Skoči na vsebino

vožnja po vožnji... paranoja?


urbi

Priporočene objave

Dober recept :OK:

Jst pa še nimam mularije za vratom tko da pri men to glih ne more delovat :doze: B)

V špegu se poglej pa reči, da bi rad tistga mulca v njemu vidu odraščat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V špegu se poglej pa reči, da bi rad tistga mulca v njemu vidu odraščat :P

to sm ze js poskusal, pa vedno ko sm gledu v spegu sm dozivel flash - "mater si grd!!"

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm ze js poskusal, pa vedno ko sm gledu v spegu sm dozivel flash - "mater si grd!!"

:ph34r:

Ne,ne to se pr men ne bo mogl zgodit :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa take reci razmisljam bolj v naprej. Kaj se mi bo loh zgodil ce bom imel cestni motor. Zato pa raje ostanem pri krosli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pr krosi boš pa 80 prletu v drevo če te bo usulo(bohnedej O:-) )...pr cestaku pa v avto---

pazt je treba posod ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tolk merkejte da se ne bo komu doma za mizo koscica ali pa prestica zataknila v grlu in ga bo zato pobralo, ce ti je usojeno ti je usojeno; pa se ponavad ce prevec merkas pol se najslabs zgodi,

Drugac pa obilo varnih in srecnih trenutkov ter veliko zdravja v 2004

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, za novo leto sem malo seštel, koliko je bilo tistih "nevarnih" situacij, ki so se zgodile na cesti. Pa je bilo 2003 kar dobro leto. Tri situacije, ko je bilo potrebno naenkrat še bolj potisniti motor navzdol in bolj "zategniti" krivuljo ovinka, da nisem šel na drugi pas pod avto. Nič pretresljivega, ker vozim z rezervo, a vendar dovolj za razmislek in očitek samemu sebi, da je treba vedno predvidevati, kaj te čaka za ovinkom.

Drugače pa ni panike. Vozim vedno sproščen in dobre volje. Če nisem tak že prej, sem pa potem, ko sem že enkrat v sedlu. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri situacije, ko je bilo potrebno naenkrat še bolj potisniti motor navzdol in bolj "zategniti" krivuljo ovinka, da nisem šel na drugi pas pod avto.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :?

ka sm res tak norc, da se mi na vsaki daljsi turi to vsaj trikrat nardi?? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :?

ka sm res tak norc, da se mi na vsaki daljsi turi to vsaj trikrat nardi?? :ph34r:

Hmmm, Zoku nekaj ni jasn. N'č bat. Pravim, da sem lani trikrat pripeljal tako, da sem bil preblizu sredinske črte, ker sem preveč užival v okolici in lagodnosti vožnje, namesto da bi bil pozoren samo na cesto. Ko se potem naenkrat znajdeš sredi ovinka (vedno desni) in ti obenem pripelje nasproti avto, pač moped še bolj položiš in se potegneš proti svojemu robu. Nič pretresljivega. če voziš z rezervo, pa vendar zaradi nenadnosti malo adrenalinsko. Edino enkrat je bilo malo zoprno, ker je bilo na cestišču samo v ovinku obenem še obilo za pest debelega kamenja. Nasproti pa jasno piksna za gumo čez sredinsko črto. :angry: :angry:

Taka sitacija te spomne, da na cesti lahko kadarkoli pričakuješ situacijo, ki te lahko zmelje do konca. Pa kaj hočem? Naj se zavijem v kovtre pa se skrijem v posteljo. Ne hvala, pravšna mera previdnosti bo dovolj. Občasen razmislek, kot je nakazal Urbi pa je tudi pameten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :?

ka sm res tak norc, da se mi na vsaki daljsi turi to vsaj trikrat nardi?? :ph34r:

ah Zok, ti si en mladenič, ki še nima podstrehe za na cesto pospravljene ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm edina stvar, ki sem jo v tem času na cesti spoznal je, da ne smem konkretno jezen (razpizden po domače) na cesto ker pol divjam in delam bedarije. če govorimo o podoživljanju je par takih voženj edino kar podoživljam in si v bodoče vedno govorim: "Na motorju se sprostim, sprosti se, ne na pamet prehitevat, bremza tudi obstaja, sprosti se,...." in po par kilometrih mi tudi vedno uspe B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm edina stvar, ki sem jo v tem času na cesti spoznal je, da ne smem konkretno jezen (razpizden po domače) na cesto ker pol divjam in delam bedarije. ...

Edino, kar je lahko od tega še huje, je da se spraviš na vožnjo pijan po jezi. Kako to zgleda?

