Skoči na vsebino

KAČJE RIDE


Sanda7

Priporočene objave

quote:

glede na to,da tudi sam to cesto _relativno dobro_ poznam,upam,da ne prletis kaksnemu enakomislecemu nasproti.pri konvergencni hitrosti nad 230 km/h bi si pa jaz rad ogledal,kako se umaknes.in predvsem kam.

S tovarniškimi zobniki sem prišel do največ 220 km/h, pa še to je bilo navzdol z dosti zaleta (bi šlo še hitreje, pa sem bil že krepko v blokadi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že bila tema?

Ah, kačje ride... Še ena "full gas" relacija je od Rijeke (skozi Učko) pa po avtocesti do Vodnjana pred Pulo, kjer se AC konča. Lepi, dolgi pregledni ovinki. Nekaj za 250+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj je že bila tema?

Ah, kačje ride... Še ena "full gas" relacija je od Rijeke (skozi Učko) pa po avtocesti do Vodnjana pred Pulo, kjer se AC konča. Lepi, dolgi pregledni ovinki. Nekaj za 250+.

ja sam na tej cesti sem že doživel radar tako da malo pazi

Škoda ker je že mraz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še par mescev pa bo spet hrumelo po naših cestah.JUHU živel prvi maj praznik dela.Shit ker ni Novo leto,pa božič in dan mrtvih poleti da bi gonil motorje do onemoglosti.Kaj če bi zadevo premaknili na poletjejaz sem full za.Pejmo mal pred parlament

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dobre ride so na Podmejo to je iz Prebolda (Celje) na Trbovlje. Nov asfalt zelo dober oprijem, ovinki so tekoče speljani, velik boljš kot na Postojno. Celo amaterčki, kot sem sam lahko polagamo do konca z enduro seveda. Res pa je , da se z enega placa ne vidita niti dva ovinka skupaj. Je cesta bolj za vozit, kot za gledat ali se razkazovat. Če vas zanese v Celjski konec poskuste, ne bo vam žal! Samo dol proti Trbovljam je za en k... cesta-.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

quote:

iz Prebolda (Celje) na Trbovlje. Nov asfalt zelo dober oprijem, ovinki so tekoče speljani, velik boljš kot na Postojno.

LP Boriss.

Na tej cesti je bilo v mesecu juniju se 4 km makadama, a je zdaj ze asfalt? Asfalt je res OK!, vendar je cesta bolj za endurce in supermoto. Za cestake so ovinki preveč zaprti. Mi ni filing v prvi skozi ovinke terat.

Tadej

Danes preveril, že asfaltirano.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dvovaljnikom gre čez te ovinke super tudi v drugi,edino čez makadam sem se bolj cjazu.A pravte da ga ni več?Špica!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ne, da si bil ob enih zjutri na Podmeji. A si kaj položu? Je veliko peska na cesti?

LP Boriss.

Napaka v glavi. Dan štejem za danes, dokler ne grem spat, pa četudi je to ob 5h zjutraj.

Pravilno je seveda včeraj (v soboto).

Nisem polagal, ker je bila cesta tam vlažna in popeskana in sem v glavnem previdno iskal avtomobilske kolesnice.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, sam enkrat sem se peljal po tej cesti pa je res zakon. Full dobri ostri ovinki, asfalt je itak mega, ko je nov. BMWjcek je praskal po tleh skroz. Je pa res cesta najbolj primerna za Enduro&Co.

Lp

rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Folk sezona se je že skor začela vsaj tuki na notranjskem 12stopin notorji že brnijo po cesti cekini pa že hlapijo skoz avspuh.TO MI DELI

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjih 10 dni tudi pri nas odlično vreme. Dodobra izkoristili podarjeno.

V nedeljo popoldne sonce v naše kraje privabilo tudi Climberja in Mačico.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma, sezona se definitivno zacenja! Ceprav danes malo dezuje...

in kot kaže bo kmalu pričelo tudi snažiti.KONČNO SE BO ZARES ZAČELA SEZONA SMUČANJA!!!!!!!!

