Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

če kdo dol kje na parkirišču zagleda naš kombi (citroen jumper) naj kar zraven stopi bomo kakšno rekel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sejem smo preživel in lahko rečem nekak tkole:veeeeelik šare po ugodnih cenah,malo manj je bilo dobre in kvalitetne opreme po precej normalnih cenah,precej opreme za predelave in nekaj večjih firm k so mele svoje štante (kawasaki,yamaha,suzuki,aprilia..če sm kerga zgrešu me ne tepst) velik je blo tud zrihtanih avtov k so bli prov zanimivi za pogledat!

post-20-1074379991.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zbudil po post-sejemskem spanju in morampriznati, da sem bil razocaran.

Hostese, ki ponavadi sejme ven vlecejo so bile tu, ne samo redke, tudi super povprecne.

Predelave so bile super, vendar nic takega, da bi ti sapo vzelo.

Prodajni del pa tako kot so ze omenili - drago k kurba.... Medtem, ko bi pricakoval nizje cene od normalnih trgovin, je bilo ravno obratno... Weird teli italijani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce je se prezgodaj za mene ampak kaj je to za en zelen motor

to je ena predelana honda cbr900rr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res zaskrbljujoče. Ali res hostese počasi izumirajo. :hmm:

Sicer pa veliko za videt, veliko tistih, ki gledajo;

veliko za kupit, malo tistih, ki kupujejo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša skupinca, bolj visokoamortizirajočih motorjev, je kar v redu in po zelo ugodnih cenah nakupila raznoraznijade, od čelad, hlač, jaken pa tudi veliko novih stvari je bilo videt, sicer nič pretresljivega...nekak je še čutiti, da je sejem v razvoju in če se res seli moto oddelek iz bolonje v padovo, je temu sejmu treba v prihodnosti pripisat še kaj več veljave

dejansko je bilo opaziti največ gužve pri off road štantih, kar nakazuje na njegovo vedno večjo priljubljenost, privoščljivost, ugodnost in dejansko zbližanje človeka s strojem v vzdrževalnih pogledih

so pa krom people res poskrbeli za največji šov znotraj dvoran, ker nasploh največji je bil pa zunaj s SM in freestyle tekmo - po količini gledalcev seveda

moja splošna ocena: 8,5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no če smo že pr hostesah,mogoč da po kšnih boljših sejmih res vidiš kšn supermodel več,ampak sej mogoč so ble pa tle bolše po srcu! :D

post-20-1074460131.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia,kje je bil ta motor 3 leta nazaj!!?!mašina je pa taka k moja,edina razlika je da se da pokrovček odmontirat tm k pride ventil v izpušni kanal,torej se ga da namontirat! :)

SM 125

post-20-1074460406.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej batzajla a TALE je bla tut dobra po srcu, pa si hotu mal sprobat

se meni zdi da hodste po teh sejmih sam babe gledat ne pa pleh...... :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DJ-hotu sm ji pokazat kje me je konj ugriznil v ramo :P

tandrket-zarad bejb se hod na zurke pa v diskace,mas vsaj sanso ksno zapecat...na sejem se gre valda zarad mopedov,avtov,opreme...samo zajebancija pa tud more bit! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!