Enkrat edinkrat sem to probal v življenju. Razpizden in nemočen na tastovo podjebavanje sem sedel v piksno in se ga na nekaj lokacijah pošteno nabasal. Na koncu sem uvidel, da na cesti počnem težke pizdarije in da se večine poti sploh ne spomnim. :wacko: :cry: :( :(

Nikoli več! Alko, jeza in promet so totalno nekompatibilni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alko + cesta pa res ne. ki ze tak si prevec upam. jeza + cesta je ze prehuda kombinacija, alko + cesta je ze totaln overdose, jeza + alko + cesta pa popoln recept za samomor (in se kak umor po vrhu). <_<

ah Zok, ti si en mladenič, ki še nima podstrehe za na cesto pospravljene ... B)

could be... :ph34r: vcasih me je kr strah samega sebe, a v takih trenutkih vozim po pameti. kadar pa je kaka druzba na vecjih motorjih se pa res vozim za njimi ko na dirkah da jih sploh uspem dohajat... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

could be... :ph34r: vcasih me je kr strah samega sebe, a v takih trenutkih vozim po pameti. kadar pa je kaka druzba na vecjih motorjih se pa res vozim za njimi ko na dirkah da jih sploh uspem dohajat... :unsure:

zelo pametno... mislim, pametno to, da te je strah samega sebe... ker take, kot jih razdiraš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo pametno... mislim, pametno to, da te je strah samega sebe... ker take, kot jih razdiraš ...

No, Sym, ampak priznamo mu pa lahko, da ima možnosti, da se popravi.

Saj kdor prizna, se mu pol oprosti!.

(PolovicaZadoščaZaObesitPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Sym, ampak priznamo mu pa lahko, da ima možnosti, da se popravi.

Saj kdor prizna, se mu pol oprosti!.

(PolovicaZadoščaZaObesitPress)

ja.

tud jazt se bom popravu. priznam! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar je lahko od tega še huje, je da se spraviš na vožnjo pijan po jezi.

uuhhhh tega sploh nisem hotel napisat, been there, done that - NOT GOOD!!! ko na semaforu uprizoriš malo burnout ker avto za tabo hoče tekmovat je zadni čas da se spametuješ. jezen se še vedno vsedem na motor, v tej kombinaciji pa niti slučajno!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko na semaforu uprizoriš malo burnout ker avto za tabo hoče tekmovat je zadni čas da se spametuješ.

lahko je tebi. js mam cvajtaktarja, pol pa vsak misli d mam 50ko, pa me poziva na Drag... ...kaj mi preostane drugega kot to, da ga pelem scat... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je tebi. js mam cvajtaktarja, pol pa vsak misli d mam 50ko, pa me poziva na Drag... ...kaj mi preostane drugega kot to, da ga pelem scat... :lol1:

mogoče to da jih ignoriraš..... :hmm:

a ti vedno podležeš sugestijam drugih... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vedno, ko pa naletim kakega 18letnika z enomesecnimi vozniskimi izkusnjami v AXu 1.1 (optional: v Yugotu 45 Koral/Renault 4/marutiju, po moznosti zarjavelem od feltn do strehe,....... ...pa tud kak mulc s fotrovim BMWjem al pa mercom je ze prsu na moj seznam... :) ), ki nabija gas za brezveze, me gleda in se mi cinicno smeji v stilu "ka mi bos s to prduljo", pa ce je suha cesta pa tud vcasih podlezem podjebavanju in podcenjevanju folka k misli da boga za jajca drzi, ce se vozi okrog v kibli s stirimi kolesi, ki bo glih zdaj razpadla.

seveda le ce sm v elementu. :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ko bo takle Žnjok enkrat prišel do hudo navitega avta z cirka 300 PS in manj kot 1500 kg težkega, bo seveda najbolj umirjen voznik na svetu in sploh ne bo izzival kakih mulčkov na ganc noje R6 ali CBR600... le da bo takrat situacija drugačna - rekel bo "mater, en tak njoko brez izkušenj in z ganc noje CBR600/R6 me pa že ne bo tu spizdil"...

in nesreče se bodo vrstile še hitreje od "samo tri nesreče v zadnjem letu"...

Njoko, daj si ga mal na roko vrž al pa kaj, da ti hormone zbalansira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej bi bolj na dolgo komentiru... ...pa naj povem samo to, da bolj svohen avto ko vozim, bolj ga gonim... ...twingo je zacel olje pit... :lol1: ...Safrana pa navadno saltam pri 1500-1800 rpm... .) ...pac filing pa to. sploh pa avti niso za divjanje, tistih 300 konjev bi mel sam zarad tega, k sm nor na Draganje! :yea2:

...in SPLOH ni filinga ce sam pozivam na drag - js nism tolk zakompleksan da bi se hotu dokazvat pred drugimi, ce so pa drugi, pa way to go, tud js sm sam clovk in se rad kdaj znorim!! B)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vedno, ko pa naletim kakega 18letnika z enomesecnimi vozniskimi izkusnjami v

oprosti zok...koliko si že ti star....18 let in 5 mesecev...mogoče 7 mesecev čez 18 let... :P

pa tud kak mulc s fotrovim BMWjem

in čigav avto voziš...si ga sam kupu kaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel lani nesrečo, bil izsiljen in "posiljen" pa sem se hotel mal za nazaj spomnit in zavrtel film od začetka kako je bilo tisti dan. Nič presenetljivega, samo na koncu sem ugotovil, da sem že cel dan iskal pizdarijo in me je na koncu tudi našla.

Zdej vem kdaj iščem in rajš prej odneham. Ni pa lepšega, kot zvečer še vedno čutit vonj borovcev ko se v vročem poletju pelješ po krasu.

Še recept za tiste provokatorje v križišču: Sprovociraj nazaj do KONCA :naughty: , pol pa spelješ kot zrel 50-letnik lepo počasi.....

Komu se potem zdi , da je izpadel večja budala??? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!