Skoči na vsebino

Supermoto SLO 2004


BINCA

Priporočene objave

Strokovno sem ugotovil da te slike nisi posnel ti.

Kr se tiče investiranje je pa to na bazi povpraševanje ponudbe. Ker na žalost je trenutno povpraševanje večje od ponudbe bom primoran investirati tudi več kot sem mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovno sem ugotovil da te slike nisi posnel ti.

sej se ni pustni teden da ima že lasuljo na glavi ali pa ima morda močne veze pri cartattoo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom ugrizno v jezik in nekaj vprašal?

Iščem SUPERMOTO inštruktorja?

..poskusi s Cycom....!

(učil se je pri Stewie Wonderju...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kekec u temo si brcnil... Cyc nima supermota... .) Ampak vidm da maš čez Cyca dost za povedat... A taktiko blatenja so vas v Tacnu učil? Pol zgleda da ti mal bolš obvladaš... Se ti ponujaš? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga ne moreš zjebat v temi politiziranje ga ni treba tukaj brez kakršnega koli vzroka omenjat... Tam dokončajta začeto...

Al pa mogoče nimaš argumentov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strokovno sem ugotovil da te slike nisi posnel ti.

Priznam.... :grim :grim :grim vse priznam... :grim :grim :grim

Ampak če dobr pogledaš je zraven fotografa še ena oseba... :kva2: :kva2: :kva2: .... ki gleda na zaslon digitelca.... :grrr :grrr :grrr

Popravljeno . Popravil gidl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zato, da mu še tistih nekaj laskov ne odnese veter  :lol1:

(đst đouking, ne zamert)

Pod tistimi laski se skriva pamet k glih zdele študira ktero butasto tele je naredu tvoje amortizerje na VOR-U in zgleda da mi jih bo mogl odpast še precej da bom tole remek delo skup spravu :xx: ......

ampak ni pene, se žrtvujem za vas :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj zanimivo se mi pa zdi to da ko se jaz oglasim tema SM 2004 spet živi. Nedolgo tega je bilo vse tiho ko sem jaz za nedoločen čas temo zapustu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod tistimi laski se skriva pamet k glih zdele študira ktero butasto tele je naredu tvoje amortizerje na VOR-U in zgleda da mi jih bo mogl odpast še precej da bom tole remek delo skup spravu :xx: ......

ampak ni pene, se žrtvujem za vas :grim :grim :grim

Hehe sam en mali popravek: men jih ni mogu še noben nardit, ker VOR-a nikol v življenju nism pelu še. Če pa za Marjana mislš.....

Bi pa prosu brez kakršnihkoli žaljivk ala "butastih telet" in podobnih, ker mislim da take izjave oz. žaljivke vseeno ne spadajo sem kaj praviš :BUA: - če se že greste neko profesionalizacijo?

Opažam da je v prvenstvu SUPERMOTO vsepreveč prenapetih odnosov in preveč besednega dvoboja - še največ se grejo repenčit mehaniki ekip. :BUA: Žalostno se mi zdi, saj v CHD do tega nikoli ni prihajalo oz. zelo poredko in kar je pomenilo največ: vsi so oz. smo si pomagali med seboj kakorkoli smo pač bili zmožni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah je že res da še nisi vozu SM ga pa kmal boš....kot sem jaz seznanjen....opazka ni letela na tebe al pa na Marjana, letela je na tistega ki je sastavu (predvidevam da Italjani) vilce za VOR-a katere so po mojem mišljenju čist mim.

Kar se pa napetosti tiče ja pa res velika in mislim da s tem ni nič narobe, si vsaj povemo kar si pač imamo za povedat...

O CHD-ju pa rajš nebi, ker mislim da si še premlad in da si bil tudi ko si bil prisoten preveč zavit v vato da bi sploh vedel kaj vse se tam dogaja, pa tud časi niso več taki kot so bili...ni več rivalstva in borb....zato se je tud situacija močno umirila. Verjemi pa da je blo še več žaljivk in celo pesti, kot pa danes v SM, samo da takrat še ni blo interneta in javnost tega nikoli ni mogla brat oz. sodelovat v debatah, danes lahko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O CHD-ju pa rajš nebi, ker mislim da si še premlad in da si bil tudi ko si bil prisoten preveč zavit v vato da bi sploh vedel kaj vse se tam dogaja, pa tud časi niso več taki kot so bili...ni več rivalstva in borb....zato se je tud situacija močno umirila. Verjemi pa da je blo še več žaljivk in celo pesti

Glede takrat ko sem bil sam prisoten..... se ne spomnim ali ne pomnim da bi se kdaj, ko so vozili Silvo, Bine, Gorec, Jerman.... in ostali da bi pele kakšne pesti... Mogoče zvečer ko je bilo malo pijano ali kasneje kje drugje.... ker na dirkališču nisem nikoli oz. zelo redko zasledič kakšno ravsanje? Pa ne mislim sedaj tukaj zgoraj omenjene ker mislim da so bili od večine še najbolj korektni tekmovalci.

Se pa strinjam s tabo, da so se časi - na žalost - zelo spremenili, kar je velika škoda :(

Čeprav spoštujem tvojo iskrenost pa vseeno mislim, da je treba včasih kakšno stvar oz. komentar vseeno zadržati zase. Priznavam pa da si eden redkih če ne celo edini trenutno, ki se je z vso dušo vrgel v Supermoto in vem, da vam bo z ekipo marsikje v tujini tudi uspelo narediti dober rezultat :OK:

PS: Ker bom letos verjetno prvič sploh pelu supermoto, saj moram priznat da se 2 leti tudi usedu nism na motor mogoče pridem k tebi celo po kakšen nasvet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki drugega mene zanima... Kolk ste že kandidatov nabral za turist klaso? Lansko leto so bli fantje zlo glasni... Kaj je pa zdej s tem? Kolk jih misli peljat? jJ tud kej novih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst upam da bom letos že uspel nov moped naštimat :unsure: ,drugač bi pa tud z aprilio kšno odpeljal :P ...jebiga sam da se voz. :yea2:

drgač mam pa frenda k (če zamenjal motor) gutov tud peljal. upam da se ne bodo vsi poskrili ko se bo treba peljat?! :angry: turist klasa bi bla res zanimiva! :yea2:

drugač pa vprašanje:a bo ta 'turist razred' na vseh dirkah in se bojo točke seštevale tko k za državno prvenstvo,al bo vsaka dirka posamezna?mogoč bi blo tko bolš,ker verjetno bo prišel na dirko na brnik recimo kdo,ki je tle blizu doma-na hrvaško pa ne bo hodil al pa v mursko soboto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je vsaka dirka posamična... več skupaj jih pa šteje za nekaj.. Tega pa ne razumem kaj si hotel pripomnit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!