Skoči na vsebino

Podarim PRESS KIT-e za modelna leta 1999-2003


Pervy

Priporočene objave

torej spravil sem se posprevljat pisarno in naletel na goro PRESS KIT-ov, ki so se mi nabirali skozi vsa leta. Gre za tovarniške mape, ki vsebujejo predstavitvene tekste, tovarniške podatke, tabele, diagrame, opise izboljšav,.... in slike motorjev in posameznih delov na CD-jih, diasih in fotografijah. Zraven so tudi katalogi tovarniške dodatne opreme, oblek, prospekti znamk čelad,... Večina materiala je v angleščini in nemščini, nekaj pa tudi v italianščini in minimalno v slovenščini.

če koga zanima mu materiale (vse ali po znamkah in modelih) podarim, drugače gredo v kanto ker mi ne koristijo več in mi zasedajo ogromno prostora.

torej če bi kdo hotel mapo svojega motorja (l. 99 - 03) ali tovarniške slike oz. stare kataloge naj tu napiše, da lahko stvari malo sortiram in ostalo pomečem stran. zastopane so praktično vse zanmke in nekaj "eksotov" kot benelli, mondial, Muz,.....

plakatov nimam razen 3 KTM, nekaj slik (predvsem ducati) je v A4 formatu z podatki na zadnji strani. Zanimiv je predvsem moto guzzi katalog ker je kot knjiga in BMW-jeve mape z detajlnimi opisi posameznih modelov in dobrimi slikami. če hoče kdo šminkirat z lepimi mapami lahko uporabi tudi samo mape in vsebino pomeče ven.

prosim ne mi pošiljat PM, napišite v to temo kaj bi kdo imel pa bomo razdelili (če bo sploh interes). odločite se hitro ker rabim prostor in počakam par dni preden jih vržem stran.

PS: je možno, da je ta tema nekaj dni "sticky" da ne bo kdo rekel da je prepozno zvedel? <_<

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja imam tudi nekaj materiala skuterjev, predvsem aprilia, kymco, malaguti, peugeot.

PS: prosim če lahko popravite naslov, sem hitro tipkal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, karkoli? (predvsem modeli bokserjev, ne vrstnih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi mel pa vse od Suzukija Bandit 1200 (S) MK II, se pravi od leta 2000.

Če pa ne bo interesa za skuterje, bi se pa priporočal tudi za ves ta material. Rabim za eno zadevo, ki jo pripravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, karkoli? (predvsem modeli bokserjev, ne vrstnih)

sp: BMW-ja na kile, cd-ji, slike, diasi, teh. podatki - dobiš vse, če pa bo še kak interesent si pa razdelite

torej BMW je že šel B)

BC: KTM-a dosti, enih 6-8 cd-jev in katalogi + oprema. dobiš LC4. B)

lucky: suzuki je daleč najbolj škrta firma glede tega (honda je tudi blizu) in imam od njih zelo malo, bom pogledal kaj je ampak sigurno ni dosti. kar je bandita dobiš. skuterje no problem dobiš vse razen če bo kdo imel še kakšne posebne želje. B)

uh kar tako naprej, mogoče pa se bom le rešil navlake in bo še komu koristila. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel od fzs600, sploh kaksne teste, digrame, ipd., ce imas?

A bi ti to poslal po posti, al kako? Seveda na moje stroske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elim: bom preveril, nekaj sigurno bo, če ne druga kaki CD z slikami in verjetno tudi tabelami.

glede dostave, nahajam se v Slov. Bistrici torej bi zadevo predal na mariborskem krožku kjer bo sigurno kdo iz LJ, ki lahko to zadevo dostavi tudi v ta konec in si potem tam razdelite. lahko tudi kako drugače če bo kdo hodil mimo bistrice, po pošti pa nima smisla ker so mape debele in težke in bi poštnina bila predraga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi imel od fzs600, sploh kaksne teste,...

aja testov in tega nimam ker gre za TOVARNIŠKI material kjer je itak vsak njihov motor najboljši :afro1: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan sem na poti iz CE do MB (in obratno), tako da se bova verjetno zmenila za osebno predajo :afro1:

