemeljil, pa ti stewardessa?

(kje je tuki napaka v moji :004 predstavi?!?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze neki cajta gledam to pa sm se udlocu da se tut jst prjavm u forum kokr vidte.

Ti :-) pa s ud hudica :devil: , mas pa res hude vire.

good girls go to heaven, bad girls go to anywhere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.dejstvo: motocikli st.248050 (citiram tvojo izjavo)

hmm deklina ce si dobra in ce nisi na vseh podrocjih zacetnica se javim za moza mehanikarja,pa tut tebe ce bi lahko kdaj pa kdaj malo povzdrzeval...

2.dejstvo:(siva pot vodi me kamor hoce srce na ...)

trebuh je prav lepo viden - cestitam

3.dejstvo:(objavljene slike vaskega zmagovalca)

www.starlane.it/Racing.htm

smesko je svoja dejstva utemeljil, pa ti stewardessa?

(kje je tuki napaka v moji :004 predstavi?!?)

NAPAKA JE TUKI KER NIMAM NOBENE DOMA Z TREBUHOM SORY.... :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :cry: Ej folk, a res ni nobene novice da mormo skoz ene starine pogrevat...naj kdo napiše kaj novga, nekaj kar bi mogoče naključnega bralca zanimalo o Supermotu v Sloveniji, ker če bo bral to kar se tu dogaja tud na tekmo nebo pršu. :hmm: :hmm: :hmm:

Dajmo bit vsaj mi od tega trenutka naprej mal bolj pametni in se nehajmo pregovarjat :fight2: , ker men se zdi da je eni skregani hordi najlažje vladat, sj skor nimamo skupnega dialoga, to pomen da itak nemormo dosežt nobenih sprememb tekmovalcem oz. organizatorjem v prid, koneckoncv nam vsem ki sodelujemo na bilokakršen način v tem športu.

Naslednjo sezono vozmo skup z Hrvati, pa ja nas nebodo oni prekašali v složnosti no... :( :( :(

Naj za začetek vsak napiše kdo se mu za naslednjo sezono zdi favorit in zakaj, oz. kakšen napredek se pričakuje od ostalih.

Naj napiše kdo bo nov kater bajk bo vozu in v kateri klasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda da bo začel dirkati JOŽE PRAZNIK z hondo 450 pa ROK SITARJEV tudi z hondo 450 pa SPIDY pa ISTOK LOBOREC se bo menda vrnil...... :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil trco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Sitar bo pa kar supermoto zacel a kaj? Zanimivo. Sem bil takrat na tekmi ko se je poslovil od motokrosa. Zdej pa supermoto. Sam da ma Hondo :OK:

Jaz se vedno najboljs privoscim Benotu :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!