Skoči na vsebino

Podarim PRESS KIT-e za modelna leta 1999-2003


Pervy

Priporočene objave

razočarati moram za suzuki in hondo ker razen nekaj prospektov nimam nič, pač nam nikoli niso nič konkretnega dali (škrtice  ).

Ja, škoda no! Sem upal vsaj na kak CD s fotkami. Čuj, daj ti bandita letnik 2001 Iceu, men pa kar ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede dostave, nahajam se v Slov. Bistrici torej bi zadevo predal na mariborskem krožku kjer bo sigurno kdo iz LJ, ki lahko to zadevo dostavi tudi v ta konec in si potem tam razdelite. lahko tudi kako drugače če bo kdo hodil mimo bistrice, po pošti pa nima smisla ker so mape debele in težke in bi poštnina bila predraga.

Ok, super. Bos objavil, ko bos komu iz Lj dal, ane? Sej, ce ne bi bilo mraz, bi sam z mopedom prletu, tko pa... :rolleyes: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa yamaha TZR?? suzuki RG/RGV (125/250??)? mogoce kak 400 ccm cestak??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se najdl kej, se javim za yamaho yzf 600r thudnercat, katerikol letnik :notworthy:

Jssst tud, ampak za yamaho yzf 600r thundercat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če bi se glede CD-kitov zmenil za kak ftp ali pa da se na motosvet.com naredi zbirko preskitov in bo tako imelo več ljudi kaj od tega? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če bi se glede CD-kitov zmenil za kak ftp ali pa da se na motosvet.com naredi zbirko preskitov in bo tako imelo več ljudi kaj od tega? :hmm:

ipak niso press-kiti namenjeni kar vsakemu... :P pervy bo pač raztalal tiste, ki jih bo, in je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tiskanega materiala je pač tako da ga bo nakdo dobil pa naj dela potem kar hoče z njim. ker k vsakemu materialu spadajo še cd-ji (ktm 4 za 2002, 4 za 2003, kawa in yamaha isto, mondial, benelli, triumph,... po 1 cd, harley, buell po 2 ali 3 cd-ji) je mogoče najboljše da cd-je za posamezno znamko vzame eden in se potem dogovarjate naprej.

na cd-jih so teh. podatki, slike delov in motorjev, ki so na prospektih (v visoki resoluciji), slike v akciji, wallpaperji in screensaverji. ker je jasno na cd-jih po več modelov (navadno športaki skupaj en cd, kros drugi cd, skuterji 3.,....) pač polagam na srce tistemu ki jih bo dobil, da naj bo tovariški in z ostalili interesenti to deli oz. če lahko naredi kak ftp še toliko boljše. sicer pa bom najbolj zanimive wallpaperje in screensaverje že sam prej spekel na en cd preden jih predam.

dogovorite se, meni je vseeno samo da boste imeli čim več od tega B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj pa če bi se glede CD-kitov zmenil za kak ftp ali pa da se na motosvet.com naredi zbirko preskitov in bo tako imelo več ljudi kaj od tega? :hmm:

:OK:

... na motosvetu par giga placa za tole pa se naredi nov kotiček kjer bi bilo vse skupaj lepo dostopno vsem lahk tud brez htmlja pa je :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

... na motosvetu par giga placa za tole pa se naredi nov kotiček kjer bi bilo vse skupaj lepo dostopno vsem lahk tud brez htmlja pa je  :hmm:

super! A motosvet je tisti brezplačni strežnik z GIGA kapacitetami in GIGA povezavami, pa VSE ZASTONJA! :OK: :yea2: :notworthy:

Dobra stvar, ta Motosvet!

PS: verjetno ste vsi pripravljeni brezplačno in "v dobro družbe" gostit/hostat za recimo ... hmmm .... po tamalem 10 GB raznih prospektov in slikic za motocikle iz zadnjih 5 let, ki bi jih potem vsi leechali, tudi userji širom sveta?

