Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

Bla v nedeljo v Italiji. Parkerplaci ubitacni - pol ure smo zihr iskal. Sistem spuščanja je bil OK. Cene prevec nabite, se mi zdi, da so ble lani manj. Motor kr neki, tud avtov je blu. Siht k je blo premal coper izbire zame, sm predelani. Dež, potem pa v SLO še sneg. Tko, da smo se nazaj peljal v NM 7h, brez verig. Največ k smo peljal je blo 60km/h. Zanimiva nedelja. Drgač pa nč posebnga.

lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi smo preživeli sobotno padovo in njen "bike expo" z nekaj besedami; skoraj zgubili živce, dokler smo do sejma sploh prišli, gužva in spet gužva....

smo pa bili hitro pomirjeni ob pogledih na čudovite jeklene konjičke in hude deklice ki so jih krotile :P :D

par slikc sledi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Vsak čas bo konec leta in zopet bo JANUARJA sejem v PADOVI

tudi 15.01.2005 bo naš klub organizeral izlet v PADOVO vsi ki ste že odšli z nami v padovo ali munchen vete da z nami ni dolgčas sedaj se bomo še bolj potrudili za vas vse informacije na telefon 041 781 060 Primož

Cena z vstopnico pride 7.500.00 sit

v ceno je pa tudi vključeno

v ceno je pa tudi vključeno :beer1: :beer2: na avtobusu

več pa na:http://www.vaski-boysi.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak čas bo konec leta in zopet bo JANUARJA sejem v PADOVI

tudi 15.01.2005 bo naš klub organizeral izlet v PADOVO vsi ki ste že odšli z nami v padovo ali munchen vete da z nami ni dolgčas sedaj se bomo še bolj potrudili za vas vse informacije na telefon 041 781 060 Primož

Cena z vstopnico pride 7.500.00 sit

v ceno je pa tudi vključeno

v ceno je pa tudi vključeno  :beer1:  :beer2: na avtobusu

več pa na:http://www.vaski-boysi.com/

Vaški, če bi se jaz, pa še mogoče kakšen od mojih prijateljev odločil it, bi blo mogoče se k Vam priključit kar na mejnem prehodu v Vrtojbi?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaški, če bi se jaz, pa še mogoče kakšen od mojih prijateljev odločil it, bi blo mogoče se k Vam priključit kar na mejnem prehodu v Vrtojbi?

Pozdrav od Roberta

mislim da bomo šli čez Frnetiče če bi vas tam pobrali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.1.2004 MK FEISTRITZ IZ ILIRSKE BISTRICE, PO MOJE JE ŠE NEKAJ PROSTIH MEST ------PM

jebemu sveca,sem se mislila že prijavit nakar sem opazila da se težko za leto dni nazj :grrr

a greste pol drugo leto tud

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!