Skoči na vsebino

Dakar 2004


Noise

Priporočene objave

Ne glede na to če mu uzamejo zmago v klasi maraton za mene je še vedno ZMAGOVALEC.

Tekmovalec in pol! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem jst danes pri poročilih zasledil so ga zjebali zaradi tačke.....a je to potrjeno....

Kolikokrat bo še potrebno rečt, da počakajmo na Miranovo uradno izjavo glede tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pogovarjal z enim starim mačkom iz relija, pa mi je takole povedal:

Če je bila ročica bilokako podaljšana in ni bila homologirana, so uni francozi brez kosti lahko prjavli to..jebiga, taka so pravila, najbrž za vse enaka..

in dvomim, da je na tehničnem pregledu šlo to kar tako skozi.. najbrž so ga vsaj opozorili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

MIRANOV PRIHOD V DOMOVINO JE V ČETRTEK 22 JANUAR TOČNO O POLDNE BI BILO LEPO DA NAS JE TAM ČIM VEČ pa tudi zaradi tega da ne bojo govorili veljaki in tv da pri nas za ta šport ni zanimanja :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

a na brnik? :?

pol jst pridm z motorjem tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi biu poletje bi 100%no šu mirana pozdravt tko pa ne morm tok delč z motorjm v mrazu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bila ročica bilokako podaljšana in ni bila homologirana, so uni francozi brez kosti lahko prjavli to..jebiga, taka so pravila, najbrž za vse enaka..

in dvomim, da je na tehničnem pregledu šlo to kar tako skozi.. najbrž so ga vsaj opozorili.

Saj tud če bi ga kdo opozoril na reliju glede tega, dvomim, da bi to prišlo v javnost ... glavno,da so francozi pičke :) Miran pa zmagovalec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem našim. :OK: :kva2: :kva2: :OK:

Če zrihtam s šihtom, ga grem še jst počakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem jst danes pri poročilih zasledil so ga zjebali zaradi tačke.....a je to potrjeno....

Tole je bila uradna objava v časopisu tko da je že moglo biti res....

Nekoliko grenak priokus daje le njegova izključitev iz uglednega razreda maraton, kjer bi naš lisjak z naskokom zmagal. Ker pa ni Francoz, so mu to zaradi centimeter predolge ročice zadnje zavore preprečili. Letos, ko za vodstvo dirke ne skrbi več Hubert Auriol, so vsi nefrancoski tekmovalci namreč le drugorazredna kasta v očeh organizatorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da prehitevam stvari. A se morda kaj govori o Miranovem ( :notworthy: ) obisku Motosvetovcev ?

Bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoliko grenak priokus daje le njegova izključitev iz uglednega razreda maraton, kjer bi naš lisjak z naskokom zmagal. Ker pa ni Francoz, so mu to zaradi centimeter predolge ročice zadnje zavore preprečili. Letos, ko za vodstvo dirke ne skrbi več Hubert Auriol, so vsi nefrancoski tekmovalci namreč le drugorazredna kasta v očeh organizatorjev

Pa saj - njegov rezultat ostaja, itak ga boli patka, ker ni profsionalec in ne živi od tga ...

za tačko je pa verjetno vedel, da ne sme bit predolga ... tko da po mojem mnenju niso francozi take počke, kot jih vsi tukaj vidite ... o drugorazredni kasti pa - samo še en trač ... nekaj, s čimer se zabava ljudstvo ki ni bilo na tekmi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, po mene je pa glih KTMare uletel in greva na Brnik, pričakat/pozdravit Mirana!!!

Saj bo najbrž kar gužva tam, menda že čakajo predstavniki KTMja, pa navijači... no, moram it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo mene nazaj, smem vas porajcat z nekaj slikcami, kasneje bo Noise objavil celotno reportažo.

Nas je prišlo kar nekaj MSjevcev (čeprav sem vas pričakoval več): Noise, Bladzo, Climber, Hanzi, KTMare in moja malenkost (se opravičujem če sem koga pozabil), pa ful sosedov (iz Loga pri Vrhniki, kjer je Miran doma), so prinesli ene 5litrski šampanjec, pa ga je Miran odprl in smo vsi malo pocuzali :-) in izvedeli nekaj najbolj svežih dogodivščin (npr tisto o izpahnjenem in nazaj zapahnjenem kolenu itd... so nas ble same oči in ušesa). No, več o tem bo pripravil Noise.

Sledi še nekaj slikovnih vtisov.

post-14-1074782276.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nimam besed...bilo je lepo.......MIRAN JE CAR.... :notworthy:

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Članek in fotografije so na prvi strani motosveta... OK, eno fotko pripenjam tudi tu!

post-14-1074788484.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa bova z Bladzotom prihodnji teden v OLP naredila večer Dakarja... Mirana Stanovnika (verjetno) še ne bo, z Bladzotom pa bova predstavila najine dogodivščine --- Bladzo iz obiska letošnjega evropskega dela Dakarja, jaz pa iz obiska lanskega prvega afriškega dela (Tunizija)... Blata in peska torej BO, vabljeni na DAKAR večer v sredo 28.1. v Old London Pub v Industrijski Coni Trzin ob 20:00 uri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne pozabimo čisto na avtomobilista... Tudi Brane in Barbara sta prišla, kaki dve uri za Miranom... priletela iz Muenchna.

post-14-1074789540.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mene tule gor zaenkrat samo ena gasilska ko smo čakali na njegov prihod-nepredvidena zamuda več kot uro in pol :unsure:

Sicer pa lahko rečem samo še to da smo slabe pol ure po odhodu Mirana z Brnika dočakali še avtomobilistično posadko.

Vsi ki smo bili danes na Brniku :yea2: tisti ki pa so imeli še kaj puščavskega peska kje v kakem žepu pa :notworthy:

post-14-1074789685.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo mene nazaj, smem vas porajcat z nekaj slikcami, kasneje bo Noise objavil celotno reportažo.

Nas je prišlo kar nekaj MSjevcev (čeprav sem vas pričakoval več): Noise, Bladzo, Climber, Hanzi, KTMare in moja malenkost (se opravičujem če sem koga pozabil), pa ful sosedov (iz Loga pri Vrhniki, kjer je Miran doma), so prinesli ene 5litrski šampanjec, pa ga je Miran odprl in smo vsi malo pocuzali :-) in izvedeli nekaj najbolj svežih dogodivščin (npr tisto o izpahnjenem in nazaj zapahnjenem kolenu itd... so nas ble same oči in ušesa). No, več o tem bo pripravil Noise.

Sledi še nekaj slikovnih vtisov.

jst sm tud pršu (edini z motorjem :P ) samo se mi je pol enih že šola začela,13.20 sm mogu it pa tehnologijo pisat <_< tko da sm ušel kuj k sm zvedel da je zamuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!