Skoči na vsebino

MotoSejem Padova ITALIJA


ICE_MAN

Priporočene objave

prodam popolnoma nov 2 delni kombinezon 58 NRG turing (dobavljena je bila napačna barvna

kombinacija) cena 650 eur :topic: Drgač se pa vidimo na BIKE EXPO ( imamo štant hala 8 št.24)

easyshow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me okvirno koliko je iz Kranja, ali pa iz Ljubljane kilometrov do Padove in ali je iz avtoceste kaj označeno sejemsko raztavišče, da vem približno kdaj v soboto štartati.

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me okvirno koliko je iz Kranja, ali pa iz Ljubljane kilometrov do Padove in ali je iz avtoceste kaj označeno sejemsko raztavišče, da vem približno kdaj v soboto štartati.

Hvala!!

Iz Ljubljane cca 270km po avtocesti .) Sejmišče je seveda označeno. Piše "fiera" že iz izstopa iz avtoceste in te potem table vodijo do tja. Vsaj tako je bilo dve leti nazaj, lahko tudi tri :)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me okvirno koliko je iz Kranja, ali pa iz Ljubljane kilometrov do Padove in ali je iz avtoceste kaj označeno sejemsko raztavišče, da vem približno kdaj v soboto štartati.

Hvala!!

Od Kranja do Padove imaš cca 290-300 km. Za sejem je kar lepo označeno, loviš table FIERA. štartaj pa raje malo bolj zgodaj (okrog 5-6h, če greš z avtom), ker se ponavadi v padovi full zaštopa.

Hehe Robert, očitno sva istočasno odgovorla :OK: Jaz grem letos v petek (jutri), da vidimo, če bo manj gužve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Gre morda kdo jutri (v nedeljo) v Padovo in ima še en prostorček v avtu? Z veseljem bi šel zraven, samo pokliči(te) me, moja cifra je v profilu. Že vnaprej se zahvaljujem!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino je blo,po mojem bolš k prejšna leta.je pa ene 120 slik s tetami na ali ob ali brez motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še nekej :photo: od mene, drugač pa :OK: le bolj bi moral označit, da je boljš parkirat na začetku mesta pa pol z busom naprej, pa bi pršparal dva kroga po mestu oz. 40 min.

lp

post-8796-1137936290_thumb.jpg

post-8796-1137936407_thumb.jpg

post-8796-1137936439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je kar zanimivo, iz Kranja je 290km, zjutrej od 9h naprej je pa guzva pred padovo ker vsi hitijo na sejem, tko da je res bolš iti bolj zgodaj da si ob 9h že pred sejmiščem, pa še parking ni problem.

Drugače pa opreme je ogromno za kupiti, kombinizonov, čelad, cene nisem niti primerjal ampak se mi je zdelo relativno ugodno. Nov dainese kombinizon od 450 - 600eur...čelade arai, shoe po 300eur...mogu bi pa točno pogledati model in primerjati...

Drugače se mi pa zdi da se v nemčiji bolj potrudijo za samo organizacijo sejma in predstavitvijo, ker tukaj recimo kawasaki pa suzuki sta imela prov cudne štante...pa tud kakšnih modelov se je manjkalo.

V glavnem najbolj mi bo v spominu ostal BMW R1200 GS Adventure....se je splačalo peljati dol pa ga pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto manj custom pa chopperjev,vec cestnih ,streeetfight skoraj ni bilo videt.Cene nič posebnega razen če si veliko spraševal pa naletiš na priliko...par slik

37gy.jpg41de.jpg60jz.jpg52wf.jpg

19gj.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je super, nič gužve na AC, izkušnje od lani pridejo prav tako da sem bil že ob 7:50 na parkirišču!

Full motorjev, predelav, trgovine, bejb,...

Slike sledijo!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!