Skoči na vsebino

Zaplenjeni motorji


Pervy

Priporočene objave

V "naj slovenske ture" sem opisal pot v avstrijo na golico in lavamund. BERI POZORNO:

ICE ME JE OPOZORIL, DA JE PO NOVEM OMEJITEV POVSOD 70 KM/H, AMPAK KER SEM SE V NEDELJO TAM VOZIL IN NI BILO NIKJER POLICIJE SVA Z KOLEGOM (VMAX) TEKMOVALA KOT NORA. PAC NIKDAR NE UPOSTEVAM OMEJITEV.

PAZI, PAZI: VCERAJ SEM ZVEDEL DA TI POLICIJA TAKOJ ZAPLENI IN PRODA MOTOR CE VOZIS VEC KOT 100 KM/H IN DA JE VEDNO MINIMALNO 3-5 KONTROL.

ZATO CE GRESTE ACHTUNG, ACHTUNG.....

PS: meni je se zdaj vroce ce se spomnim da sem redko vozil pod 120 km/h....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avstriji? vec kot 100 km/h? ej pol bi bil jaz pa ze dolgo pesec.daj to malo bolj podrobno razlozi,prosim.kdo ti je to povedal,velja samo za tujce itd....hvala.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, zdaj 100km/h ali tu nekje, vglavnem stvar je res. baje je pisalo tudi v avstrijskih casopisih ker so nekateri motoristi tozili in tozbo seveda zgubili.

zdaj ce velja samo za avstrijce ali tudi za tujce ne vem, ampak verjetno je kazen tako visoka da bi jim tako ali tako lahko samo motor pustil. baje so cisto znoreli in imajo vedno 3 ali vec kontrole. no razen tisto nedeljo, na sreco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vec kot 100 km/h ali vec kot 100km/h prevec?

pri prvi so kazni od ATS 300.- do 5.000.-

pri drugi varijanti je pa verjetno,da nimas dosti cvenka s seboj.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 10 km/h prevec do ATS 500.-

do 20 km/h prevec do ATS 1.000.-

do 40 km/h prevec do ATS 10.000.-

cez 40 km/h prevec v mestu sodnik + ATS od 10.000.-

cez 50 km/h zunaj naselj isto kot mesto nad 40.

groba porazdelitev,lahko je tudi vec.pa vse brez alkohola.z alk je "malo" drazje.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok vedel sem da je drago ampak to, aaaaauuuuuuuuuu, boli.

se posebaj ker sam tako spadam v zadnji dve kategoriji. no ampak ponavadi brez alko (saj velja do 0,5 promila???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHIT, AMPAK CE ZVES OD AVSTRICEV KAJ VEC O ZAPLENJENIH MOTO PA JAVI!

OK!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...
In kako se je zgodba razpletla....je mogoče kdo seznanjem z zdejšnim položajem oz. kaznimi v tujini ?!?

plačaš jih če te tam ustavijo..

kako je s slikcami pa ne vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa nej edn končno po pravici pove kok je s temi kaznmi, pred kratkim ko so pri nas dvignili kazni so na oddaji Svet predstavili primerjavo z sosednjimi državami in sta bili Avstrija in Nemčijo veliko za nami kar se tiče kazni. Prav tako so lansko sezono kolega motorista ustavili na Golici prekoračil je 20km in je plačal na mestu 40 evrov. No kdo zdej tu laže pa kaj ma od tega pa nevem.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem se 2005 pripeljal čez 140km/h pa sem mogu plačat 35eu,ker pa sem mel 25 je pa reko uredu,ker je kao prvič :whistle:

Pol so se pa tud mal za tem trije kolegi pripeljali eden za drugim v radar pa je plačal vsak al 25 al 35eu.

Vem pa,da je eden enkrat imel pol na meji v Radljah probleme in je mogu plačat al 200eu al 300eu,ker so ga kao lovili al tak nekod.Jz mislim,da se vseeno velik bolj splača "noret"vozit po Avstriji,ker tu v Sloveniji zdaj poznam,kar nekaj ljudi,ki so jim začasno odvzeli motorje!

Kako je pa če priletiš v tisti radar,ki je v kišti in te samo slika pa ne vem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa nej edn končno po pravici pove kok je s temi kaznmi, pred kratkim ko so pri nas dvignili kazni so na oddaji Svet predstavili primerjavo z sosednjimi državami in sta bili Avstrija in Nemčijo veliko za nami kar se tiče kazni. Prav tako so lansko sezono kolega motorista ustavili na Golici prekoračil je 20km in je plačal na mestu 40 evrov. No kdo zdej tu laže pa kaj ma od tega pa nevem.LP

Lani sva z kolegom iz motosveta(Vanga) placala vsak po 35 EUR, imela pa sva okoli 130 km/h na omejitev 100 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sva z kolegom iz motosveta(Vanga) placala vsak po 35 EUR, imela pa sva okoli 130 km/h na omejitev 100 km/h.

Divjak :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlani na omejitvi 70 km/h - 110 km/h in prehitevanje čez polno črto 30 € :worship:

Motorja nista hotla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 10 km/h prevec do ATS 500.-

do 20 km/h prevec do ATS 1.000.-

do 40 km/h prevec do ATS 10.000.-

cez 40 km/h prevec v mestu sodnik + ATS od 10.000.-

cez 50 km/h zunaj naselj isto kot mesto nad 40.

groba porazdelitev,lahko je tudi vec.pa vse brez alkohola.z alk je "malo" drazje.

best

Ice

No od kod pa pol temu takšne kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm lani nam je s skupino totekov "nameril" radar v naselju (Lebring) 86 km/h. Plačalo pa smo vsak po 30 ali 40 €, ne spomnim se točno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj to bi lahko pogledal, kdaj je Ice tole pisal...

CITAT(Ice @ 21 May 2001 @ 12:32)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kar verjemite v naše visoke kazni.Včeraj sva s kolegom res samo speljala iz gostilne po 20-tih metrih nas je ustavil policaj,jaz kot sovoznik sem še nekako uspel potegnit gurtno on pa ne,moral je pihat (0,00) samo za gurtno je dobil 60 EU rok plačila 7 dni sicer bo kazen 120 EU !!!Postopek je trajal kar dobrih 20 min. bil je zelooo prijazen !!! :whistle: verjetno zato ker je dobro kasiral,po vsej verjetnosti njegov dnevni dohodek ni tolikšen.

Nevem kam to pelje NIKJER v Evropi ni za gurtno tako visoka kazen! :headbang: :headbang:

Ps.potem bi pa rada policija da z njimi sodelujemo - barabe z vlado vred - dobro da vsaj še solidarnost med vozniki deluje,sicer bi bilo že veliko več izpitov deponiranih in proračun prenatrpan!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sva z kolegom iz motosveta(Vanga) placala vsak po 35 EUR, imela pa sva okoli 130 km/h na omejitev 100 km/h.
Divjak :whistle:

:evilgrin: :naughty: :whistle:

Hm lani nam je s skupino totekov "nameril" radar v naselju (Lebring) 86 km/h. Plačalo pa smo vsak po 30 ali 40 €, ne spomnim se točno.

35 € vsak.

Pa izven naselja je bilo. A kdo bi se prepiral z jato policajev, ki so se vsuli vun iz policajskega gnezda :slap: !

Enega pa so spregledali. Te pa smo ostali na enem od totek-torkovih večerov dobli pijačo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!