No, se mi je zdelo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, zelo si zagret v tem, ko je treba folku dopovedoovati, da motosvet ni zastonj. A to ti počneš zastonj? Ma saj ni važno, v bistvu imaš prav. Ja pa smešno, kako se hitro zbuniš, čeprav nevem da bi ti kaj od opreme ali česa drugega prispeval. Bolj normalno bi bilo, če bi se zbunil Noise ali Cody, pa še to ne preveč, ker se potem tisti, ki smo zgolj navadni userji, počutimo nezaželjene.

OK, zdaj pa še moja rešitev, kako bi se dalo vsebino CDjev deliti.

Marsikdo ima doma 24/7 prižgan računalnik. Pa tudi ADSL ali kabel. Pa tudi Kaazo masikdo uporablja. No, potem si lahko te file sharamo preko Kazze. Potrebujemo samo še eno temo, kjer bi bili našteti naslovi datotek, da lažje veš kaj bi si dol potegnil. Jaz sem takoj pripravljen prispevati moj delež zmoglivosti.

Seveda pa lahko CDji še vedno krožijo iz rok v roke. Uradno je lastnik Pervy, mi pa si jih posojamo med sabo (na raznih tedenskih druženjih).

Pervy, jaz sem zainteresiran za robo o skuterjih, predvsem maxi. Samo način, kako bi to od tebe do mene prišlo, mi pa še ni znan. Če bo šel kdo iz MB v OLP in bo že za koga kakšen stuf nesel, pa če bi se še na to spomnil, bo fino, če ne, pa ne.

Je pa še ena ideja: najprej si mariborčani razdelijo, kar ostane pa nekdo prinese v OLP, potem pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm stuff imam lahko jaz na domačem strežniku. res da ni najhitrejši upload, je pa prižgan 24 ur na dan...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm stuff imam lahko jaz na domačem strežniku. res da ni najhitrejši upload, je pa prižgan 24 ur na dan...

evo, se lahk z KTM-om zmeniš, da si njihov brezplačni PRESS KIT server ...

I wonder why the press rooms are locked with passwords?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: verjetno ste vsi pripravljeni brezplačno in "v dobro družbe" gostit/hostat za recimo ... hmmm .... po tamalem 10 GB raznih prospektov in slikic za motocikle iz zadnjih 5 let, ki bi jih potem vsi leechali, tudi userji širom sveta?

No, se mi je zdelo... :lol1:

točno tko, nekateri bi bli pripravljeni, jest sem. Za recimo 10 Gb bi se pa komot zmenili oz. za tolk, kolikor bi mi pač v tistem trenutku dopuščal prostor na obeh diskih. Upload mam kakršen mam (15kB/s), ampak za dostop 1-3 ljudi preko ftpja naenkrat je dovolj. Dostop preko FTPja po predhodnem dogovoru po P.M. na primer. Sem tko razdelil že kar nekaj Gb stvari naokoli, čisto lepo funkcionira.

Po izpitnem obdobju mam pa tako ali tako namen naredit en mali FTP s približno 5-10 Gb moto materiala. Predvsem kakšni krajši pa malo daljši filmi, GIS, pa kakšen Ghostrider pa Las Vegas Extremes pa podobni... Skratka vse kar mam na to temo.

Tko da tisti material od Pervyja, če ga kaj dobim, gre seveda tut na FTP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, se lahk z KTM-om zmeniš, da si njihov brezplačni PRESS KIT server ...

I wonder why the press rooms are locked with passwords?

s ktm-om se ne bom nič menil, lahko se pa menim s pervyjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK da ne bo problemov:

triumph - rocky

moto guzzi - pozabil kdo je prosil, pa saj je samo en

ostalo kar ni posebej poimensko oddano (ktm material po nekaterih modelih) gre na MB sekcijo, CD-je si pregledajo in skopirajo kar hočejo nato vse potuje k uzzy-ju kjer je na voljo za vse bodoče rodove (uzzy bo pa poskrbel za isposojo in izterjavo :P ).

bo OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!