Skoči na vsebino

ropotajoč izpuh


besna_glista

Priporočene objave

na jamaho dragstar 1100,bi dal izpuh,ki bi ropotal,zanimajo me vaše izkušnje in mnenja.Rad bi se znebil čim manj denarja,ima kdo kakšen predlog

lp BESNA GLISTA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim ceneje... original kot že imaš

1. nimaš problemov na tehničnem

2. ne plačaš kazni polcajem

3. brezskrbno se lahko voziš po sosednjih deželah

sicer pa... dolg sveder pa gasa....

Če bi pa rad obdržal te lonce za zgoraj omenjene zadeve... www.louis.de

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bratranec je na nevadi 750 vrtal luknje...je motor imel tak glas na obratih da je naslednji dan že švasal luknje nazaj....ne priporočam vrtanja ker so učinki pri zvoku drugačni.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, kaj misliš...

Sem imel XVS650, ki je bil absolutno brez zvoka in sem mislil, da se mi bo zmešalo.

Dal sem narediti izpušne lonce (slip on) in sem ohranil originale. Tako sem ropotal kot norc in užival, za na tehničnega pa sem preprosto našraufal tastare gor in brez skrbi opravil...

Me je stalo kar nekaj $$$, ampak se je splačalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar ne uničuj originalov. Če hočeš ti dam jaz ene poceni. Piši mi na PM. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala,za odgovore in predloge.namen imam ohraniti originale zaradi teh.pregleda .

potrudil se bom poiskati druge cevi,nekaj že imam v ognju,moje mnenje je da je ponudnik opreme LOUIS naj ugodnejši,

Damjan hvala za ponudbo,te pokličem,lahko mi sporočiš naslov ali tel.št

lp Bojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ponovno pozdravljeni,ropotajoče izpuhe imam,imam pa tudi novo vprašanje-ali je nujno in zakaj sta originalna izpuha med seboj povezana?

za ilustracijo -motor je drag star 1100

hvala in lp

candallini :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponovno pozdravljeni,ropotajoče izpuhe imam,imam pa tudi novo vprašanje-ali je nujno in zakaj sta originalna izpuha med seboj povezana?

za ilustracijo -motor je drag star 1100

hvala in lp

candallini :OK:

To je izenačevalec pritiska v obeh auspuhih. Ima večjo funkcijo, če je mašina zadušena po predpisih (originalni zračni filter, zaprti auspuhi, navaden vplinjač...), da vsaj malo ublaži to zadušenost. Če pa auspuhe odpreš, potem tega izenačevalca ne potrebuješ.

Bottom line:

Na originalnih (zaprtih) auspuhih pusti kot je, pri novih (če so odprti) pa ne potrebuješ tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlepša hvala za razlago,me je že skrbelo ,da imam novo nalogo-povezava obeh loncev,seveda mi bolj odgovarja ,da mi ni treba urejati povezave,še enkrat hvala in lp,Candallini :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko boš (če boš) šel prvič na zaresno dolgo pot boš popizdil od tega ropotanja. Druga varianta, da se ti bo to zgodilo, pa je - ko boš odrasel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajata se tretja in cetrta varianta.

3. supertrapp z "listi" (relativno fiksna zadeva, oz. potrebujes inbus in nekaj casa)

4. se en proizvajalec, ki ponuja dusilce z loputo (elektricno ali mehansko nastavljanje) za "ropotanje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

A če na motorju čoperju zamenaš original auspuhe z navadnimi cevmi a je potrebn pol še kj štelat frgazar pa te zadeve al se pač sam zamena pa se peleš navadn????

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da morš čimprej kupit čepke za ušesa pa prpravit nekaj dnarja za kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harli no nikol karkol nardiš z auspuham. In Harli je edin od čuperov ki ima dobro štimo ( to je pa tudi vse kar je dobrega na HD ).

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na Classicu originalne popolnoma odprl, glas enkraten. Za tehničnega dam zadaj nekakšne pokrove, kot original, pa še ni bilo problema. Kazni? Ne vem, no. Če se pelješ po pameti, ne komplicira nobeden- še ni bilo problema z roko pravice, pa letno delam okoli 15Tkm. Ušesa pa na dolgih turah res malo bolijo- čepki, pa je. Ampak še vedno pravim, da mora sekat iz avspuha, da te dedki čujejo... pa bejbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Harli no nikol karkol nardiš z auspuham. In Harli je edin od čuperov ki ima dobro štimo ( to je pa tudi vse kar je dobrega na HD ).

:P

Kolk si se pa že vozu z HD da take ven mečeš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Nekaj takega, kot v basni o lisici in kislem grozdju... Ko mački stopiš na rep, se zadere. Pa da čujemo. :devil: Nanaša se na post malo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej mene pa zanima kako utišati preglasne izpuhe .kolega je kupil marauderja 800 z odprtimi rori sedaj ga pa to zelo moti ali kdo pozna kakšnega strokovnjaka ki bi znal zadevo utišati

aja originalnih izpuhov ni dobil zraven

nasveti dobrodošli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej mene pa zanima kako utišati preglasne izpuhe .kolega je kupil marauderja 800 z odprtimi rori sedaj ga pa to zelo moti ali kdo pozna kakšnega strokovnjaka ki bi znal zadevo utišati

aja originalnih izpuhov ni dobil zraven

nasveti dobrodošli :OK:

mam enake probleme na Kawi :slap:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!