Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

Pozdravljeni

Slisal sem da bo tudi letos moto sejem v padavi v italiji. Kjer naj bi bili veliki popusti na lanskoletne modele moto opreme. Sejem naj bi bil v Januarju samo ne poznam tocnega datuma.

Ce kdo kaj ve o tem naj prosm kj napise pa se ce je kdo tok prijazen ce bi lahko poslal kaksen mesten nacrt ali kaj podobnega tako da se bo dalo razbrati natanko kje je ta sejem.

Thanks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne moreš zgrešit,peleš se po avtocesti proti padovi in gledaš kje piše ob strani in na tablah fiera potem pa sam znake fiera gledaš

če pa te zanima mi bomo najbrž spet šli pa povej iz kje si pa če hočeš lohk plac rezerviram zate(gre se s kombijem)

pošl mi PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je tam kaj ponudba motocross, enduro opreme???

Boljše ali slabše kot IMOT?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kerga januarja naj bi to bilo?

Kar se tice touring opreme (hlace, skornji,..), se zna kaj najdet al naj cakam na IMOT(zaradi cene mislim- je na IMOT-u ceneja ali so tudi tu taka znizanja)?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala

za informacije verjetn bomo sli z mojim avtom pa tocn kdaj v januarju se pa sejem odpre. Jst si morm ene skorne pa hrbtenicnik kupt. Pol bi pa se mal pogledu za kaksne tank torbe pa dezne kombinozone...

Kok mas se placa v kombiju pa kok racunas pa kdaj...tko sam za INFO.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm po netu brsku pa sm najdu stran http://www.padovafiere.it

kjer bi se dal kj najdt datum naj bi bil 17-19 januarja ure pa v soboto od 09.00 - 22.00 v nedeljo pa 09.00 - 20.00 sam to se men mal sumljiv zdi da traja samo 2 dni moja italjanscina je bol slaba tko da bi vas prosu ce mal brskate po netu ce mate cas da se te informacije dobi natancno.

post-20-1070867728.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze mam INFORMACIJE

16-17-18 jan

Vstopinina je za odrasle 11eur

za otroke 8 eur

Odpre se ob 9.00 in zapre ob 20.0

A kdo ve: A je full navala na ta sejem. Naprimer jst bi rabu skorne pa bi rad tko mal z popustom npr al pa lanskoletni model bi bil pa sploh lep za velik popust seveda. Pa npr ce jst grem ob soboto a se bo dal se kaj tazga dobit. Al je bl tako nacelo kdo prej pride prej melje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze mam INFORMACIJE

16-17-18 jan

Vstopinina je za odrasle 11eur

za otroke 8 eur

Odpre se ob 9.00 in zapre ob 20.0

A kdo ve: A je full navala na ta sejem. Naprimer jst bi rabu skorne pa bi rad tko mal z popustom npr al pa lanskoletni model bi bil pa sploh lep za velik popust seveda. Pa npr ce jst grem ob soboto a se bo dal se kaj tazga dobit. Al je bl tako nacelo kdo prej pride prej melje?

..pridem.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Need help

Kako je zdj s temi ivami pa z carinami. Zdj bom sel v italijo v padavo na sejem pa mislm kupit skornje hrbtenicnik pa se kaksno opremo. Zdj zadeva zna bit cez 50,000sit kaj nj zdj nardim. Kok lohk cez mejo nesem ne da bi placu carine kako oz kdaj dubim ivo nazaj ce jo prijavim....djte to mal folk opisat.

THANKS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stvari na sejmu kupljene ive ne boš dobil.

Izbira je manjša kot na IMOTu, mneja o tem sejmu so precej deljena.

Mogoče bi mene zanimal plac v kombiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 240 eur na osebo ce se ne motm :hmm: :doze:

Prepustnica 50.000,00 Sit, potni list 16.000,00 Sit, ampak ponavljam; na sejmu ne boš dobil fakture, zato na meji - čaraj. V Padovo se pa sigurno splača it v petek, v soboto je en miljon ljudi, največji popusti so pa v nedeljo- če kaj ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to ne pozabit - to je Italija,... za vsako ceno se je treba pogajat

Primer: lani smo bili tam s prijatelji. En je kupoval tank torbo. Cena je bila 65 EUR (to niso tiste, ki ležijo vsepovprek; prodajalec jo je dal ven iz vetrine). Govora je o kvalitetni tank torbi z dobrimi magneti (sprobana na street motorju brez vetrne zaščite - torba stoji kot pribita). Cena 65 EUR in smo se pogajali... končna cena 40 EUR... to pove vse...

V ITALIJI SE JE POTREBNO POGAJAT (to ni Nemčija, da tisto kar piše velja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si mislu s tem caraj na carini?

Davek, Račun, Tax Free,.. take zadeve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V Padovi sem bil lani. Saj sam sejem je zanimiv predvsem kar se tiče raznih predelav predvsem HD in ostalih znamk čoperjev in cruiserjev. Prodajni del sejma pa me nikakor ni prepričal vse je bilo svinjsko drago, tudi če si zbil ceno je bilo še vedno dražje kot na IMOTU, kjer sem bil letos.

Po moje se pa še najbolj splača iti nakupovat nekam v Avstrijo k Luisu, Hein Gericku ipd. ter kupiti robo, ki je v akciji in do maja dobiš če MWSt nazaj. Na sejmu ti namreč ponavadi nihče ne da niti računa, kaj šele da bi ti izpolnili Euro-tax obrazec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Pa še to ne pozabit - to je Italija,... za vsako ceno se je treba pogajat

Primer: lani smo bili tam s prijatelji. En je kupoval tank torbo. Cena je bila 65 EUR (to niso tiste, ki ležijo vsepovprek; prodajalec jo je dal ven iz vetrine). Govora je o kvalitetni tank torbi z dobrimi magneti (sprobana na street motorju brez vetrne zaščite - torba stoji kot pribita). Cena 65 EUR in smo se pogajali... končna cena 40 EUR... to pove vse...

V ITALIJI SE JE POTREBNO POGAJAT (to ni Nemčija, da tisto kar piše velja).

dan!

jas bi sm vprašu :? če gre kdo v padovo na bike expo z organiziranim prevozom

pa iz kje.jas bi se prkluču zravn če je vrjanta :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v padovo na bike expo z organiziranim prevozom

17.1.2004 MK FEISTRITZ IZ ILIRSKE BISTRICE, PO MOJE JE ŠE NEKAJ PROSTIH MEST ------PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.1.2004 MK FEISTRITZ IZ ILIRSKE BISTRICE, PO MOJE JE ŠE NEKAJ PROSTIH MEST ------PM

tudi v Novem mestu je še nekaj mest fraj...

Pokliči Janeza Jeršina 041677344, stane pa 6500 sit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi v Novem mestu je še nekaj mest fraj...

Pokliči Janeza Jeršina 041677344, stane pa 6500 sit....

PREVOZ 2500 SIT+VSTOPNICA ZA SEJEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!