Skoči na vsebino

KAČJE RIDE


Sanda7

Priporočene objave

quote:

quote:

Seba, na zalost je bil nase gore list.. Motosvetovec...

Ampak o tem ne bi jaz pisal, ker ni moja stvar.

Ni tvoja stvar je pa naša stvar.

Bil je racer s katerim smo pred cca 3 tedni pri climberju jedel zelo dober štrudel.

Hanzi, narobe si me razumel.

O takih stvareh je najbolje, da pise tisti, ki se ga tice. Da ne pride potem ven tista varianta: rekla-kazala. Oziroma: veliko babic, kilavo dete. Oziroma: too many cooks spoiled the broth. In se in se bi alhko nasteval...

Nisem mislil, da to ni moja stvar, ce se je Racer poskodoval, ampak da naj o tem PISE SAM OZIROMA TISTI, KI RES VE, KAJ SE DOGAJA.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem prišel dol zatem 10 minut ko je padel!Ma je stal in mislim da ni blo hudga je bil pa dukati pošteno udarjen!

Nam bo pa itak sam sporoču ko bo aktiven!

Sej je pa to zgodilo po 16.00 uri - mislim da!!

In so pol bli policaji ful tečni!!Sta bla naslednji dan radar in 2 patrulji prisotni tako da ni blo norenja!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ to je pa res,treba povedat da skor vsak dan stoji radar pred gostilno Demšar,to je v bistvu v samen centru Planine,tako da veste in pejte rajš počas skoz naselje,edin če mate preveč denarja.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

EJ to je pa res,treba povedat da skor vsak dan stoji radar pred gostilno Demšar,to je v bistvu v samen centru Planine,tako da veste in pejte rajš počas skoz naselje,edin če mate preveč denarja.

sanda LIVE TO RIDE

Pa rdeč golf na sredi rid. Sem mislil, da imajo sam laserje, pa sem spregledal golfa. 15.000sit, pa še z avtomobilom z sireno se je podil za mano. Najhuje je pa to da so me ustavili 1 uro po (kao) prekršku. Njihov opis motorja, črn in tablica ki ima c črko??????

P.s. Pupa če sta z Rolijem slišala sirene za sabo, so bile meni namenjene.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Borisssssuper, hvala za informacijo, grem preizkusit čim bo kaj časa in vremena.

Ehehehe... pa pazi, da ti Gilerca ne zakuha....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem Gregsovem nasvetu.

obenem...pa...!!!

Pazi..ni popolnoma pometena, nekaj ovinkov ima še vedno pesek..beri fini pesek, poleg tega je pa asfalt še dokaj mrzel, previdnost na ovinkih, ko se začne gozd. Preverjeno !!!

Pa obilo užitkov in adrenalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, zakuhala ne bo, je tiste ovinke že nekajkrat prevozila. Edina nevarnost je, da odtrgam stopalko menjalnika, ker moram zaradi pomanjkanja ccm, KM in Nm neprestano žagati po menjalniku gor in dol

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borissuper hvala za informacijo počakam še na sončka pa se zakadim tja gor,upam da ne bote jezni če vam kak ovink zravnam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

....ne ravnat moje drill steze!

Zarja

Zarja a ti si že vozila pol ma Prebold-Podmeja-Gabersko-Trbovlje ?[

Ne. Je predalec za vsakodnevni popoldanski trening. Bi pa z veseljem. Enkrat skupaj?

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trbovlje-Podmeja-Prebold

Sem jo prevozu pretekli vikend, je lepo spucana.

Samo pazte, asfalt je še mrzu, najbolj nevarni pa so lokalni mudžahedini na področju Prebolda, ker čes tiste rajde tišijo spuščene jugote in stare golfe kar po celotni širini ceste (iščejo idealno linijo).

To sva s punco doživela kar dvakrat, enkrat s spuščenim jugotom, drugič pa seveda s starim golfom. Pizda, kmalu bi naju pometla s ceste.

Glede na to, da to cesto dobro poznam, pa še posebej pazste na Trboveljski strani, ker je tam cesta v dosti slabšem stanju (zožitve, zlizan asfalt, mudžahedini).

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ride so ponovno v totalnem rascvetu,kot vidim jih tudi motosvetovci pridno obiskujete.Le tako naprej.Samo še en kafič fali.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fali kafič

Tako kot na smučišču. Kupiš dnevno karto, se potegneš gor, zapičiš smučke v sneg, zaležeš na osončeni stol, razpneš bundo in tako smučaš cel dan, popoldne pa pograbiš smučke in rečeš "Matr smo danes smučali".

Zamenjaj smučke in smučišče z ridami in motorjem in ugotoviš, da bi tam en kafič z lepo razgledno teraso bajno nosil denar.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaj se je zgodilo prejšnji vikend na Ridah???

A je bil kak motosvetovc zraven ko sta dva motorista čelno prletela???

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A je bil kak motosvetovc zraven ko sta dva motorista čelno prletela???

Je bilo kaj hujšega

Ni važno kaj - važno da je Bandit !!!!!

LP SBN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

....ne ravnat moje drill steze!

