Skoči na vsebino

pomoc pri seminarski nalogi


aleks

Priporočene objave

Lep pozdrav !V soli sem se odlocil da bom pisal seminarsko nalogo o nas motoristih (naslov naloge "odnos do motoristov") zato bi vas prosil da mi pomagate z svojimi izkusnjami in mnenji ce pa slucajno veste za ksen podoben clanek na netu ali ket drugje bi bil pa zelo hvalezen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od LuCy sestrična je to lani delala, zihr ti lahk da pa prefotokopiraš pa je.

Pa tudi Hanzi pozna neko deklco, ki se tud zanima za motoriste, kot se je recimo Douglas Adams zanimal za Komodske varane ...

Skratka: pošlji privatno sporočilo (PM) Hanziju in LuCy, pa ti bosta zihr lahko pomagala naprej...

Odnos do nas motoristov je pa enak, kot odnos do nas kolesarjev, odnos do nas izbrisanih ali odnos do nas, ki imamo eno levo in eno desno nogo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam tisti vprašalnik od Lucy je imel tudi mal čudna vprašanja. Upam, da jih ne bo kdo razumu narobe, pa bomo motoristi spet usrani. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošlji mi mail naslov na PM pa lahko dobiš mojo seminarsko za sociologijo "motoristi v slo kot subkultura", ni nič posebnega, mogoče pa ti bo pomagala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

tud jest bi rabu pomoč pri izdelavi seminarske naloge, v bistvu bolj pri njeni predstavitvi. Zanima me kje na internetu bi lahko najdu kake statistične podatkov o motoristih, kolk nas je, kolk smo povprečno stari, itd... B)

Forum sm pregledov z iskalnikom, samo sm najdu samo podatke o nesrečah <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

tud jest bi rabu pomoč pri izdelavi seminarske naloge, v bistvu bolj pri njeni predstavitvi. Zanima me kje na internetu bi lahko najdu kake statistične podatkov o motoristih, kolk nas je, kolk smo povprečno stari, itd... B)

Forum sm pregledov z iskalnikom, samo sm najdu samo podatke o nesrečah <_<

Mogoče povprašaj na Statistični urad Republike Slovenije (SURS)?

Zadevi se menda reče Statistični letopis RS....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

tud jest bi rabu pomoč pri izdelavi seminarske naloge, v bistvu bolj pri njeni predstavitvi. Zanima me kje na internetu bi lahko najdu kake statistične podatkov o motoristih, kolk nas je, kolk smo povprečno stari, itd... B)

Forum sm pregledov z iskalnikom, samo sm najdu samo podatke o nesrečah <_<

kolko nas je preveri po številu registriranih motociklov v slo. vse ostale podatke boš zelo težko dobil ker nihče ne raziskuje tege. je tudi mene zanimalo pa mi doslej še ni uspelo najt nobenih podatkih o starostni strukturi itd. poglej po tujih trgih tam nekaj takšnih razskav imajo čeprav jih ne moreš enostavno prenest na slo ker smo mi glede tega še mlad trg, ki se šele razvija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na domači strani statističnega urada nič ne najdem o motoristih :BUA:

Spomnem se da je v Motosi -ju eno okence z nekimi statističnimi ciframi. Zdi semi da je pisalo da motorji obsegajo 1% slovenskega voznega parka, ne vem točno ga nimam zdele doma. A bi se dal mogoče komu pogledat če so zraven kaki viri napisani al pa kej... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na domači strani statističnega urada nič ne najdem o motoristih :BUA:

Spomnem se da je v Motosi -ju eno okence z nekimi statističnimi ciframi. Zdi semi da je pisalo da motorji obsegajo 1% slovenskega voznega parka, ne vem točno ga nimam zdele doma. A bi se dal mogoče komu pogledat če so zraven kaki viri napisani al pa kej... :?

pa ti na SURS pokliči ... na netu itak nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na domači strani statističnega urada nič ne najdem o motoristih :BUA:

Seveda ne. Pojdi tja in daj delati poizvedbo. Aja, zadevo moraš plačati. No ja, lahko pa statistični letopis pregledaš, če bo kaj takega noter...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko probaš na arhivu družboslovnih podatkov.....

ADP je osrednji slovenski družboslovni arhiv podatkov. Naša naloga je shranjevati podatke iz preteklih raziskav, da bi jih bilo mogoče ponovno uporabiti. Podatki so namenjeni predvsem izobraževanju ter raziskovanju. Prednost arhiva je v tem, da so podatki iz različnih raziskav urejeni in spravljeni na enem mestu, kjer lahko uporabniki poiščejo in naročijo gradivo, ki ga potrebujejo

Tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!