Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

Šestnajst vprašanj imamm ampak bi zastavil samo enega, ki me najbolj zanima!

Sem gl4dal razpored razstavljavcev(karto vseh hal) vendar mi nekako n8i jasno ali pa nisem prav gledal v kateri hali bodo prodajali usnje, kombinezone,...Najprej bi šel namreč direktno v tisto halo da opravim "nujne potrebe"....pa to ni sranje ali pitje piva...

Če ima kdo kakšen info mogoče!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šestnajst vprašanj imamm ampak bi zastavil samo enega, ki me najbolj zanima!

Sem gl4dal razpored razstavljavcev(karto vseh hal) vendar mi nekako n8i jasno ali pa nisem prav gledal v kateri hali bodo prodajali usnje, kombinezone,...Najprej bi šel namreč direktno v tisto halo da opravim "nujne potrebe"....pa to ni sranje ali pitje piva...

Če ima kdo kakšen info mogoče!?

Sicer ne vem po halah, vendar če bo tako kot prejsnja leta, potem če gledas oz. gres noter s te strani ko ustavi avtobus oz je večje parkirišče pred sejmom, je to nekje na drugi strani, proti koncu hal. Je pa precej tega tako da boš težko ne našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj iz okolice maribora al pa ptuja bo mogoce organiziran kaki prevoz?

naš avtobus bo pobiral nekaj folka v celju če ti to odgovarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa sam zanima če se splača it na ta sejem glede nakupa? A so stvari cenejše kot pa tu?

lp Grega

..Grega,pravijo,da ne obstajajo neumna vprašanja...

Ampak,včasih sem v dvomu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Grega,pravijo,da ne obstajajo neumna vprašanja...

Ampak,včasih sem v dvomu....

No,no...če bi G kupil samo rokavice se mu morda ne splača tako daleč, ne?

Prec ugriznit v koleno, kaj? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Grega,pravijo,da ne obstajajo neumna vprašanja...

Ampak,včasih sem v dvomu....

Ah tud taki mormo bit ane, vsi pa tud ne mormo bit tok pametni kot nekateri. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no...če bi G kupil samo rokavice se mu morda ne splača tako daleč, ne?

No, mene tole sicer nič ne briga... Ampak, če greš na moto sejem samo zato, da si nekaj kupiš, se res postavi logično vprašanje: Kakšen motorist si?

Je pa racionalno, to drži! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa moje vprašanje je blo čist resno, ker kupujem spomladi motor, bi rabil tudi opremo, to bi bil moj prvi motor(nekaj v rangu 125 ccm). Nimam še čisto nič opreme, in bi rabil pač jakno, rokavice, ledvični pas čelado in mogoče čevlje. Zdej me pa zanima, (ker jz nimam pojma o sejmih in trgovinah v tujini) če se splača it za vse te naštete stvari na ta sejem. Pa kolko bi recimo prišparal (če bi tu nakupil opreme za tam 150-200 k) koliko bi na sejmu ali pa v kaki drugi trgovini(v tujini) dobil ceneje?

lp Grega

No, mene tole sicer nič ne briga... Ampak, če greš na moto sejem samo zato, da si nekaj kupiš, se res postavi logično vprašanje: Kakšen motorist si?

Je pa racionalno, to drži! :hmm:

Ja jz trenutno še nism motorist, začetnik ampak vseeno bi rabu opremo, spomladi najverjetneje kupim Hyosunga gt 125 r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa moje vprašanje je blo čist resno, ker kupujem spomladi motor, bi rabil tudi opremo, to bi bil moj prvi motor(nekaj v rangu 125 ccm). Nimam še čisto nič opreme, in bi rabil pač jakno, rokavice, ledvični pas čelado in mogoče čevlje. Zdej me pa zanima, (ker jz nimam pojma o sejmih in trgovinah v tujini) če se splača it za vse te naštete stvari na ta sejem. Pa kolko bi recimo prišparal (če bi tu nakupil opreme za tam 150-200 k) koliko bi na sejmu ali pa v kaki drugi trgovini(v tujini) dobil ceneje?

lp Grega

Ja jz trenutno še nism motorist, začetnik ampak vseeno bi rabu opremo, spomladi najverjetneje kupim Hyosunga gt 125 r

po moje se ti bolj splača it februarja v Munchen na sejem IMOT .)

no čeprov tud tuki se marsikej najde,jz sem v Padovi kupil rokavice in škornje,kr ugodno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje se ti bolj splača it februarja v Munchen na sejem IMOT .)

no čeprov tud tuki se marsikej najde,jz sem v Padovi kupil rokavice in škornje,kr ugodno :)

Sam kokr sm slišu, se v Nemčiji ne da barantat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa srečo 8000 član .)

Ob večjem nakupu se da definitvno barantat tudi na IMOTU (pač če boš kupil samo ledvični pas najbrž ne, če pa jim boš odpeljal kpl opremo se pa zna zgodit da boš rokavice in kak ledvični pas dobil za povrh.) Je pa res , da v tujini niso več tako ogromni »prihranki« kot pred 5 leti. Greš bolj iz tega namena, da vidiš en »pošten« moto sejem, (pač motoboom je v redu, samo ni tako obsežen kot recimo Imot) pa mi stari mački gremo že zaradi drugih mačkov, da potem kakega mačka več domov pripeljemo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa moje vprašanje je blo čist resno, ker kupujem spomladi motor, bi rabil tudi opremo, to bi bil moj prvi motor(nekaj v rangu 125 ccm).

lp Grega

Ja jz trenutno še nism motorist, začetnik ampak vseeno bi rabu opremo, spomladi najverjetneje kupim Hyosunga gt 125 r

Gregor!