Zarja

Zarja a ti si že vozila pol ma Prebold-Podmeja-Gabersko-Trbovlje ?[

Ne. Je predalec za vsakodnevni popoldanski trening. Bi pa z veseljem. Enkrat skupaj?

Zarja

Skupaj na ovinke,....njaaammiiii, komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti četrtek sem bil tudi jaz na Planini, Sanda7. Žal mi je, da se nisva ogovorila. Če bi videl poleg tebe SV-ja in ne ER-a, bi mi povleklo, da je to katera od Motosvetovk, tako pa se je mudilo na ovinke . Pa drugič .

Mogoče bo kdo upošteval mojo prošnjo. Na Planini in podobnih lokacijah po SLO, kjer se vozi gor dol, se mi redno dogaja, da mi motorist (ponavadi »manj nagnjeni«) pripelje nasproti po mojem pasu. Ponavadi ima potem precej problemov s »popravljanjem« smeri in vračanjem na svoj pas, poleg tega pa oba spravlja v veliko nevarnost. Kdor to počne naj se zaveda, da precej motoristov hitreje vozi ovinke kot on sam in naj zato ne sklepa po sebi, da njegova hitrost in s tem preostala čas in pot, še dopuščata vrnitev na svoj pas. Velikokrat bo moral tudi motorist, ki mu prihaja nasproti reševati njegovo »sranje«, da ne bi počilo. Saj se vozimo, da uživamo na poti in ne da dospemo na cilj. Torej, kdor vozi na čas naj gre na dirkališče. Kdor pa se rad nagiba, pa ne bo šel ovinkov sekat, saj so že tako premalo zaviti. Torej, kdor ni sposoben ovinka odpeljati po svojem pasu (pa ne samo s kolesi), naj pač zniža hitrost, da ga bo zmogel. Razni postavljači na ovinku za gledalce na Planini (in tista polovička ovinka prej): Za gor po svojem pasu 80km/h za dol 85km/h.

Namesto »kafiča« raje WC na Planino, marsikdo ima polne hlače.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič se je zgodilo glih to o čemer je Leon govoril!

Nekdo s športivo gor, dol pa eden umirjen možakar, lepo počasi pa varno!

Pride tip s športivo iz ovinka in ga nese na drugi pas, pa prleti v možakarja ki je pravilno pripeljal po svojem pasu(počasi)!Pa ga tip s špotrivo podere!Padeta, vstane umirjen tip in se že zakadi proti divjaku!Če ga nebi drugi ustavli bi grmelo!!!

To nisem vidu na lastne oči ma mi je eden povedu!Kriza da te tako eden divjak podere, ti pa nč kriv!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CESTE NISO ZA DIRKAT !!!... tudi famozne ride NE ... Vsi silni športniki umirte se malo in vozite po svoji strani ceste, kot da druga polovica ceste ne obstaja, razen če je preglednost popolna. Ravno danes je en ves plastičen in divji po moji strani pripeljal ... ... Ko bo mene kdo zbil, mu pomaga samo kredit v banki za moj nov motor, sicer gre v trugo ...

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 03/06/2002 ob 23:54:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se močno strinjam s tabo - kdor hoče dirkat nej gre na Grobnik!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zaradi premajhne izkušenosti in mogoče celo strahu ležijo ride samo do določene hitrosti. Junior me mimogrede pelje scat. Pa kaj!!! Peljem tako hitro, kolikor še lahko speljem lepo po svoji strani, pa sem vseeno že tudi petke brusil. Potlej pa gledalci na ovinku rečejo:"No ta je pa star ata, nima smisla gledat" Ma briga me!! Se furam zase, ne za njih.

ABSOLUTNO VOZITE PO SVOJEM PASU!

Tega se držim in zahtevam tudi od drugih. Imajo pa poleg belonogavičnih dirkačev še lokalni frajerji, playboji s kmetov to prekleto navado vsak ovink presekat. Ta lev ovink, pa mu šodr izpod koles na cesto leti. Pa p...a mu m.....a, če si frajer, boš z isto brzino po svojem pasu peljal, sicer si pa drek!! Bi bilo treba uvest posebne dovolilnice za dirke po TV in v živo gledat. Gleda prenos, pol pa misli da je najmanj Schumi!! Ma je k...c ne pa Schumi!!

Pa mlade mamice z deco v avtu niso nič boljše!

Hotchko, prav si rekel. Samo jaz bi iz njegovga pufa dva motorja kupu, potlej bi ga pa še u truga spravu, da zihr ne bi vaje ponovu!!

Če bi bil sploh še živ!

Popravil/a - Horjo horjulis vulgaris dne 04/06/2002 ob 09:45:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride so sicer zakon je pa dejstvo da je še večji užitek se do njih pripeljat (kaj bi dal da bi bil iz MS )!!!

No kak krogec al dva mislm pa še vedno po njih narest! Sem se prejšno nedeljo okol 13.00h peljal tam čez in ni bilo tam niti enega samega motorista (ne razumem)!!!Ta vikend se vidimo tam!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!