če je varianta, mi pošlji cifro na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bmw model r1200c.......če imaš slučajno kaj takšnega.....bi te rešil odvečne navlake..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zanimam za Materjal HONDA in KAWASAKI

Zanima me predvsem:

Honda:

Hornet, CBR, Varadero, Shadow

Kawasaki:

X-500 (er5, kle, gpz)

Ninje (vse), zzr 600

........ Lahko prevzamem vse in si pol razdelimo sam ti si s štajerske a ne? Nevem kako se zmenit pol za prevoz........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni že spilferderber vse pobasal :devil:

spljoh ne.. saj pravim, da me prvenstveno zanimajo nakedi, zato se bom v štartu omejil le na te modele.. dajmo počakat kakšen teden, pa bomo potem delili plen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GSF bandit 1200 K1 (2001 letnik). predvsem tehnicni podatki, diagrami, blow-ups, seznam & diagram delov itd.

FJR 1300 (cim novejse).

temo sem "priheftal" na vrh........... temporarno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Pervy!!!!

Bi te res lepo prosil če maš kej od transalpke letnik 99.!Karkoli CD,prospekti,navodila, prodajni katalogi,itd...

Mi je lubica zelo pr srcu pa nikjer ne morem več dobit o njej kakih 'papirnatih' podatkov in bi me zato zelo veselil.No dobiš za pivo če karkoli najdeš loh po pošti al pa se bom enkrat pr teb oglasu z lubico!!! :D

Sam buh ne dej kej o TA stran metat!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zelo priporočam za vse o KTM,še zlasti LC4 640(98/99-02).Če je po možnosti še kar koli o servisiranju,šravfanju,karkoli,karkoli.... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil lightning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Pervy!

Čuj, zdaj pa tak. Da ne povdarjam imena TRIUMPH :OK: Ve se kaj je najboljše od najboljšega. Vem, da se strinjaš. Torej, če imaš kaj od fenomena, imenovanega TRIUMPH :notworthy: , veš kje sem. HVALA!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY - AVE TRIUMPHATOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, s Suzukijem si bova verjetno znala lepo med sabo razdeliti, kar bi bilo materiala o GSX 750 F 1998--> ;)

Pa tudi kar bi bilo sicer materiala od suzukija, recima SV 650/1000 (S), do 2003 in od 2003.

LP

Windsurf

edited:

Lindau se priporoča za vse, kar bi bilo od Kawasakija (razen čoperjev in cruiserjev).

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima materijal o Aprilii RS 250 (pa tud 125, ce mas kaj), in sicer tastar model ('99)... ...ce pa ne, se pa tud novega modela ne branim... :) ...pridem naslednji teden k ML, tk da ce mas kaj, prinesi, dobis za pir! .)

LP, Z. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima materijal o Aprilii RS 250 (pa tud 125, ce mas kaj), in sicer tastar model ('99)... ...ce pa ne, se pa tud novega modela ne branim... :) ...pridem naslednji teden k ML, tk da ce mas kaj, prinesi, dobis za pir! .)

LP, Z. :kva2:

aja, pa od 50ke tud bi mel - od vseh RSov (razen Mille - tist nej vzame kir k mu bo mal bol koristlo) torej!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar ti je odveč za Moto guzzi motorje, se lahko spravi pri meni, sploh pa, če je kaj od Jackala pa spljoh. lepo prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK želje sprejete (nove še vedno sprejemamo), bom čez vikend pregledal in sortiral po firmah ali modelih in naredil plan delitve :rolleyes:

še vedno je na voljo kar nekaj yamahe (hmmm očitno ni tako popularna) in bombardier ter polaris ATV-ji, nekaj map in prospektov ducati (večinoma v it ali nem), drugo pa je zleda že OUT. razočarati moram za suzuki in hondo ker razen nekaj prospektov nimam nič, pač nam nikoli niso nič konkretnega dali (škrtice :angry: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!