Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Tudi mi vam želimo vse naj naj, pa veliko osebnih uspehov kot tudi v športu!!!

Šternovi

PS

triveneto, bajs, klobasa, ..., :devil:! Vse skupaj malo morgen! Sicer pa nima veze, uživajte še naprej :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tam v padovi je ful kratka in nezanimiva proga,lan je medizza tolikokrat padu,da po moje še sam ne ve točen :D

drugač je pa ena blondinka hudo konkurenco tipom delala :OK:

bomo videl kako bo letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno, zdravo in uspešno novo leto 2004 tudi tebi!

Jaz pa tebi želim ponovne vključitve v supermoto dogajanje in da bi dobil dobre ali pa vsaj poštene voznike,ki bi ti znali biti vsaj malo hvaležni in pripadni!

SREČNO VSEM V 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kolk plačate B) B) B)

gidl sej v moto sportu ne gre vse za denar, sej se lahko tudi sportno udejstvuješ za razvoj SM-ja na slovenskem ne da se pa sedeti na večih stolčkih na enkrat biti (mehanik,instruktor,frajer pa še reklamni pano) sej te bo razneslo se pred sezono kaj bo pa pol...... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gidl sej v moto sportu ne gre vse za denar, sej se lahko tudi sportno udejstvuješ za razvoj SM-ja na slovenskem ne da se pa sedeti na večih stolčkih na enkrat biti (mehanik,instruktor,frajer pa še reklamni pano) sej te bo razneslo se pred sezono kaj bo pa pol...... :unsure:

Spidy ti ne sprašuj tle po netu ampak se direkt na Šternouga Benota obrn. Sm prepričan da bi si kdaj pa kdaj vzel cajt in te -nasprotno od Gidla :hmm: - nauču kakšnih fint zastonj. :OK:

Je pa druga varjanta: Roka (Bizjakovga afkors) praš pa se skupi zapelta po pisti hehe. Mende se poznata... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej te bo razneslo se pred sezono kaj bo pa pol...... :unsure:

jah me pa bo....boš vsaj ti zadovoljna... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah me pa bo....boš vsaj ti zadovoljna... :OK: :OK: :OK:

kvečem zadovoljen, si pa moraš priznati da instruktor ravno nisi si dober mehanik samo da predrag za slovenske dirkače nič ne rečem lahko postaneš tudi to ,za kar ti že pred začetkom sprašuješ po denarju madona sej boš celo gorensko užel dej še kaj za nas ostale pusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak meni se pa še noben inštruktor javu!

Sej bi mi mehanik tudi prav prišel, da o brhkem dekletu v boksu sploh ne govorim ampak lepo korak za korakom :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogovarjam se naokoli vsekakor se bo začel na črko H :hmm:

Možno da je kkšna Honda CRF 450, k ma lih že en tak stroj doma pa je vidu da je to raketa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa kakšen Horex. :lol1: Za Spidya, kot začetnika, preko glave :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil Boječka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa kakšen Horex. :lol1: Za Spidya, kot začetnika, preko glave :naughty: :naughty:

mislim da bo nekaj novejšega kakšen hisyong ali pa njemu po kvaliteti enak harly kaj pa vemo mogoče pa helikopter pa sploh ni važn sam da dela spidy ti sam GASSSSSS :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa mal poglej temo SM 2003,je kr nekej slikc...jst mam precej fotk in tud neki filmčkov iz ljubečne,murske sobote in domžal.ko (če) mi bo ratal usposobit svojo stran bom pa dal kej gor

na unmu linku zgorej maš pa tud precej povezav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo spidy, pohvalno!!!

Pa spet en Orjak v SM več.

Kak lep nov kombi ma pa Gidl!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!