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oćitno res saj sneži kot noroAmpak mi smo optimisti in nestrpno čakamo spet lepo vreme sonček pa vsaj 10stopin pa bo spet lušno.JUPI

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No ja, Planina se mi je letos že v štartu mal zamerla. Sm mel bližnja srečanja z možmi (z slabo) postave/o, pol so me pa še čez par dni po črnih kronikah vlačil.

A jebiga...nobena župa se ne pogloda tok vroča, kukr se je pržgala...

Planina = luštnu (sploh z duketino)

Bolje pujsek v ogradi, kot sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No ja, Planina se mi je letos že v štartu mal zamerla. Sm mel bližnja srečanja z možmi (z slabo) postave/o, pol so me pa še čez par dni po črnih kronikah vlačil.

A jebiga...nobena župa se ne pogloda tok vroča, kukr se je pržgala...

Planina = luštnu (sploh z duketino)

Bolje pujsek v ogradi, kot sploh ne.

Baje so imeli prejšnjo nedeljo racijo po ridah in bližini.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Baje so imeli prejšnjo nedeljo racijo po ridah in bližini.

Jep. Kot ze receno: s Climberjem sva samo na ridah videla nasproti vozeca dva avtomobila v primernih razmikih.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Folk danes je bila spet pizdarija na Ridah,ven je letu en cestak,sicer nisem bila ravno tam ker sem prej obrnila tako da točno ne vem kaj se je zgodilo,no morda bo pa gdo kaj vedel pa napisal.Zdaj pa bi bil že skrajni čas da nam zrihtajo Grobnik oz dirkališče kjer bi lahko uživali dirkači in norci.Tako vsaj nebi ogrožali sebe in drugih.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba, na zalost je bil nase gore list.. Motosvetovec...

Ampak o tem ne bi jaz pisal, ker ni moja stvar.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Seba, na zalost je bil nase gore list.. Motosvetovec...

Ampak o tem ne bi jaz pisal, ker ni moja stvar.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Ni tvoja stvar je pa naša stvar.

Bil je racer s katerim smo pred cca 3 tedni pri climberju jedel zelo dober štrudel.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ni tvoja stvar je pa naša stvar.

Bil je racer s katerim smo pred cca 3 tedni pri climberju jedel zelo dober štrudel.

Sonce naj sveti vsak dan

In kako sta jo odnesla Racer in njegov 748 ?

Lojzi ma vas rad

Popravil/a - lojzi dne 31/03/2002 ob 09:44:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Seba, na zalost je bil nase gore list.. Motosvetovec...

Ampak o tem ne bi jaz pisal, ker ni moja stvar.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Ni tvoja stvar je pa naša stvar.

Bil je racer s katerim smo pred cca 3 tedni pri climberju jedel zelo dober štrudel.

Sonce naj sveti vsak dan

upam da ni hudo, pozdravite ga in naj cimprej okreva

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Seba, na zalost je bil nase gore list.. Motosvetovec...

Ampak o tem ne bi jaz pisal, ker ni moja stvar.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Ni tvoja stvar je pa naša stvar.

Bil je racer s katerim smo pred cca 3 tedni pri climberju jedel zelo dober štrudel.

Sonce naj sveti vsak dan

upam da ni hudo, pozdravite ga in naj cimprej okreva

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

kakor sem danes slisal v ridah so rekli da bi ze prisel domov pa ga v bolnici na travmi ne pustijo domov v casu vikenda ( tako da ni hudo..

SRECNO- ZDRAVJA EN KOS ....

CAS IMAS SAMO CE SI GA VZAMES !

mare GSX-F

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven ga danes niso spustili, zaradi tega, ker je imel danes še okolistični pregled. Na desno oko, ki je precej rdeče je slabše videl. Baje ni nič resnega, bo čez tri, štiri dni ok in bo šel ven verjetno že jutri!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Twistom sva se v soboto ob 14h peljala čez kačje ride, pa ni blo nobene frke. To se je mogl zgodit precej pred tem al pa kasneje, sicer pa v ridah nisva srečala nobenih motoristev.

Čimprejšnje okrevanje!

Lp, Pjotr.

Samo brez panike, pa dol z moje žene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!