Skoči na vsebino

KARTODROM LUCIJA


kycysymet

Priporočene objave

ka bi pa blo narobe če bi blo dirkališče na štajerskem? sej če bo lublančan plauču se bo lohk glih tak furu gor ko štajerc, k bi tut mogu plačat, zaka bi se pa use u naši državci sam okol lublane vrtel, use druga so pa kao route, mene to ful mot an

Joj sam a veš da se v Ljubljani naredi največ denarja in ga iz nje največ odide? Da ne govorimo o tem da nas naša ljuba oblast kratko malo sploh nima za meščane... Samo poglej kako nam zidajo stadion kateri je bil že nekajkrat plačan iz davkov in raznih prispevkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sm slišal da se Čeligotu ne izplača delat dirke češ da je predraga, kljub temu, da je imel vsaj dva dni na leto poln lokal... Torej je bolje imet sam rento in zaslužit malo manj... Malce me spomija na zaslužkarske slovenske motoštacunarje keri pri teh maržah silovito živijo brez kakršnega koli vlaganja v šport - marketing.

Da, gospodje... Na zavarovalnicah naučijo zadnjo snažibabo, da se obvezno zavarovanje motocikla ne izplača... :lol1:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bi pa blo narobe če bi blo dirkališče na štajerskem? sej če bo lublančan plauču se bo lohk glih tak furu gor ko štajerc, k bi tut mogu plačat, zaka bi se pa use u naši državci sam okol lublane vrtel, use druga so pa kao route, mene to ful mot an

ja v ljubljani bi mogl nardit, alpa nekje "bl" na gorenjskem. sej nekej bo na brniku v blizini motocross proge baje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne bo prave večje steze, smo lahko kar veseli če si lahko obetamo kakšen nov kartodrom. Glede na to kakšna je na Brniku superkros steza, se nič ne bojim, da sedaj ko je relativno sigurno, da bo tam zraven zrasel tudi kartodrom, to ne bo tako kot je treba. Potem bomo pa gorenci, in ljubljanski konec lahko kar zadovoljni, ostali seveda malo manj.

No ampak do sedaj smo se pa mi morali voziti dalj na treninge ( Ljubečna , Ptuj, Portorož, Mobi krog).

Mi je pa od vseh naštetih še najmanj žal za Portorožem, daleč je pa še (vseeno ali prideš kot turist ali kot dirkač) občutek imam kot da bi vsi s ta velikimi kremplji grabili po moji denarnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam skoraj kaj komentirat .... tu v naši dragi piranski občini se je začelo dogajat mariskaj .... lokalni lobi postaja še močnejši kot je bil pred in po osamosvojitvi .... skratka situacija postaja počasi neznosna ..... jst osebno se ne obremenjujem ker se bol malo zadržujem PI. O. sam glede parkiranja bo pa pravi texas za nas domačine kot za obiskovalce ......

Dobro pustmo to ker ne sodi v temo ......

Glede kartodroma ...... tistih par dirk na sezono ki se odvijejo se za njih sploh ne ve dokler slučajno ne zaviješ mimo kartodroma ..... če si malo odmaknjen se sploh dogajanja ne sliši več .... no malo se ..... ma so bol glasni uni kekci k majo "športne" filtre in lonce na avtih in se vozijo po naselju .... za ukinitev proge je kriv sam en dejavnik .... opet naš predragi LOKALNI LOBI. ki misli da bo jutri preživel brez obiskovalcev in domačinov .....

Ah sm ga mal zablodu če koga moti naj briše :P

Moj prijatelj živi v bloku malo stran od steze v Luciji, ko imajo kakšno dirko se sliši kot, da bi s kopačico po dnevni sobi vozu. Predvsem ko vozi supermoto.

Upam da bodo preselili stezo kam drugam v bližini, po možnosti še v tem življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prijatelj živi v bloku malo stran od steze v Luciji, ko imajo kakšno dirko se sliši kot, da bi s kopačico po dnevni sobi vozu. Predvsem ko vozi supermoto.

Upam da bodo preselili stezo kam drugam v bližini, po možnosti še v tem življenju.

A ni to najlepši zvok noo :wub: pa kva ga mot :blink:

.) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to najlepši zvok noo :wub: pa kva ga mot :blink:

.) :D :D :D

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to najlepši zvok noo :wub: pa kva ga mot :blink:

.) :D :D :D

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prijatelj živi v bloku malo stran od steze v Luciji, ko imajo kakšno dirko se sliši kot, da bi s kopačico po dnevni sobi vozu. Predvsem ko vozi supermoto.

Upam da bodo preselili stezo kam drugam v bližini, po možnosti še v tem življenju.

Kdor hoče da ga nekaj moti ga bo to motilo, ponoči ko ljudje počivajo se po stezi ne vozi nihče, galame je pa kolikor hočeš. Kdor hoče imeti mir mora it drugam živet :naughty: ampak drugje se tudi denar malo počasneje obrača kot v Luciji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak drugje se tudi denar malo počasneje obrača kot v Luciji :naughty:

Ti dragi si to kar misli ..... naša draga obala še posebi piranska občina je tko tko draga da se vam še sanja ne! Ponudba za en kurc in cene ful .... plače na obali so pa prava revščina .... me bolj spominja na napitnino v zlatih mojih letih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dragi si to kar misli ..... naša draga obala še posebi piranska občina je tko tko draga da se vam še sanja ne! Ponudba za en kurc in cene ful .... plače na obali so pa prava revščina .... me bolj spominja na napitnino v zlatih mojih letih :D

Po cenah na obali bi sklepal da tolarja pri nas in na obali nista ista, pa tudi zapravlja se ogromno, to pomeni da denar kroži, kar naj nebi bilo slabo, ampak vseeno je res da nisam v Luciji doma :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Saj se že dalj časa govori, da bo proga šla stran.

Zahtevat je treba prvo novo lokacijo, šele potem spustit to kar imamo.

Drugače ne bomo imel nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so komunjari okol 80. leta Slovencem pobiral motorje in jim jih nazaj prodajal, od unega ženščeta res ni kej prčakovat... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!