Oprosti!!! Resnično se ti opravičujem, če si začetnik!

Kot so navedli nekateri za menoj, ti tudi jaz svetujem, da je za nakupe in "glihanje" res primernejša Padova kot IMOT v Munchnu. Ni pa pravilo!

Želim ti dober nakup! V Padovi boš imel kaj videti. Pravijo, da bo letos sejem večji, kot kdaj koli prej!

Morda se pa celo srečamo!

Ej, lejga! Še enkrat, se TI opravičujem! :worship:

Pa veliko srečnih kilometrov TI želim!!! :yea1:

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa srečo 8000 član .)

Ob večjem nakupu se da definitvno barantat tudi na IMOTU (pač če boš kupil samo ledvični pas najbrž ne, če pa jim boš odpeljal kpl opremo se pa zna zgodit da boš rokavice in kak ledvični pas dobil za povrh.) Je pa res , da v tujini niso več tako ogromni »prihranki« kot pred 5 leti. Greš bolj iz tega namena, da vidiš en »pošten« moto sejem, (pač motoboom je v redu, samo ni tako obsežen kot recimo Imot) pa mi stari mački gremo že zaradi drugih mačkov, da potem kakega mačka več domov pripeljemo :doze:

8000 član tega pa še opazu nism hehe

No Hanzi, ampak a so cene tam brez barantanja občutno manjše kot tu ?

Kakšne izkušnje pa imaš tam z barantanjem?

lp Grega

Gregor!

Oprosti!!! Resnično se ti opravičujem, če si začetnik!

Kot so navedli nekateri za menoj, ti tudi jaz svetujem, da je za nakupe in "glihanje" res primernejša Padova kot IMOT v Munchnu. Ni pa pravilo!

Želim ti dober nakup! V Padovi boš imel kaj videti. Pravijo, da bo letos sejem večji, kot kdaj koli prej!

Morda se pa celo srečamo!

Ej, lejga! Še enkrat, se TI opravičujem! :worship:

Pa veliko srečnih kilometrov TI želim!!! :yea1:

Hoj

Ah nč hudga ne sekiri se, hvala za lepe želje, res upam da bi mi ratal kej pametnga kupt, mogoče se pa res kdaj srečamo :OK: :OK: :OK:

lp Grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blabla.... Ampak, če greš na moto sejem samo zato, da si nekaj kupiš, se res postavi logično vprašanje: Kakšen motorist si?

Odgovor na to vprašanje je zelo preprost in nadvse logičen: Takšen, ki gre na moto sejem samo zato, da si nekaj kupi. A morda zato nima pravice živet ali se dičiti z nadvse laskavim nazivom "motorist"? :hmm: :slap: :grrr <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Hanzi, ampak a so cene tam brez barantanja občutno manjše kot tu ?

Kakšne izkušnje pa imaš tam z barantanjem?

Vsako leto je manjša razlika (prvič bil 2002, zadnjič lani).

Nekateri so zbarantali uspešno nekateri malo manj.

S padovo nimam izkušenj, verjamem besedam da se da v padovi bolj barantat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa srečo 8000 član .)

Ob večjem nakupu se da definitvno barantat tudi na IMOTU (pač če boš kupil samo ledvični pas najbrž ne, če pa jim boš odpeljal kpl opremo se pa zna zgodit da boš rokavice in kak ledvični pas dobil za povrh.) Je pa res , da v tujini niso več tako ogromni »prihranki« kot pred 5 leti. Greš bolj iz tega namena, da vidiš en »pošten« moto sejem, (pač motoboom je v redu, samo ni tako obsežen kot recimo Imot) pa mi stari mački gremo že zaradi drugih mačkov, da potem kakega mačka več domov pripeljemo :doze:

:grim :grim :grim

Za konkretnejše nakupe se verjetno bolj obnese munchen, pravila sicer ne more bit

Pri stvari ki človeku všeč je mislim da neumno gledat na 10 jurjev ipd.

Zato...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda zato nima pravice živet ali se dičiti z nadvse laskavim nazivom "motorist"? :hmm: :slap: :grrr <_<

A seveda 'ma! Sicer je treba zadevo reševat' kompleksno, od začetka.

Z "GregaT", sva se kar se tega tiče, lepo zmenila na 4 :eek: in ne potrebujeva noben'ga "advokata"!

Lepo pa, da si se oglasil! :yea1: Cenim tvoje mnenje! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo opazil, da navigacijski program TomTom z zadnjo mapo Italija te ulice (via Tommaseo 59) sploh ne najde?

Ne moreš verjet :slap:

Lp, M.

Ps. Al sem jaz kaj spregledal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo opazil, da navigacijski program TomTom z zadnjo mapo Italija te ulice (via Tommaseo 59) sploh ne najde?

Ne moreš verjet :slap:

Lp, M.

Ps. Al sem jaz kaj spregledal?

Ja, sem spregledal. Naslov ni Via Tommaseo, temveč Via N. Tommaseo In potem je mogoče najti :blush:

No, če ne druga, sem se spet nekaj naučil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj iz okolice maribora al pa ptuja bo mogoce organiziran kaki prevoz?

Lešnik (MC AMD-TAM) pelje iz MB.

Cena prevoza 5000 SIT (brez vstopnice).

Vse informacije na 041/555-170, Lešnik Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kokr sm slišu, se v Nemčiji ne da barantat...

Seveda znaš kvalitetno barantat po italijansko? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!