Skoči na vsebino

KAČJE RIDE


Sanda7

Priporočene objave

Kačje ride - pha; prevozim jih z eno roko na balanci, z eno pa na M... B) Thundercat - prid h men u Idrjo (po Zali)...brez premz! :P  Pa de te vidm! :P  :P  :P (Kolk smo pa mi frajerjipress) B)

Hočko - prjatu; sej veva zakaj gre ;)  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  B) Al Ne?! :blink:

A zdej boš pa še ti težu la kaj!

kaj pa ti delas?!

Branim se pred neresničnimi trditvami...to je moja pravica in dolžnost....

PA še neki Ice...kaj sem zdej jst tle mona ker povem kot je res...zdej sm pa jst tle s Fazerko največji norc na Ridah...ne!Mislm.....ne vem zakaj takšne domneve...kdor me pozna ve kako vozim...sploh pa ve da se vozim skupaj s punco že 4 leta in ne divjam...tako da kdor napiše da sem frajr mu bom zatežil...ma ne pozabit da on teži prvi meni!

Poglej nazaj kako se je razprava začela pa boš vidu zakaj se gre!

Imam morde občutek da ti nisem povšeč Ice ( in tvoja izjava No Shit Sherlock)!

ok,ce hoces v javnosti....

ne,niso mi vsec te vrste tvojih - in od ostalih enako - objav,KI NIMAJO NOBENE VEZE S TEMO! v prihodnost bom vse take zbrisal.kot sem ti ze napisal na PM,ce se bodo ostali zaleteli z glavo v zid,ti seveda ne smes manjkati pri tem velikovaznem opravilu in bos probal biti prvi v zidu.vrtec je resna zadeva proti nekaterim tukaj.

kako ti vozis je meni osebno totalno vseeno,dokler nobenega ne ogrozas.vecinoma vidim,da se ti osebno vedno pocutis ogovorjenega,ce nekdo nekaj napise cez ride,kar tebi ni vsec.zahtevas tolerantnost drugih in pravico do mnenja,drugim jo negiras.premisli kaj pocnes in kako to pocnes najprej zase,preden gres vsem ostalim 1. soliti pamet in 2. zjebati vsako temo,ki ti pride pod prste.

vsec mi niso tipcki,kot si ti,ki pocnejo zgoraj omenjeno.drugace te ne poznam in nimam druge podlage si ustvariti mnenje o tebi.

seveda lahko temo se vedno zbrisem in tudi vse podobne v prihodnosti in bo zadeva enostavno resena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti ze napisal na PM,ce se bodo ostali zaleteli z glavo v zid,ti seveda ne smes manjkati pri tem velikovaznem opravilu in bos probal biti prvi v zidu.vrtec je resna zadeva proti nekaterim tukaj.

kako ti vozis je meni osebno totalno vseeno,dokler nobenega ne ogrozas.vecinoma vidim,da se ti osebno vedno pocutis ogovorjenega,ce nekdo nekaj napise cez ride..

Ice, madona, pa kaj ti ne veš, da so Ride namenjene ravno dirkanju in polaganju, da je tam uradni moto-stadion, da za plačano vstopnino organizatorji zavarujejo gledalce in dirkače, da je asfalt tam poseben dirkalni, da so narejene izletne cone in da bodo verjetno na Kačjih ridah drugo leto vozili tudi Rossi, Melandri, Checa, Bayliss in drugi, ki so že slišali o tej super uradni "dirkalni" zadevi, pa še "družili" se bodo lahko? :D :D :D :lol: :lol:

Edino ne ve se še, al bodo dirkali z endurami, samokolnicami ali motorji, ki na tistih bitumnih odlično ležijo :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem bil 2,5 metra pre daleč na levi......Pa sem reku če sem šu čez črto pa je reku skoraj pa sem še enkrat reku a sem šu čez črto pa je reku kmalu bi šu pa sem še enkrat reku a sem šu čez črto pa nič ni reku nazaj je šu

Težil ti je neupravičeno.

Kot praviš, je bla guma na desnem pasu. Kaj pa šlem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ride so bile lepe, sedaj pa niso več, si mi jih čisto usral, v postojno bom raje hodil po avtocesti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar trapejte neumnosti,ampak jst bom še zmeri hodila na ride,pa če vam je prov al pa ne.Itak da je boljš kot pa v LJ v tistem betonu pa onesnaženem zraku.Ah sej nima veze,vsak po svoje boga moli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Branim se pred neresničnimi trditvami...to je moja pravica in dolžnost....

PA še neki Ice...kaj sem zdej jst tle mona ker povem kot je res...zdej sm pa jst tle s Fazerko največji norc na Ridah...ne!Mislm.....ne vem zakaj takšne domneve...kdor me pozna ve kako vozim...sploh pa ve da se vozim skupaj s punco že 4 leta in ne divjam...tako da kdor napiše da sem frajr mu bom zatežil...ma ne pozabit da on teži prvi meni!

Poglej nazaj kako se je razprava začela pa boš vidu zakaj se gre!

Tisti ki spremljate dvoboj ... če hočete videt kako se napiše brc v temo si preberite citat od ThunderCat-a... sliši pa se vvvvuuuuuuuuššš (brez bum na koncu)..... :) ;)

... tebi ThunderCat pa priporočam malo manj samoogroženosti. Ne vem, kje si dobil idejo, da mislim nate, ko pišem o divjakih na Ridah. :unsure: :blink: :o Ti si pač gledalec, ki une trote posredno spodbuja k divjanju, tebi pa divjaštva nisem pripisal ... se motim ? ;)

... sicer pa pravijo, da mačka cvili, če ji stopiš na rep ... :D :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bili policaji z radarjem okrog 15:00 že na Ridah... ziher bodo do večera služili... in ziher bodo tudi zaslužili... pa ne samo za tri bureke (tolk policajov je bilo)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bili policaji z radarjem okrog 15:00 že na Ridah... ziher bodo do večera služili... in ziher bodo tudi zaslužili... pa ne samo za tri bureke (tolk policajov je bilo)....

Ja sem slišu za radar...tudi služli bojo fajn!

Danes pa še bolj...sem vidu v Postojni kolone motoristov proti morju!

Pa previdno, tudi v Postojni zna bit radar!

Jutri bo na ridah spet veselo...če ne bo džja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tundercat učeri sva te s Šoškotom čakala na ridah tebe pa od nikoder.Se vidimo kaj danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Tundercat učeri sva te s Šoškotom čakala na ridah tebe pa od nikoder.Se vidimo kaj danes.

Shit, Hočko in Ice sta mu vse veselje vzela... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!