Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

hahaha

noben me ni vidu,

skratka blo je fajn,pa gužvvva

sam štanta od honde ni blo nikjer,takp da tanove golde ob 30letnici ni blo sramota

SANDA7!

Saj ne boš zamerla, a ne?!

Kar utrl'no se je v trenutku.

Jaz sem se imel tud lušt'n!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hude fotke :OK:

P.S a ni fletna una hostesa od Derbija, se mi je tko sladko nasmehnila ko sem šel mimo njihovga štanta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh cagiva a res??? a se ti loh še jz "sladko" nasmehnem? :lol1:  :D

Ne ti pa ne smeš, ker nisi hostesa :devil: :grrr :grrr :grrr

no ja bom premislil o ponudbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

derbi ma zmer hostese hude do amena :) takoj zadej sta pa aprilia in yamaha...mogoč kawasaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

ALI BO KAKŠEN ORGANIZIRAN PREVOZ???

Sicer grem s svojim avionom!

Če se ne motim je ponavadi vaški organiziral prevoz. Trenutno se še ni oglasil, čeprav je kakšen mesec nazaj, ko je "organiziral" prevoz v Milano omenil tudi ta sejem. Pošlji mu PM, jaz osebno bom verjetno kar z "motomobilom" šel, čeprav bi bil kakšen organiziran prevoz kar dobra rešitev :hmm:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni tudi letos bomo organizirali prevoz v padovo odhod bo 21.01.2006 cena bo znana ukratkem približno 8.000 sit seveda s karto in kar paše zraven več informacij na tel 041 781 060 Primož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravleni tudi letos bomo organizirali prevoz v padovo odhod bo 21.01.2006 cena bo znana ukratkem približno 8.000 sit seveda s karto in kar paše zraven več informacij na tel 041 781 060 Primož

Ko bo mogoče, povej kakšen je plan, kdaj se gre, pa kdaj bi se predvidoma prišlo, kajti ta dan imamo ravno en rojstni dan, ne bi bil rad preveč pozen, ker drugače bo treba res z avtom :) Pa kje bi šli čez mejo .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padova odhod 21.01.2006.ob 3h iz Domžal možnost je tudi pobiranja cena 8.000 sit vsebuje prevoz+karta in kar še paše pri nas info in prijave 041781 060 ali v naši Brunarci MK Vaški Boysi na izvozu z AC.Domžale

post-2574-1136976116_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vaški
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!